Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By Esaias

Konu:Yeni Toyota C-HR (Test sürüşü)

General Lord
    Hurley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    263
    Beğenme 
    180
    Beğenilme 
    711

Standart Yeni Toyota C-HR (Test sürüşü)

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    342
    Beğenme 
    949
    Beğenilme 
    973

Alıntı Carine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    bugün gittim kanka izmit toyotakaya plazaya test surucu ıcın yarım saat beklemeden sonra çıktım test sürüşüne kuzenle şöyle anlatayım almak ısteyenler ıcın .Araba bildimiz nıssan qhasqai tıguan tarzı bı jeep (suv) degıl .Spor olarak üretmişler.Vites geçişleri jeepe göre seri.Ama içi biraz abartı spor.Bagajı çok ufak .İÇİ DE ufak .Sürücü koltugunu az geri çekiyorum arkada oturcak yer kalmıyor.Kavisleri gereğinden çok az da olsa fazla.Velhasılkelam fiyatı 98bin benzinli fulünün.Ama ek olarak 28bın tl civarı bır paketleri var onları ekletmessen araba full hali ile de boş bir araba.Ben fullünü test ettım ama arabada bibok yoktu açıkçası sordum dedim bu ne olarak full .Adam yokus kalkış destegı ve otomatık far var dedi dedim artık onu tofaşlara da takıyoarlar
    BANKACI / SiGORTACI
    TÜRKÜN yurdu TÜRKİYE

RoyalFamily

General Lord
    Esaias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    343
    Beğenme 
    335
    Beğenilme 
    511

Alıntı KolayDegil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün gittim kanka izmit toyotakaya plazaya test surucu ıcın yarım saat beklemeden sonra çıktım test sürüşüne kuzenle şöyle anlatayım almak ısteyenler ıcın .Araba bildimiz nıssan qhasqai tıguan tarzı bı jeep (suv) degıl .Spor olarak üretmişler.Vites geçişleri jeepe göre seri.Ama içi biraz abartı spor.Bagajı çok ufak .İÇİ DE ufak .Sürücü koltugunu az geri çekiyorum arkada oturcak yer kalmıyor.Kavisleri gereğinden çok az da olsa fazla.Velhasılkelam fiyatı 98bin benzinli fulünün.Ama ek olarak 28bın tl civarı bır paketleri var onları ekletmessen araba full hali ile de boş bir araba.Ben fullünü test ettım ama arabada bibok yoktu açıkçası sordum dedim bu ne olarak full .Adam yokus kalkış destegı ve otomatık far var dedi dedim artık onu tofaşlara da takıyoarlar
    AHAhaha kanka bende 2 gün önce gittim izmitte symbol alışveriş merkezinin ordaki toyotaya .Ben beğenmedim sesi elektrikli su motoru gibi.Araba dediğin sana motoru ağırlığını hissettircek.Dıştan görünüş olarak sadece biraz güzel ama o parayı haketmez.Ben denedimde 2 kişi vardı sırada 50dk bekledim .
    Şuana kadar normal 40-90 arası en iyi araba üretici firma her açıdan FORD'dur.
    Özel Mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General
    Ein Tag Könik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    16
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    25

2 gün önce test sürüşü için fethiye bakırcılara bende gittim gerçekten güzel bir araba.

General Lord
    LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    342
    Beğenme 
    949
    Beğenilme 
    973

Alıntı LASTDAY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AHAhaha kanka bende 2 gün önce gittim izmitte symbol alışveriş merkezinin ordaki toyotaya .Ben beğenmedim sesi elektrikli su motoru gibi.Araba dediğin sana motoru ağırlığını hissettircek.Dıştan görünüş olarak sadece biraz güzel ama o parayı haketmez.Ben denedimde 2 kişi vardı sırada 50dk bekledim .
    Şuana kadar normal 40-90 arası en iyi araba üretici firma her açıdan FORD'dur.
    Yanılıyorsun .Şuan Skoda bence .Fordun dizelleri motorundan aynı kamyonlarının motoru gıbı ses cıkıyor Mesela bir ford connetc i 200metre oteden sesınden tanıyıorum Skoda Octavia 1.0 tsi 120 mi 130mu beygir dsg şuan piyasada en az yakan en şahane araç 80bine rahat alınır
    BANKACI / SiGORTACI
    TÜRKÜN yurdu TÜRKİYE

RoyalFamily

General Lord
    Esaias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    343
    Beğenme 
    335
    Beğenilme 
    511

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... vallaha bilmiyorum benim forda yatkınlığım var sanırım yakıt olarak doğrudurda forddaki rahatlık hiç bir arabada yok alışkanlıktanda olabilir.Bana sesi çok tatlı geliyor
    LittleMiddle bunu beğendi.
    Özel Mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş