General Lord
    LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    342
    Beğenme 
    949
    Beğenilme 
    973

Standart Yönetim Olarak Proxyler, BOŞ BOŞ DURAN ÇARLAR hiç mi incelenmiyor baklmıyor ?

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Biraz sonra ss de göreceğiniz çarlar dw deki ss de vs. oyundan hiç çıkmıyor .Proxy ile farklı nicklerle açıyor çarları .Göz göre göre böyle birşey yapılıyor yönetim müdaheleyi bilerek mi etmiyor ? Eğer proxy serbest ise ben de 150 çarla şuan girmeye başlıyayım illaki sw doluluk oranı mı artması lazım ceza uygulanması için ?

Kesin konuşmuyorum gunahını almamak ıcın Çarların sahibi Nicki Gavi diye bir şahıs bir incelensin İPsi diğer çarlarda bu nicke ait ip lerden mi eğer öyleyse topunun banlanmasını rica ediyorum değilse 10 çar giriyorsa tamam diğerler başkasının proxysidir. . Proxy olmasa dahi çarlar boş boş duruyor oyunda .Bildim kadarıyla arena çarlarının arena saatleri dışında oyunda bırakılması yasaktı ? Böyle banlan atıldı oyunda arena saatleri dışında çarlar oyunad tutulduğu için

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

buda oyunda kuytu köşelere gizlenmiş bulamadığım diper arena çarları arena da karşılaştık

Konu LittleMiddle tarafından (03.Haziran.2018 Saat 11:43 ) değiştirilmiştir.
    BANKACI / SiGORTACI
    TÜRKÜN yurdu TÜRKİYE

RoyalFamily

General Lord
    LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    342
    Beğenme 
    949
    Beğenilme 
    973

AYRICA BU ÇARLAR ARENA GIRDI VE SERVERDA DEHŞET BİR LAG başladı .
    BANKACI / SiGORTACI
    TÜRKÜN yurdu TÜRKİYE

RoyalFamily

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş