Konu:Xumar

General
    Dobra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Metin 2
    Konular 
    44
    Beğenme 
    44
    Beğenilme 
    28

Standart Xumar

Xumar Arkadaşım Dostum Olan Emir Charını Satmış Alan Kişi Guildimizden ayrılıp Bir Takım Olaylara Karışmıştır Bu Durumun Fırsata Cevirip Eski Sahibine LaF ATMAYA Fırsat Bulmuşlar Bu sW DE Xumar ı Tanımayan Yoktur Hemen Hemen Yaptıgı Aracılık İşlerinde TELEFON Numarasını Veren Ve İhtiyac Halinde Arayın DiyeN TEK RESMİ ARACIDIR TABİ CHARI SATILDIKTAN SONRA 2 GÜN OLDU CHAR SATILANI ALAN KİŞİ HER NE YAPTIYSA BU DURUMU ESKİ SAHİBİNE YIKMAK ANLAMSIZ OLUR TEK HATASI CHARI SATTIGINDA FORUMDA BELİRTMEMESİDİR.....

General Lord
    Shadowhunters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    425
    Beğenme 
    129
    Beğenilme 
    763

Hatasız kul olmaz.

Captain
    YasmiN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    30
    Beğenilme 
    6

[QUOTE=Dobra;596447]Xumar Arkadaşım Dostum Olan Emir Charını Satmış Alan Kişi Guildimizden
    Konu YasmiN34 tarafından (11.Temmuz.2019 Saat 22:32 ) değiştirilmiştir.

General
    xHarry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    18
    Beğenme 
    44
    Beğenilme 
    29

hergün oyundayım nerdeyse charını sattıgına dair hicbirşey görmedim ha oyunda olmadıgım sürede olmuştur okeyim ama bunu belirtmesi lazımdı forumda konu acıp satış yerine satıldı demesi lazımdı en azından
    Alıntı Dobra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Xumar Arkadaşım Dostum Olan Emir Charını Satmış Alan Kişi Guildimizden ayrılıp Bir Takım Olaylara Karışmıştır Bu Durumun Fırsata Cevirip Eski Sahibine LaF ATMAYA Fırsat Bulmuşlar Bu sW DE Xumar ı Tanımayan Yoktur Hemen Hemen Yaptıgı Aracılık İşlerinde TELEFON Numarasını Veren Ve İhtiyac Halinde Arayın DiyeN TEK RESMİ ARACIDIR TABİ CHARI SATILDIKTAN SONRA 2 GÜN OLDU CHAR SATILANI ALAN KİŞİ HER NE YAPTIYSA BU DURUMU ESKİ SAHİBİNE YIKMAK ANLAMSIZ OLUR TEK HATASI CHARI SATTIGINDA FORUMDA BELİRTMEMESİDİR.....

Captain
    Biraz_Saygı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    8

Alıntı Dobra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

He Kardeş Bizde Yedik...

General
    shredder27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    55
    Beğenilme 
    28

Öncelikle Es-selam aleyküm herkesin Cuma gecesi mübarek olsun arkadaşlar Ben charı sattığımı herkese söyledim globalldende gereken bilgiyi verdim fakat foruma yazmayı unuttum alan kişinin kalleşliği ile bana çamur atanlar için unutmayın önce sizin eliniz kirlenir hiç bir zaman tatsızlıktan yana olmadım ve herzaman ahlak seviyemi korumaya çalıştım. Şimdi siz böyle davranmak istiyorsanız davranın fakat ben gerekeni yaptığımı düşünüyorum oyunda sürekli birbirinizi yemeseydiniz belkide attığım Globalleri okurdunuz. Bu duruma düşmezdiniz. Zaten oyunda fesatlık hasetlik olmasa bırakmazdım mahalle karıları gibi birbirinizi yemeseydiniz şu an yine oyundaydım ben dostluktan yanayım. Sorunu sıkıntısı olan varsa 0546 933 09 64 benim numaram Balıkesir/Erdek. Hadi Allah’a emanet olun.

General
    Dobra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Metin 2
    Konular 
    44
    Beğenme 
    44
    Beğenilme 
    28

varsa derdi olan oyundan yazsın bekliyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş