srorer44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    srorer44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Exclamation Oyuna Girememe !!

Merhaba Arkadaşlar bu son 2 saattir yaşadığım bir problemi anlatmak istiyorum..bSilkroad clientine tıkladıktan sonra gelen ekranda start'a tıklıyorum daha sonra oyun penceresi açılıyor ve gelen ekranda tek server olan bahamut'u seçip ID ve Şifremi yazıyorum ve gelen kodu girip confirme tıklıyorum..Bundan sonra ne olduysa oluyor ve character seçme ekranı gelmiyor öylece bekliyor sol alt köşede request information tarzındaki yazıyla birlikte..Lütfen yardım edin !!

Setko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Setko isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    9
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    3

Herkesin Derdi Aynı . Serverda Lag var Çözüm İçin Beklıyoruzda Bu Sorunu Çözecek olan kim Hala bellı değil .

ThreePoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ThreePoint isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    34
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    375

Şuan ki durumun da kaynağı biz değiliz siz oyuna, biz datacentera ulaşamıyoruz. Türkiye şartlarında daha iyi hizmet verecek bir datacenter ne yazık ki yok. Ya saldırılara karşı şuan ki datacenterda devam edicez bu tarz sorunları göze alarak yada eski datacentera dönüp korumasız olarak devam edicez server günde 3-5 kere checke düşerek. Açıkcası başka imkan ve ihtimal yok ne sunucu fiyatı nede başka masraftan kaçınıyoruz olabileceğin en iyisi bu. GM ler ilgilenmiyormuş nerden biliyrsunuz ilgilenmediğimizi, 80 cap ile olayı bağlayanlar var işlerin nasıl yürüdüğünü bilmiyorsunuz ama yazmakta üzerinize yok.

Kendi aklınızda senaryolar yazıp sonra bu senaryolara inanıyor bununlada yetinmeyip birde hakkında yorumlar yapıyorsunuz.

Biz ne yapalım gidip datacentera biz buraya para verdik kardeşim hizmet istiyoruz. İşinizi adam gibi yapın deriz onlarda pardon kardeşim çok özür dilerim der mutlu son. İşler böyle yürümüyor skunetle bekleyeceksiniz. Bizde elimizden geleni yapıp sizi bilgilendiricez.

Ramazan mubarek gününde insanı günaha sokuyosunuz. Biraz sakin olun adap ve uslup bilin.

Bir konuyla ilgili konu açıldığında aynı başlık altından devam edilir. Her kullanıcı yeni bir konu açmaz iki konu altta mesajlara cevap verildi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

hmm umarım en yakın zamanda düzelir p-l-a-y-s-r-o oynuyordum orada Türk iplerde ufak bir problem çıktı düzelene kadar bsro takılayım dedim ama burda da bu dert çıkınca yani açıkcası güvenilir pvp bulmak da zorlaşıyor gibi ..
    Konu srorer44 tarafından (29.Temmuz.2012 Saat 16:41 ) değiştirilmiştir.

Durum 
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

gm lütfen elinden gelenin en iyisini yap.Çünkü bu pvp Türkler adına dünyaya açılmanın belki de en önemli yolu .. Hizmet kalite artarsa yabancı sayısı da artar serverimiz kozmopolit bir yapı kazanır..

AnubiSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AnubiSs isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

yeter daha acilll bır cozum bulunmalı !!!!!!!!!!

WarLesT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    WarLesT isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

şu ak oyununa giremedim hala millet nasıl giriyor arkadaşya saat 18.30 oldu 4 saat oldu giremedim daha .. !!! Rica ediyorum en zamanda çözülsün şu konu .. .s.s
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Police - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Police isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    2
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    1

herkes gibi bnmde derdim aynı dünden beri aynı sorun şimdi oyuna bile giremioz bi çaresi vardır elbet bir an önce sorunun düzeltilmesini bekliyoruz.. gm iyi çalışmalar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş