_DarkBlue_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _DarkBlue_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    231
    Beğenme 
    841
    Beğenilme 
    824

Standart İnterneti Modemi Resetlemeyi Bırakın Artık

Ben Bu Bsroda Son 1 haftadır Yaşadığımız Sorun İçin Modeminize Bilgisayarınıza Bir Sorun Bulunmamaktadır Diğer Swlerde Bir Sorun Yok Fakat Bsilkroad'a Giriş Yapmaya Çalıştığımda Giriş Yapamıyorum Bunu Bir Çözümü Olarak Odin Bize Modeme Reset Atın Veya VPN Hizmeti Alın Diyor Tmm Modeme Sayısız Kere Reset Attım Ama Olmadı VPN Hizmeti Alalım Diyorum Ona da Bir Cevap Yok Bu Nasıl İş Nasıl Oluyor Neden Bir Açıklama Yok Sadece Modeme Reset Atın Modemin Dili Olsa artık İsyan edecek Artık Bir İLGİLENİN ONUN BUNUN MODEMİNE HATA BULUP MİLLETE YIKMAYIN ŞU SORUNU YAPIN ARTIK.

_AantiqaA_
    INeedYoul

TheMorgoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TheMorgoth isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    867
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1795

Hocam Modeme res at derken Gm Modemi aç kapa şeklinde res den bahsetmiyor Modemin Ara yüzüne res atman gerekiyor yani Sanki 0 dan modem kurulumu yapıyormuşsun gibi
    FeaR_DreaM
    Romeo1447
    V4N_HELLSiNG
    _Arsonist_

Efsaneler Ölmez Sadece Şekil Değiştirir Since 2011

Shivers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Shivers isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    19
    Beğenme 
    23
    Beğenilme 
    11

Alıntı trackrequler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Bu Bsroda Son 1 haftadır Yaşadığımız Sorun İçin Modeminize Bilgisayarınıza Bir Sorun Bulunmamaktadır Diğer Swlerde Bir Sorun Yok Fakat Bsilkroad'a Giriş Yapmaya Çalıştığımda Giriş Yapamıyorum Bunu Bir Çözümü Olarak Odin Bize Modeme Reset Atın Veya VPN Hizmeti Alın Diyor Tmm Modeme Sayısız Kere Reset Attım Ama Olmadı VPN Hizmeti Alalım Diyorum Ona da Bir Cevap Yok Bu Nasıl İş Nasıl Oluyor Neden Bir Açıklama Yok Sadece Modeme Reset Atın Modemin Dili Olsa artık İsyan edecek Artık Bir İLGİLENİN ONUN BUNUN MODEMİNE HATA BULUP MİLLETE YIKMAYIN ŞU SORUNU YAPIN ARTIK.
    sadecehosting.com dan VPN alabılırsın kredi kartı ve mobi ödeme seçenekleri var ben işimi sansa bırakmadım uzman vpn aldım lagsız sıkıntısız 1 haftadır oyundayım ama dikkat et ayarlarken sabit ip yapma paylaşımlı ip yap yoksa ara sıra nedendir bilinmez girmiyor oyuna

Shivers
    NeverGiveUP

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş