Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By CptJun

Konu:Vpn Ile yurtdisinda Giricekler icin bilgilendirme

Captain
    CptJun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    8
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    16

Standart Vpn Ile yurtdisinda Giricekler icin bilgilendirme

Arkadaslar forumdaki konumdan kac gundur kac firma degistirdigimi ve ne turk skntilar yasadigimi bir cok kisi biliyor Devamli bir sorun dc lag vs bilgilendirme amacli bir kac site belirtip sizin icin hayirlisi olan hakkinda bilgi vermek istedim

1- EartVpn = turkiye locasyonu surekli sorun cikariyor sw leri dusuyor baglanti hizlari iyi ama devamli oyundan ip ban yememe sebep oluyorlardi tek locasyon oldugu icinde ip degisimi falan sunamioruz deyip extra 15 dolar talep ettiler ve kullanimi biraktim

2-ipVanish = Sozde dunyanin en hizlisi denior die aldik icimizde kaldi turkye locasoyunu 1mgbiti bile goremezsiniz cunki turkiyede deil kibris da ama turkiyede diyorlar mukemmel bir lag dc baglanti sorunlari sizi bekler aldim biraktim aldikdan 1 saat sonra parami geri cektim

3-Batihost.com = Dunden beri kullaniyorum nerdeyse 7/24 canli destek sundular Baglanti hizim %2 kayip bile yasamadi diyebilirim Mukemmel bir baglantim var Daha ip ban vs gibi sorunlar soz konusu deil Herhangi br sorundada bu sorun ile ilgili sinirsiz destek sunuorlar Ins sorun cikmaz cikmicak gibi gorunuyor

Akliniza takilan yada sizlerin kullanipda Memnun kaldigi yada Sorun cikaran Firmalari burda belirtebilirsiniz boylelikle Oyuna yeni katilicak arkadaslar Bizim cektigimiz skntilari cekmeden direk sonuca ulasabilirler.

GM ler konuyu sabitlerse herkez icin yararli olacagi kanaatindeyim Tesekkurler.
    Konu CptJun tarafından (07.Mart.2014 Saat 20:01 ) değiştirilmiştir.
    Cengo bunu beğendi.
    MechTa

Chief General
    IIBc_U_CryII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    78
    Beğenme 
    467
    Beğenilme 
    177

Okumadım ama önemli BU VPN ile çok konu açılıp kapatılıyor açıklayıcı bi durum vardır İnş . (OKUMAYA ÜŞENDİM )
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Captain
    CptJun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    8
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    16

Alıntı IIBc_U_CryII Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okumadım ama önemli BU VPN ile çok konu açılıp kapatılıyor açıklayıcı bi durum vardır İnş . (OKUMAYA ÜŞENDİM )
    evet bende bunu dusunerek boyle bir konu acmayi uygun gordum bir nevi destek konusuda olucak sorunlar vs konusulabilir
    MechTa

Yeni Üye
    Sorcery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

3 yıldır Astrill VPN kullanıyorum. Bağlantı hızımda hiçbir düşme yok. Fiyatı biraz tuzlu ama verdiği permonfasa değiyor.

Captain
    Shivers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    13
    Beğenme 
    22
    Beğenilme 
    10

Sana en basından onerdıgım gibi sadecehosting.com tavısyemdır 2 aydır sıkıntı yasamdım ^^

Shivers
    NeverGiveUP

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş