General Lord
    aTHaLaNTHe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    123
    Beğenme 
    186
    Beğenilme 
    283

Standart Ekran Kartı Problemi

Öncelikle merhaba... Dün 11:50 civarında başlayan bir problemimi anlatmak istiyorum ve bu konuda bilgili olan biri varsa yardım istiyorum. Öncelikle Ati Radeon 3450 kullanıyorum (biliyorum eski ve çöp ^_^) , Dün 11:50 den önce hiçbir sıkıntı yok iken ilk adım olarak 1440x900 olarak kullandığım çözünürlüğüm 1280x1024 e düştü ve maximum o gözüküyor biraz kurcaladıktan sonra monitör ile ilgili tarzında yazılar gördüm internette ama saçma geldi ondan sonra kafa dağıtmak için Counter Strike Global Offansive steam kütüphanesinden açtım ve şu hata ile karşılaştım

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Ekran kartını güncellememi önerdiler bende driverını indirdim ve güncellemeyi denedim orada da hata verdi. Son olarak DDU ve driver booster kullanarak çözmeyi denedim yine olmadı. Uzun lafın kısası yardımcı olabilecek bu konuda bilgisi olan biri bana özel mesaj olarak ulaşırsa sevinirim iyi forumlar... ^_^

Bu da Driver güncelleştirmeyi denerken aldığım hata

NOT : Driver orjinal siteden indirilmiştir ve güncel sürümdür.

Konu yanlış yere açılmış ise taşınabilir aklıma başka bir bölüm gelmedi yazmak için

General Lord
    aTHaLaNTHe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    123
    Beğenme 
    186
    Beğenilme 
    283

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... konu kilitlenebilir öm den yardımcı olan herkese teşekkür ederim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş