Beğeni Ağacı28Beğeniler

Konu:oyun girme sorunu (Yöneticilerimiz bir okursa iyi olu)

General Lord
    Raava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    209
    Beğenme 
    171
    Beğenilme 
    340

Standart oyun girme sorunu (Yöneticilerimiz bir okursa iyi olu)

Ben bu oyunda hiç bir şeyi bu kadar abartmaya anlam veremiyorum. Bugün ip limiti kaldırsak bazı arkadaşlar 50-60 tane bot sokacak. Neden? bu abartmanın sırrı nedir gerçekten yıllardır anlam veremediğim ender konulardan birisi. Yani 1 karakter, 2 stall, 8'li bir party ile bu oyunu oynamak varken yüzlerce arena botu bunlar oyuna zarar veren davranışlar.. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Sayın Odin yukarıda yazan sizin geçmişteki bir konuda oyuncularınıza paylaştığınız yorumlarınız

Şimdi bizzat yönetim ile aldığınız kararlara bakalım

1.phbot ile kervan çektiler kural ile yasaklama getirdiniz bunu yasağı getirirken abartıdan bahsettiniz ve oyuna zarar verdiğinden
    2.Titan noktalarında confing yapan kişilere pklık oyun kuralı dışında değil ama bu şekil abartılı bir şekilde kullanılamaz madde 5 şe göre yaptırım getirdiniz.

Şimdi size sormak istiyorum yukarıda geçmişte sizin belirttiğiniz sizi haklı bulduğum bu cümlenizde sw girme sıkıntısı yaşanıyor bu sıkıntı neden var

Abartılı bir şekilde sizin cümlenizde belirttiğiniz sayıların 5 yada 4 katı miktarda ki bazılarında çarını oyunu girdiriyor buda bir abartı bu abartıya madde 5 şe göre bir yaptırım neden gelemiyor bilgi alabilir miyim?
    Bu abartılıkta çoğu oyuncunun huzurunu bozuyor ama bir çözüm halen yok bir açıklama yaptınız ama tam anlamı ile tatmin etmedi oyuncuları galiba.
    Konu Raava tarafından (05.Aralık.2017 Saat 15:37 ) değiştirilmiştir.
    __WaRSTaFF__, Elward, _LiFe_ ve 8 kişi bunu beğendi.

Senior General
    AKINCI_BEYi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    75
    Beğenme 
    200
    Beğenilme 
    320

Dikkate alınması gereken bir konu diye düşünüyorum. Stres atmak için giren birçok insan stres sahibi olmaya başladı son 3-4 haftadır. Konunun önemle takibini rica ediyoruz sizden. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar.

General
    memes211 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    20
    Beğenilme 
    65

böyle bi saçmalık olamaz artık bi el mı atıyonuz kolmu satıyonuz halledın sunu sıktı artık --

üniq kesiyoruz ansızın dc yıyoruz..
    vVeSseLam bunu beğendi.

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    209
    Beğenme 
    171
    Beğenilme 
    340

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General
    Buldozer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    17
    Beğenme 
    15
    Beğenilme 
    29

Destekliyoruz.Madde 5 gösterilerek oyun içindeki huzur için sınırlamalar getirdiniz.Bu olay oyundaki en yeni oyuncuya kadar alakadar ediyor.Diğer olaylarda olduğu gibi bundada gerekeni yapmanızın zamanı geldiğini düşünüyoruz. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Rakı yeni olsada kadeh hep eskiye kalkar ...

Senior General
    __WaRSTaFF__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    116
    Beğenme 
    84
    Beğenilme 
    110

Bu konuyada gereki ilgi ve alaka olmayacak o kdr açılan konuları görmezden geldiler bunuda görmezden gelip cevap vermeyecekler ciddiden 5 senelik verlien çaba sonunda görülenlere bi bakın bütün bu yazılanlara çizilenlere playerların çabalarını görmeyi istememek buna anlam veremiyorum dediğim gibi samimiyeti kaybetmeye başladığınız an kaybetmeye mahkumsunuz

Captain
    ayrii0720 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    30
    Beğenilme 
    16

Kendinize göre haklısınız, peki haklı olmak başkalarının hakkına taciz etmeyi gerektirir mi sizin yüzünüzden servera giremiyor adamlar bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz

Captain
    ayrii0720 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    30
    Beğenilme 
    16

bi de ali osman kidodur slotlardır vs ugraşan biri olsaydın 11 çar limiti yetersiz oldugunu görürdün zorunlu olarak proxy kullanmak zorunda kalıyoruz

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    209
    Beğenme 
    171
    Beğenilme 
    340

Alıntı ayrii0720 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi de ali osman kidodur slotlardır vs ugraşan biri olsaydın 11 çar limiti yetersiz oldugunu görürdün zorunlu olarak proxy kullanmak zorunda kalıyoruz
    Sayın forum üyesi dedikleriniz doğru olabilir ben bu slot çarlarını yaparken para harcıyorum diyorlar item yapıyorum diyorlar bana bu şekil ks atman doğru değil diyorlar. Bana paradan bahsediyorlar yani kısaca

Madem olay para harcamak preli çarlara öncelik getirsinler 50 tane çarı varsa 50tanesine pre bassın onun 50 ila 100 tane açtığı bot çarı benim çarımdan öncelikli olamaz iş para olarak konuşursak

''bi de ali osman kidodur slotlardır vs ugraşan biri olsaydın'' bunlarla uğraşmadığımın sonucuna nereden ve hangi nedenle vardır bilemiyorum ama gayet iyi uğraşıyorum bahsettiğin konularla
    Konu Raava tarafından (03.Aralık.2017 Saat 15:56 ) değiştirilmiştir.

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    209
    Beğenme 
    171
    Beğenilme 
    340

Alıntı ayrii0720 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendinize göre haklısınız, peki haklı olmak başkalarının hakkına taciz etmeyi gerektirir mi sizin yüzünüzden servera giremiyor adamlar bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz
    Burada da bir ithamda bulunuyorsun sizin yüzünüzden diyorsun ne benim yüzümden oluyor
    Açıklarsan sevinirim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş