Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı6Beğeniler

Konu:Düzeni sağlamada görevli kişi (Moderatör)

General Lord
    Raava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    208
    Beğenme 
    171
    Beğenilme 
    339

Standart Düzeni sağlamada görevli kişi (Moderatör)

Bu oyunda belli gruplar bulunmakta ve gruplar birbiri ile iyi vakit geçirmek amaçlı var olmaktadır.Bu grupları yöneten ve onlara kurallar çerçevesinde düzeni sağlamda görevli kişiler vardır.Hiçbir grubun bir gruba şahsına yada yöneticilere hakaret etme hakkı yoktur.

Forumdaki moderatörlerin ve yönetici grubunun görevi istek ve şikayetleri dinlemek ve bu platformda düzeni sağlamaktır.

Geçmiş konularda bu düzeni sağlamada görevli olan birinin görevi düzeni sağlamak iken tam tersini yapıp bir konuda haklı olduğunu iddaa eden bir gruba hakaret etmiştir. Düzen sağlaması gereken(Moderatör) hiçbir şekilde ceza almamıştır.

Bu konuda hem @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hem @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... belirtmeme rağmen aldığım cevaplar beni şaşırtmıştır

Bu platformdaki düzen bu anlattıklarıma göre şöyle işlemekte galiba:
    Hiçbir oyuncu yönetime hakaret edemez ederse cezası belli, ama düzeni sağlamada görevli olan biri(Moderatör) istediği hakareti edebilir ki etti de ve ceza almadı.

Hiçbir şey yapmadıkları için sayın @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ve @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... a teşşekkür etmek istemiyorum

Bu durumu sizlerle paylaşmak istedim düzeni sağlamada görevli birinin herhangi bir ceza almadı gerekir mi ?

CİDDİ YORUMLAR BEKLİYORUM LÜTFEN...

Genel Yönetici
    Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Odin
    Konular 
    538
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5165

Bahsettiğiniz konuyu örneklendirebilir misiniz? Bu oyunda 2 yönetici vardır. Asgard ve Ben. Hangi yönetici size hakaret etti? Eğer yöneticiden kastınız forum moderatörleri ise yanılıyorsunuz onlar yönetici değil adı üzerinde Moderatördür. Buna rağmen yine de sorayım hangi moderatör size kuralları çiğneyerek bir hakarette bulundu ve ceza almadı?
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    208
    Beğenme 
    171
    Beğenilme 
    339

Standart düzeni sağlamada görevli olan biri(Moderatör)

Açmış olduğum konuda yöneticilerden bir hakaret geldiğinden bahsetmedim eğer dikkat ederseniz.Eğer yönetimden birine hakaret gelirse cezası belli , yani @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ve @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hakarete uğrarsanız size hakaret edenin cezası belli.

Birde fark ettiyseniz şahıslardan bahsetmiyorum bu platformda belli gruplar vardır. SİZİN TABİRİNİZLE SÖZDE DÜZENİ SAĞLAMDA SİZE YARDIMCI OLMASI GEREKEN, (Moderatörler) içlerinden biri bu gruplardan birine hakaret ediyor.Düzeni hakaret ederek sağlamaksa makbul olanı bizde sözde düzen korumada yardımcı olanlara hakaret edelim,yani moderatörlere.

Bana olayı örneklendirebilirmisin demeyin yeterince açıkladım hem @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hem @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... da

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... sessiz kalmayı seçti olayı geçiştirdi hemde de asgard o düzen koruyucunun(moderatörün) evet sizlere karşı doğru olmayan cümleler kullandığını kabul etmesine rağmen ama düzen koruyucu ceza almadı.

Ama ODİNE VE ASGARDA herhangi biri hakaret ettiği zaman affınız yok.Düzeni sağlamada görevli biri sizin için en değerli olan oyunculara hakaret edince bi sıkıntı yok.

Bana örnekler verin demeyin yeterince kanıtları sundum elinizde kayıtlar mevcut bakın araştırın...

General Lord
    1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    310
    Beğenme 
    2430
    Beğenilme 
    3061

Derdime çare baytarım yok
    Hoenheim bunu beğendi.
    ReaLaMity
    1X1Y

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    208
    Beğenme 
    171
    Beğenilme 
    339

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Derdime çare baytarım yok
    Ciddi olalım lütfen...

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    310
    Beğenme 
    2430
    Beğenilme 
    3061

Alıntı raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ciddi olalım lütfen...
    Ben gayet ciddiyim. Karın ağrını anlayabilmiş değilim. Bahsettiğin konuyu az önce tekrar okudum da verilen cevaplara karşılık az bile konuşmuşum. Apaçık konu altında ki iftiralar, tarafıma hakaretler vs. Tuhaf..
    Bu arada Moderatörün TÜRKÇE karşılığı;
    "Moderatör, Türkçe'de tam karşılığı yönlendirici, olay yöneticisidir. İnternette sıkça karşılaştığımız bu mevki standart olarak User/Kullanıcıdan 1 kademe üsttedir. En çok kullanım alanı forumlar ve IRC kanallarıdır. Forumlarda konu silme, düzenleme, kilitleme vs yetkileri bulunur." İyi forumlar.
    ReaLaMity
    1X1Y

Senior General
    MaNSoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    96
    Beğenme 
    35
    Beğenilme 
    133

Boş konu...

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    208
    Beğenme 
    171
    Beğenilme 
    339

Ben gayet ciddiyim. Karın ağrını anlayabilmiş değilim. Bahsettiğin konuyu az önce tekrar okudum da verilen cevaplara karşılık az bile konuşmuşum. Apaçık konu altında ki iftiralar, tarafıma hakaretler vs. Tuhaf..
    Bu arada Moderatörün TÜRKÇE karşılığı;
    "Moderatör, Türkçe'de tam karşılığı yönlendirici, olay yöneticisidir. İnternette sıkça karşılaştığımız bu mevki standart olarak User/Kullanıcıdan 1 kademe üsttedir. En çok kullanım alanı forumlar ve IRC kanallarıdır. Forumlarda konu silme, düzenleme, kilitleme vs yetkileri bulunur." İyi forumlar.
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Asgardın yakın zamanda genel moderatör değerlendirmesi isimli konuda moderatörün görevinin bizlere düzeni sağlamada yardımcı olmada görevli olduklarını belirtmişti, Siniz bana türkçe de ki karşılığını söylemeniz bana ek bilgi sağladı sadece,

Sokak ağzınızdan vazgeçmenizi öneriyorum , tabi ki de kimseye müdahale edemem ama tavsiyem sokak ağzını bırakın siz moderatörsünüz.
    Hayırlı günler...

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    310
    Beğenme 
    2430
    Beğenilme 
    3061

Alıntı raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Asgardın yakın zamanda genel moderatör değerlendirmesi isimli konuda moderatörün görevinin bizlere düzeni sağlamada yardımcı olmada görevli olduklarını belirtmişti, Siniz bana türkçe de ki karşılığını söylemeniz bana ek bilgi sağladı sadece,

Sokak ağzınızdan vazgeçmenizi öneriyorum , tabi ki de kimseye müdahale edemem ama tavsiyem sokak ağzını bırakın siz moderatörsünüz.
    Hayırlı günler...
    Şu konuda da bilgi vereyim. Alıntı yaptığın birini aynı yorum üzerinde etiketlemenize gerek yok bilginiz olsun. Forumda yardım isteyen istemeyen bir çok kişiye yardımcı olmuşumdur bu güne kadar. Derdim yaptığım şeyleri belirtmek değil yapmadığımı düşündüğün şeyi fazlasıyla yaptığımı bilmen için. Size sağlanan bilgi ne gibi bir işe yarıyor bilmiyorum açıkcası daha önce bahsi geçen konunun ardından sizinle özelden konuştuk kapattık diye hatırlıyorum ancak görüyorum ki iki gündür tekrar konu açmalar konu altlarında anlamsız ithamlar.. Bir şey yazmadım ancak gereksiz tavırlar devam edince yazma gereği duydum.
    Bahsettiğiniz jargonu yer yer kullandığım oldu tarihini bilmemekle beraber uzun süredir görevdeyim yer yer benim de sabrımın taştığı oluyor. Dilersiniz ki sizin de şerefinize namusunuza dil uzatılsa "lütfen beyefendi böyle konuşmayın" gibisinden bir cevapla dönmezsiniz. Yeteri kadar profesyonel olmadığımdan belki de bilemiyorum. Misal bir önce ki paragrafta sen diye hitap ederken bir sonra ki paragrafta siz diye hitap ediyorum böyle açıklarım falan yok değil. Yani hata yapmaya açığım ancak ne bu konu altında ne bahsi geçen konu altında ithamlarınız kabul edilebilir değil. Ya ele alınır bir iddianız vardır gelir konuşursunuz ya da susarsınız. Böyle bir şey yoksa uzatmayın lütfen ok?
    Konu 1X1Y tarafından (10.Eylül.2017 Saat 08:30 ) değiştirilmiştir.
    ReaLaMity
    1X1Y

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    208
    Beğenme 
    171
    Beğenilme 
    339

Şu konuda da bilgi vereyim. Alıntı yaptığın birini aynı yorum üzerinde etiketlemenize gerek yok bilginiz olsun. Forumda yardım isteyen istemeyen bir çok kişiye yardımcı olmuşumdur bu güne kadar. Derdim yaptığım şeyleri belirtmek değil yapmadığımı düşündüğün şeyi fazlasıyla yaptığımı bilmen için. Size sağlanan bilgi ne gibi bir işe yarıyor bilmiyorum açıkcası daha önce bahsi geçen konunun ardından sizinle özelden konuştuk kapattık diye hatırlıyorum ancak görüyorum ki iki gündür tekrar konu açmalar konu altlarında anlamsız ithamlar.. Bir şey yazmadım ancak gereksiz tavırlar devam edince yazma gereği duydum.
    Bahsettiğiniz jargonu yer yer kullandığım oldu tarihini bilmemekle beraber uzun süredir görevdeyiz yer yer benim de sabrımın taştığı oluyor. Dilersiniz ki sizin de şerefinize namusunuza dil uzatılsa "lütfen beyefendi böyle konuşmayın" gibisinden bir cevapla dönmezsiniz. Yeteri kadar profesyonel olmadığımdan belki de bilemiyorum. Misal bir önce ki paragrafta sen diye hitap ederken bir sonra ki paragrafta siz diye hitap ediyorum böyle açıklarım falan yok değil. Yani hata yapmaya açığım ancak ne bu konu altında ne bahsi geçen konu altında ithamlarınız kabul edilebilir değil. Ya ele alınır bir iddian vardır gelir konuşursun ya da susarsın. Böyle bir şey yoksa uzatmayın lütfen ok?
    Sizinle Özelden konuşurken hatanızı kabul etmeniz 2 gün sürdü orda benim şahsıma ettiğiniz hakaretler ayrı bir tartışma konusu.Ettiğiniz hakaretleri hatırlıyorsunuzdur umarım
    Neden bu konuyu yeniden dillendirdim, sahte rank şüpeside olduğu gibi diğer konulardaki yorumlarınızı da takip ettim ve aynı şekil cümleler kuruyorsunuz.
    Bana verdiğiniz his tarafını tuttuğunuz kişilere saygı ve sevgi ile yaklaşıyorsunuz ki bu çok doğal bir şey bunu ayıplamıyorum ama tarafında olmadığınız kişileri yerden yere vuruyorsunuz bu platformu böylemi modere ediyorsunuz başkası size sesini çıkarmamış olabilir o senini çıkarmayanın sorumluluğu.
    İthamlardan bahsediyorsunuz hiç bir iftira yok hepsini kanıtın elimde mevcut ki bu kanıtlar sistemde de kaydı vardır sadece bakılması lazım.
    Birde ''Ya ele alınır bir iddian vardır gelir konuşursun ya da susarsın.'' cümlesi geçiyor bir satırınız da emir anlamında cümleler kuracaksanız bende kurabilir bir mahsuru yoktur umarım.
    Hem ben şikayetimi @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ne ilettim siz yorum yapabilirsiniz tabi ama o ilgilenirse daha iyi olur
    İYİ GÜNLER

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş