__WaRSTaFF__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    __WaRSTaFF__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    124
    Beğenme 
    95
    Beğenilme 
    112

Standart Soruna çözüm bulun

Herkese iyi pazarlar öncelikle serverda sorunlar devam ederken serverda giriş yapılma olayı 0 oyunda girsek lag var silk item pre plus alıyoruz biz basıyoruz ama faydası girişte neden yok onu geçtim herkese adaletten bahsediceksiniz proxy izin veriyorsunuz kapasite yükseltin onuda geçtim bu sorunlar ne zaman kadar çözümlenecekse kısa bir bilgi verin cidden iyice sarpa sardı ben sürekli oyunda sorun veya hata görmek zorunda değilim burda teknik sorunda yok tarafımca, gerçekten iyice sıkıldık oyunda bi hafta sonumuz var stress atmaya eğlenmeye geliyoruz stress daha çok sorundan bunaldık uzun lafın kısası artık bu oyuna ilginiz ve alakanızı görememeye başlıyorum bu oyuna verilen emekleri görmezden gelmezseniz seviniriz bi,şey yapılcaksa da yapılsın artık bu servera emekleri yazık ettirmeyin milletin sorunlarına taleblerini ilginizi artırın dicek olduklarım bu kdr umarım yazılanları görüp bir cevap verme tenezülünde olursunuz @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Konu __WaRSTaFF__ tarafından (05.Kasım.2017 Saat 14:41 ) değiştirilmiştir.

Raava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Raava isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    231
    Beğenme 
    188
    Beğenilme 
    383

Aynen Aradan bir vakit bulduğunuzda oyun girip nerede ne oluyor incelerseniz çok güzel olur

Amonyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Amonyum isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    70
    Beğenme 
    158
    Beğenilme 
    168

Alıntı raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen Aradan bir vakit bulduğunuzda oyun girip nerede ne oluyor incelerseniz çok güzel olur
    La Bi Cave Var Oyunda Zaten :=)
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

ComradeS * Starex * A_PISTOLERIA

Raava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Raava isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    231
    Beğenme 
    188
    Beğenilme 
    383

Alıntı Amonyum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    La Bi Cave Var Oyunda Zaten :=)
    Genel bir kontrol edilse fena olmaz cave ,kale bazen holy water temple de bile sorunlar çıkıyor

karabela09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    karabela09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    24
    Beğenme 
    201
    Beğenilme 
    54

Alıntı __WaRSTaFF__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi pazarlar öncelikle serverda sorunlar devam ederken serverda giriş yapılma olayı 0 oyunda girsek lag var silk item pre plus alıyoruz biz basıyoruz ama faydası girişte neden yok onu geçtim herkese adaletten bahsediceksiniz proxy izin veriyorsunuz kapasite yükseltin onuda geçtim bu sorunlar ne zaman kadar çözümlenecekse kısa bir bilgi verin cidden iyice sarpa sardı ben sürekli oyunda sorun veya hata görmek zorunda değilim burda teknik sorunda yok tarafımca, gerçekten iyice sıkıldık oyunda bi hafta sonumuz var stress atmaya eğlenmeye geliyoruz stress daha çok sorundan bunaldık uzun lafın kısası artık bu oyuna ilginiz ve alakanızı görememeye başlıyorum bu oyuna verilen emekleri görmezden gelmezseniz seviniriz bi,şey yapılcaksa da yapılsın artık bu servera emekleri yazık ettirmeyin milletin sorunlarına taleblerini ilginizi artırın dicek olduklarım bu kdr umarım yazılanları görüp bir cevap verme tenezülünde olursunuz @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Daha sabah samarda merak ettim 184 arena bot saydım.Birde Daha malum 1 vatandaş da var yeni başlayan oda bir o kadar giriyordur.Yollu adlı arena botları yoktu.Yani kafadan serverda 300 e yakın arena bot atıyolar.

_LiFe_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _LiFe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    12
    Beğenme 
    218
    Beğenilme 
    117

Alıntı karabela09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha sabah samarda merak ettim 184 arena bot saydım.Birde Daha malum 1 vatandaş da var yeni başlayan oda bir o kadar giriyordur.Yollu adlı arena botları yoktu.Yani kafadan serverda 300 e yakın arena bot atıyolar.
    Ses etme adam bizden arenaya yasak gelirse önceden arena kasıp satanlar ne olacak
    gelirse proxy ye yasak kurallara uymak boynumuzun borcu.
    RoyalFamily™
    ▂▃▄▅▆▇█▓▒░_LiFe_*KingRhymes░▒▓█▇▆▅▄▃▂

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş