Yeni Üye
    Duk16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    4
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    0

Standart Sitede Şifre değiştirmede problem var.

S.a iyi günler kardeşim Ben Dün silk çekmiştim Charımın Şifresini Değiştim Bsilkroad Resmi Sayfasında Şifreniz Başarıyla Değiştirildi Diyerek Yazıda Cıktı Ve Şuan Oyuna Girmeye Çalışıyorm Charımın Pwsi olmuyor Charımın Oyundaki (Adı: Duk ) Oyuna Giriş (Id:karabukmyo) (pw:11659883630tr16) ve yeni yaptığım (şifre: 05365984001trgemlik) charın (MSN')ise Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Kardeşim Eyer Güvenmeme Gibi 1 Lüksünüz oLur ise (İP) Kontrol Edin Cıkar Zaten Herşey Ortaya Charımın Şifresini Burdan Mesaj Olarak Atarsanız Çok Sevinirim Şimdiden Çok Teşekkür Ederim İyi Günler Dilerim.! rica ediyorum bi bakın

General Lord
    Buqix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    270
    Beğenme 
    856
    Beğenilme 
    715

Alıntı Duk16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S.a iyi günler kardeşim Ben Dün silk çekmiştim Charımın Şifresini Değiştim Bsilkroad Resmi Sayfasında Şifreniz Başarıyla Değiştirildi Diyerek Yazıda Cıktı Ve Şuan Oyuna Girmeye Çalışıyorm Charımın Pwsi olmuyor Charımın Oyundaki (Adı: Duk ) Oyuna Giriş (Id:karabukmyo) (pw:11659883630tr16) ve yeni yaptığım (şifre: 05365984001trgemlik) charın (MSN')ise Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Kardeşim Eyer Güvenmeme Gibi 1 Lüksünüz oLur ise (İP) Kontrol Edin Cıkar Zaten Herşey Ortaya Charımın Şifresini Burdan Mesaj Olarak Atarsanız Çok Sevinirim Şimdiden Çok Teşekkür Ederim İyi Günler Dilerim.! rica ediyorum bi bakın

İyide kardeşim keşke bu bilgileri konu değilde özel mesaj aracılığıyla verseydin.
    ComradeS
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş