Beğeni Ağacı3Beğeniler

Konu:AYIPTIR

Yeni Üye
    panicmoas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart AYIPTIR

Oyuna Başlayalı 1.5 ay oldu son 4 haftadır Sürekli Lag son 4-5 gündür ise oynanamıyacak derece sürekli lag oluşuyor millet elini ayağını çekmeye başladı artık ki bende öyle @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu durumdan hoşnutmusunuz zira 1.5 playeri oynatmak zor olmamalı piyasadaki xxx serverler 2k 3k üzeri olmasına rağmen sıkıntı yaşanmamakta

Yrd.Yönetici
    Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    802
    Beğenme 
    533
    Beğenilme 
    8803

Sorun oyuncu sayısında değil, taze serverlar ile bSilkroad'ı karşılaştıramazsınız. 7 Yıllık bir server dan bahsediyoruz, mevcut log ve veri yükü oldukça fazla. Doğal olarak da farklı sorunlar yaşanabiliyor. Sorunun çözülmesini bizde isteriz fakat bazen o kadar basit olmayabiliyor.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    310
    Beğenme 
    2426
    Beğenilme 
    3054

.
    ReaLaMity
    1X1Y

Yeni Üye
    panicmoas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun oyuncu sayısında değil, taze serverlar ile bSilkroad'ı karşılaştıramazsınız. 7 Yıllık bir server dan bahsediyoruz, mevcut log ve veri yükü oldukça fazla. Doğal olarak da farklı sorunlar yaşanabiliyor. Sorunun çözülmesini bizde isteriz fakat bazen o kadar basit olmayabiliyor.
    evet bu konuda kesinlikle haklısınız ama bu durum log ile kaynaklı oldugunu düşünmüyorum log oluşturma tekrar okuma veya okutmada işlem uzun sürer ama işlenen bir log sadece sizin verinizi şişirmekten başka işe yaramaz.tabi herşeyin logunu tutturmak buna etken olabiliyor ama duyduğuma göre önceden pek böyle sorunlar yaşanmamaktaymış son zamanda yaşandığını göz önüne alırsak son değişen makinenizdi sanırım ya makinenizlerinden kaynaklanan durum yada exeler arasında haberleşmede sorun zira bu yaşanan olay faculty e düşüyor muhtemelen neyse sorunu düzelteceğinize inanarak iyi çalışmalar dilerim

General Lord
    FABRiCATOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    102
    Beğenme 
    390
    Beğenilme 
    534

1 Haftadır internet'im yoktu hallettim oyuna girdim lag'dan oynanmıyor sorunun en kısa zamanda çözülmesi lazım aksi takdirde player kaybı olur.

ozusaglam
    FABRiCATOR
    Türkisch Deutsche Universität

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Captain
    Nami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    21
    Beğenme 
    24
    Beğenilme 
    21

Sorun loglardan sa bu kadar id pw bu kadar character barınmasın swde academy için açılmış 3-4 senedir afk olan charları tespit etmeli banlamalı

Chief General
    Ay___YILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    73
    Beğenme 
    50
    Beğenilme 
    152

Öncelikle İyi Günler. 6 sene bilgisayar teknolojileri okumus birisi olarak sorunun loglardan ve veri yükünden olmadıgını sizde biliyorsunuz. Oyun 7 yıllık diyorsunuz. ben 4 senedir player olarak oynuyorum son zamanlarda olusan lag ve delay kadar sorun görmedim bu serverda.. Bant genişliğini az tutarsınız servere girişlerde problem olacaktır.

Mevcut log ve veri yükü diyorsunuz fakat 7 senedir oyunda loglar ve veri yuku var. Attıgımız adımlar bile servera yuk olabilir. 7 Senedir olmayan yuk son 1 ay da mı başladı.

Burda sizin seçmiş oldugunuz makinalar server özellikleri, bilgisayarlar ile baglantıdan kaynaklı oldugunu düşünüyorum. Sorunun kaynağı yuksek ihtimal oyunu ve oyunun özelliklerini kaldırmayan server makinalarıdır.

Chief General
    473BulleT_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    197
    Beğenme 
    642
    Beğenilme 
    351

Alıntı Ay___YILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle İyi Günler. 6 sene bilgisayar teknolojileri okumus birisi olarak sorunun loglardan ve veri yükünden olmadıgını sizde biliyorsunuz. Oyun 7 yıllık diyorsunuz. ben 4 senedir player olarak oynuyorum son zamanlarda olusan lag ve delay kadar sorun görmedim bu serverda.. Bant genişliğini az tutarsınız servere girişlerde problem olacaktır.

Mevcut log ve veri yükü diyorsunuz fakat 7 senedir oyunda loglar ve veri yuku var. Attıgımız adımlar bile servera yuk olabilir. 7 Senedir olmayan yuk son 1 ay da mı başladı.

Burda sizin seçmiş oldugunuz makinalar server özellikleri, bilgisayarlar ile baglantıdan kaynaklı oldugunu düşünüyorum. Sorunun kaynağı yuksek ihtimal oyunu ve oyunun özelliklerini kaldırmayan server makinalarıdır.

Bu konularla cok bilgim yok fakat bugun halledecekleri dile getirdi Yönetim bırakalım işlerini yapsınlar İnşallah hallolur.
    Söz dalaşını Alimle yaptım yendim,Cahille yaptım yenildim...

=HUZUR=

General Lord
    TatankaIyotanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    129
    Beğenme 
    1225
    Beğenilme 
    503

Çalınma konularında loglar siliniyor otomatik diye tabirleriniz vardı yanlış hatırlamıyorsam?
    ALTINORDU / BarbarianS
    JChrist / JC

Bölüm Moderatörü
    Security - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    253
    Beğenme 
    693
    Beğenilme 
    492

Alıntı JesusChrist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çalınma konularında loglar siliniyor otomatik diye tabirleriniz vardı yanlış hatırlamıyorsam?
    ??? Burnuma yanık kokusu geliyor
    ___JiYaN___
    Bu1Sevda
    DaLToNs

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş