SC_ZeaLot1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SC_ZeaLot1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart GM Senden açıklama bekliyorum banladıgın kadar açarım

Gm ben senden acıklama bekliyorum sen beni banlıyor musun seni tanımam gerekmiş müşterin benim ne tür kafadasın ben senden bunca kişinin arasında gururumu ayaklar altına alıp özür diliyorum bana yaptığın bumu ben pes etmem gm şu an bile şu durumda çabaliyosam beni pes ettiremezsin.

Beni banlayacağına açıklasana neden çarım açılmıyor bunca mlletinki açılıyor yönetime ana avrat sövenlerinki ?

Sadece açıklama ben o çarın açılmasını istiyorum sen diyosun ki açılacağı varsa açılmicak sen bana açılcak desen ben seni bu kadar rahatsız eder miyim 1 hafta ver 2 hafta ver 1 ay ver 100 yıl ne gm ben bi açıklama bekliyorm ben hep burdayım .

SC_ZeaLot

SC_ZeaLot1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SC_ZeaLot1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

AÇIKLAMA

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    867
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    9328

Alıntı SC_ZeaLot1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gm ben senden acıklama bekliyorum sen beni banlıyor musun seni tanımam gerekmiş müşterin benim ne tür kafadasın ben senden bunca kişinin arasında gururumu ayaklar altına alıp özür diliyorum bana yaptığın bumu ben pes etmem gm şu an bile şu durumda çabaliyosam beni pes ettiremezsin.

Beni banlayacağına açıklasana neden çarım açılmıyor bunca mlletinki açılıyor yönetime ana avrat sövenlerinki ?

Sadece açıklama ben o çarın açılmasını istiyorum sen diyosun ki açılacağı varsa açılmicak sen bana açılcak desen ben seni bu kadar rahatsız eder miyim 1 hafta ver 2 hafta ver 1 ay ver 100 yıl ne gm ben bi açıklama bekliyorm ben hep burdayım .

SC_ZeaLot
    Dalga mı geçiyorsunuz ? Ne demek neden açılmıyor. Yönetime küfür ettiniz, sınırsız uzaklaştırıldınız. Bunu daha kaç kere söylemem gerekiyor ? Bunca millet dediğiniz kişiler türlü cezalar alıyor, kimisi açılıyor kimisi açılmıyor. Sizin aldığınız ceza, kaldırılmayan türden bir ceza. Hele ki bu saatten sonra halen daha aynı üslup ile devam ettiğiniz için imkansız. Size bu son cevabım, anladığınızı umuyorum.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş