Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı14Beğeniler

Konu:Jollygame Farkı ile Fortress War

General Lord
    TatankaIyotanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    127
    Beğenme 
    1178
    Beğenilme 
    494

Standart Jollygame Farkı ile Fortress War

GM'liğinizde size başarılarınızın devamını diliyorum @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... .

3 sene önceki savaş 100v100 wipe giriliyor ve lag yok,

Kasım 17 tarihli kale savaşı videosu 50v50 wipe giriliyor ve lag yok,

3 haziran 18 tarihli kale savaşı videosu 50v50 wipe giriliyor ve lag yok.

Ama ne hikmetse son 3 haftadır düzgün kale savaşı yapılmıyor lagtan geçilmiyor.Ve ayrıca sw'de gözlemlenebilen 6-7 aydır bir lag sorunu mevcut.Dediğiniz cevap ise bunlar;

Büyük bir topluluk bir alanda toplandığı zaman lag yaşanma ihtimali diye absürt bir açıklama olamaz,2019 yılındayız 2011'de daha yeni açılmış bir serverı oynamıyoruz.Yazdığınız olay 4-5 sene öncesinde yazılsaydı amenna fakat yeni ekran kartları yüksek mhz'lere sahip ramlar işlemciler çıktı.Doların artıp sunucunuza verdiğiniz paranın arttığını söyleyerek silk miktarını düşürüp fiyatını arttırdınız.Tek ricam şu lagın artık bir çaresini bulunuz bu zamanda çözülemeyen bir hata bug vs. kalmadı.Bu işin ehli adamlar fazlasıyla var private server piyasasında destek alabilirsiniz,bu sizi küçük düşürmez...Konuya boş yorum yapacak arkadaşlar fikir ve düşünceleriniz kendinizde kalsın farklı bir server'da oynamıyoruz.Bugün siz alırsınız yarın biz bu böyle devam eden birşeydir.Genel bir lag sorunundan bahsediyoruz.
    ALTINORDU
    JChrist-JC

Senior General
    Kenakort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    38
    Beğenme 
    93
    Beğenilme 
    84

bakın ben tarafsız yerdeyim kendi halimde takılırım genelde ama bugün yardım için jangandaydım. ben bu lag konusu için aylardır konu açıyorum haziran 2018den beri lag var diyorum ama ipleyen yoktu sizler 'bana dokunmayan bin yaşasın modundaydınız'. bugün başınıza gelince konuşmaya başladınız

yazık olacak millete boş boşuna bırakıcaklar oyunu. yönetimin söz vermesi lazım oyunculara. ben 5k playerlı serverda fw için yardıma gittim tek tük lag oldu bu denli ağır olmadı. benim aklıma gelen tek şey yönetimin bsroyu kapatma amacının olması. millete lagı dayayarak yıldırma açarak oyunu bıraktırıp yeni bir 110 cap açmak. kabul edin çok güzel bir server ama eskidi artık bsro 8 sene oldu lan

Senior General
    Kenakort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    38
    Beğenme 
    93
    Beğenilme 
    84

böyle güzel oturmuş serverı yönetimin elde tutması lazım. tamam sorun guard kaynaklı ise bu guardı sağlayan makineyi daha üst modelle değiştirin?

Vice General Lord
    Bolukbasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    353
    Beğenme 
    60
    Beğenilme 
    82

BA HA NE BOL .

Yeni Üye
    AsusZenfone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    4

Bir serverın çöküşü adlı güzel bir çalışma. Eline sağlık.

General Lord
    TheMorgoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    866
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1796

konu açan arkadaşa katılıyorum lagın savaş zamanına denk gelmesi vs amatörce bir açıklama olmuş 2011 den beri bu sw deyim ilk defa kale savaşına girmiyor bu insanlar önceleri lag yoktu neden şimdi var ? savaştan önce lag olsaydı reset atıp düzeltirdik gibisinden birşeyler söylüyorsunuz bumu çözüm ? tüplü televizyon çalışmayınca tv ye tokat atma olayı gibi server de bug olmuş restart atalım düzelir serverda bitmek bilmeyen bir lag olmuştur restart atalım düzelir ? odin zateb bir açıklama yapmıyor kaç aydır yüzünü gören cennetlik 8 ay oldu askerden geleli ve 8 aydır sebebini bulamadıgınız yada şöyle diyeyim çözüme kavuşturamadığınız bir lag sorunu var serverda 8 ay ama siz hala restart atmak vs den bahsediyorsunuz bize açık açık anlatın 7-8 senedir sizin platformunuzda oyun oynayan insanların bazı şeyleri bilmesi hakkıdır ? nedir bu sw nin sorunu 8 aydır bir lag çözülemez mi ? ne odin ne asgard bu süreçle ilgili tatmin edici bir tane açıklama yapmıyor ? ne istiyorsunuz neyi bekliyorsunuz anlamıyorum oyunumu bıraksın istiyorsunuz herkez ?
    Dr4cula_, TearOfGod, Adidas_ ve 5 kişi bunu beğendi.

General Lord
    TatankaIyotanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    127
    Beğenme 
    1178
    Beğenilme 
    494

Alıntı Kenakort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakın ben tarafsız yerdeyim kendi halimde takılırım genelde ama bugün yardım için jangandaydım. ben bu lag konusu için aylardır konu açıyorum haziran 2018den beri lag var diyorum ama ipleyen yoktu sizler 'bana dokunmayan bin yaşasın modundaydınız'. bugün başınıza gelince konuşmaya başladınız

yazık olacak millete boş boşuna bırakıcaklar oyunu. yönetimin söz vermesi lazım oyunculara. ben 5k playerlı serverda fw için yardıma gittim tek tük lag oldu bu denli ağır olmadı. benim aklıma gelen tek şey yönetimin bsroyu kapatma amacının olması. millete lagı dayayarak yıldırma açarak oyunu bıraktırıp yeni bir 110 cap açmak. kabul edin çok güzel bir server ama eskidi artık bsro 8 sene oldu lan
    Server'e tekrar başlayalı 1.5 ay oldu ondan olabilir,gördüğüm her çözüm üretilen bir yoruma-konuya destek veriyorum zaten.Onun harici yazdıklarına katılıyorum,zaten oyunun albenisi kapanmaması,bir piyasasının olup emeklerin boşa gitmemesi ve stabil olmasıydı ama böyle saçma sapan lagdır vs. hatalar olduğu sürece ne zevk alırsın ne oynadığın oyunun tadı kalır.
    ALTINORDU
    JChrist-JC

Captain
    kardamot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    11
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    7

Elinize sağlık güzel konu olmuş. Lag yoktur, ucuz server vardır. bu konuda çoğu kullanıcı hemfikir.
    TatankaIyotanka bunu beğendi.

General Lord
    Shadowhunters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    404
    Beğenme 
    30
    Beğenilme 
    669

Eline sağlık kanka, umarım laga bir an önce kesin çözüm bulurlar. Bu arada ilk video efsaneymiş
    TatankaIyotanka bunu beğendi.
    Stajyer Doktor

Vice General Lord
    MendoZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    108
    Beğenme 
    302
    Beğenilme 
    306

Sunucu 8 senelik olduğundan ötürü bence bu lagın sebebi.
    M4rJiNaL
    ST_OXSI

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş