Yeni Üye
    hbwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart mBot Script sorunu ve sBot sadece nova toplama ayarı

Merhaba arkadaşlar, bireysel olarak kastığım için genel olarak kasma alanını değiştirmek zorunda kalıyorum çünkü parti ile gelen arkadaşlar mekanı ele geçiriyor. Ama mbot'ta da script çizmek bana göre bir eziyet. Bunu kolayca yapabileceğim bir site yada başka bir yol varsa ve söylerseniz sevinirim.

2. olarak sbot kullanıyorum fakat sadece nova toplatamıyorum Rare itemler nadir itemler olarak geçiyor fakat buradakileri seçtiğimde tüm 101 itemleri topluyor yani sadece novalar değil bunlar. Sbotta sadece novaları nasıl toplayabilirim? Bununda cevabını verirseniz minnettar kalırım

Not: Eğer konuyu yanlış yere açtıysam affola, uygun başka bir yer malesef bulamadım.
    Şimdiden teşekkürler iyi oyunlar, iyi forumlar...

Captain
    qece01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    2

Alıntı hbwolf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, bireysel olarak kastığım için genel olarak kasma alanını değiştirmek zorunda kalıyorum çünkü parti ile gelen arkadaşlar mekanı ele geçiriyor. Ama mbot'ta da script çizmek bana göre bir eziyet. Bunu kolayca yapabileceğim bir site yada başka bir yol varsa ve söylerseniz sevinirim.

2. olarak sbot kullanıyorum fakat sadece nova toplatamıyorum Rare itemler nadir itemler olarak geçiyor fakat buradakileri seçtiğimde tüm 101 itemleri topluyor yani sadece novalar değil bunlar. Sbotta sadece novaları nasıl toplayabilirim? Bununda cevabını verirseniz minnettar kalırım

Not: Eğer konuyu yanlış yere açtıysam affola, uygun başka bir yer malesef bulamadım.
    Şimdiden teşekkürler iyi oyunlar, iyi forumlar...

Sbotta itemlerin Soxları isim bölümünde belirtmez . onun içinde tüm itemleri toplamamaya ayarla 2. olarak Sox ve normal item male female dg gibi bölümler var aynı sekmenin yukarısında eğer Sbotu TR kullanıyorsan oradan görebilirsin .
    Baron RanaCroft

General Lord
    DragonSlayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    108
    Beğenme 
    768
    Beğenilme 
    548

Mbot için script çizerken zorlandığın noktayı açıklar mısın ?
    Eğer script çizmeyi biliyorsun da eziyet geliyor dediğin kısım çizerken bir şeyleri yanlış yapmansa bana pm atarsan ve slotları gösterirsen sana bir kaç script çizebilirim.
    Şu an fgwye gireceğim müsait olduğumda script yazabilirim. Pm öncelikle Anthares ya da Arven ya da DragonSlayer.
    SERVER: bSilkroad
    GUILD: Everest
    CHARNAMES: Dra9on, Arven
    BUILDS: Warrior/Cleric - Wizard/Cleric

Yeni Üye
    hhd11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

s bottanaynı sorunu bende yasamaktayım sadece novaları nasıl toplatırım yardım lutfen

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş