Yeni Üye
    DoruKuAs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart Mbot ve Launcher hatası

Merhaba, silkroad online launcher'im sorunsuz çalışıyordu fakat mbot login olmadığı için her yolu denedim. Windows 10 kullanıyorum. DEP'e ekledim, windows defender'i devre dışı bıraktım. Öncesinde görülmemesi için ekleme de yaptım. virüs programımı kapattım tamamen. Taranacaklar listesinden de çıkarttım. Uyumluluk sorunun da defalarca gidermeyi denedim. Denemediğim yol kalmadı. bunları yaptıktan sonra silkroad online '' launcher'de çalışmayı durdu '' hatası vermeye başladı. Silip baştan yükledim düzelmedi. Aynı süreçleri launcher için yapmama rağmen olmuyor. Bot kurayım derken botsuz oyunumdan da oldum. Team wiever ile dahi çözüm bulamadık. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Game Assistant
    Freyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    7
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    38

Alıntı DoruKuAs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, silkroad online launcher'im sorunsuz çalışıyordu fakat mbot login olmadığı için her yolu denedim. Windows 10 kullanıyorum. DEP'e ekledim, windows defender'i devre dışı bıraktım. Öncesinde görülmemesi için ekleme de yaptım. virüs programımı kapattım tamamen. Taranacaklar listesinden de çıkarttım. Uyumluluk sorunun da defalarca gidermeyi denedim. Denemediğim yol kalmadı. bunları yaptıktan sonra silkroad online '' launcher'de çalışmayı durdu '' hatası vermeye başladı. Silip baştan yükledim düzelmedi. Aynı süreçleri launcher için yapmama rağmen olmuyor. Bot kurayım derken botsuz oyunumdan da oldum. Team wiever ile dahi çözüm bulamadık. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    mBot ile ilgili özel bir hizmetimiz bulunmuyor ancak yaşadığım bir kaç sorunu anlatabilirim. mBotu yada farklı bir network ihtiyacı olan programı ilk çalıştırdığınızda sizden erişim izni ister bu izne yanlışlıkla hayır demeniz tüm çalışmayı engelleyebiliyor. Cracklenme sırasında o verilen izne göre işlem yaptığını düşünüyorum. Kişisel bilgisayarımda bu şekilde izni hızlı geçmek isterken hayır demem şuan kullanmama engel oluyor. Ne kadar arasam da o izni tekrar sorduramadım. Ayrıca farklı version(Windows10 ama sürüm farkı bulunanlar) işletim sistemlerinde mBotu sağ tık yönetici ile çalıştır yapmak gerekebiliyor yada ilk açılışta düz açıp sonra yönetici açışı denendiğinde hata olabiliyor. Bu tarz farklı hataların oluşmasının sebebi Windows10'nun sürekli güncelleme alması ve herkes de farklı sürüm işletim sistemlerinin olmasıdır. Bu bahsettiğim yönetici ile çalıştırma olayı ofis içinde kullandığım bilgisayarımda oluyor mesela. Oyunda hata oluşmasının sebebi bot olduğunu düşünmüyorum oyunu tamamen silip tekrar yüklemeniz bu hatayı düzelteceğini düşünüyorum. Onun dışında crack için kesin bir çözüm herhangi bir program cracki gibi bunda da sistem sisteme farklı tepki veriyor. Yabancı bir sitede bunu bilgisayar içine sanal bir yönlendirme bağlantısı kurarak(bot erişimini uzun yoldan internete bağlamak) tekrardan izinleri tanımlayarak yapıldığını okumuştum. Tek tavsiyem daha alt bir windows sürümü kullanmanız olabilir. Zira bu tarz işler windows7de daha rahat düzenlenebiliyor. Garanti şöyle yaparsan olacak diyebilecek biride bence yoktur bu tarz hatalarda bence. Kolay gelsin.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Senior General
    Yavuzhan4129 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    89
    Beğenilme 
    75

Alıntı Freyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mBot ile ilgili özel bir hizmetimiz bulunmuyor ancak yaşadığım bir kaç sorunu anlatabilirim. mBotu yada farklı bir network ihtiyacı olan programı ilk çalıştırdığınızda sizden erişim izni ister bu izne yanlışlıkla hayır demeniz tüm çalışmayı engelleyebiliyor. Cracklenme sırasında o verilen izne göre işlem yaptığını düşünüyorum. Kişisel bilgisayarımda bu şekilde izni hızlı geçmek isterken hayır demem şuan kullanmama engel oluyor. Ne kadar arasam da o izni tekrar sorduramadım. Ayrıca farklı version(Windows10 ama sürüm farkı bulunanlar) işletim sistemlerinde mBotu sağ tık yönetici ile çalıştır yapmak gerekebiliyor yada ilk açılışta düz açıp sonra yönetici açışı denendiğinde hata olabiliyor. Bu tarz farklı hataların oluşmasının sebebi Windows10'nun sürekli güncelleme alması ve herkes de farklı sürüm işletim sistemlerinin olmasıdır. Bu bahsettiğim yönetici ile çalıştırma olayı ofis içinde kullandığım bilgisayarımda oluyor mesela. Oyunda hata oluşmasının sebebi bot olduğunu düşünmüyorum oyunu tamamen silip tekrar yüklemeniz bu hatayı düzelteceğini düşünüyorum. Onun dışında crack için kesin bir çözüm herhangi bir program cracki gibi bunda da sistem sisteme farklı tepki veriyor. Yabancı bir sitede bunu bilgisayar içine sanal bir yönlendirme bağlantısı kurarak(bot erişimini uzun yoldan internete bağlamak) tekrardan izinleri tanımlayarak yapıldığını okumuştum. Tek tavsiyem daha alt bir windows sürümü kullanmanız olabilir. Zira bu tarz işler windows7de daha rahat düzenlenebiliyor. Garanti şöyle yaparsan olacak diyebilecek biride bence yoktur bu tarz hatalarda bence. Kolay gelsin.
    destan yazmışsın mübarek gılgamış bir sen 2 tbrkler

Yeni Üye
    DoruKuAs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... yanıt ve çaba için teşekkür ederim. Virüs programını tamamen kaldırdım. Oyunu da kaç kere kaldırıp yeniden yükledim. fakat belki @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ya da @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu konu hakkında bir bilgi sahibi olabilir. Uzun süredir oyuna giremiyorum yardımcı olabilirlerse sevinirim.

Yeni Üye
    mybadvader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Electus olanı mı indirdin acaba?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş