Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By Esaias

Konu:Akıllı telefonunuzu kullanarak arabanızı nasıl takip edebilirsiniz?

General Lord
    ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1155
    Beğenme 
    969
    Beğenilme 
    1970

Standart Akıllı telefonunuzu kullanarak arabanızı nasıl takip edebilirsiniz?

Her bütçeye uygun yeni takip metodu

Otoparka geri döndüğünüzde arabanızı nereye bıraktığınızı bir türlü hatırlayamadığınız oldu mu?
    Evet, bu durum hepimizin en az bir kere başına gelmiştir. Arabayı nereye park ettiğimizi unuturuz ve etrafta deli gibi arabamızı aramaya başlarız.
    Böyle bir tecrübeden sonra ancak pahalı bir GPS cihazının arabamızı takipte işe yarayacağını düşünürüz. Bu cihazları kullanabilmek için kurulum, aktivasyon ve aylık üyelik ücreti de ödemeniz gerekir.
    Bu kadar ücret ödemek yerine telefonunuzdan bir uygulama açıp arabanızın nerede olduğunu görebileceğinizi düşünün! Türkiye’de bunu yapmanız artık mümkün. Tek ihtiyacınız olan arabanıza yerleştireceğiniz küçük bir cihaz ve bir telefon uygulaması.
    Nedir bu cihaz?

Bu cihazın adı
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... . Türkiye’de de satışa sunulan, piyasada devrim yaratacak bu bozuk para boyutundaki küçük cihaza artık hemen sahip olabilirsiniz.
    Farklı renklerde TrackR

Fakat... Nasıl çalışıyor?

Çok kolay! TrackR’ı başlatmak beş dakikadan az sürecektir. . Çok kolay! TrackR’ı başlatmak beş dakikadan az sürecektir. Tek yapmanız gereken TrackR’i akıllı telefonunuzla eşleştirmek ve ücretsiz uygulamayı indirmek.
    Sonrasında TrackR’ı arabanıza, anahtarlığınıza, cüzdanınıza ya da yerini tespit etmek istediğiniz herhangi bir nesneye gizleyin ya da yerleştirin.
    Araba anahtarlarına takılı TrackR.
    Şimdi mobil telefonunuzdan uygulamayı açın. Cihazınızın konumu haritada gözükecektir. Arabanızı bulmak istediğinizde “cihazı bul” işlemini seçin. Yeni konumun koordinatlarını hemen elde edeceksiniz.
    TrackR uygulamalı Tablet
    Bu videoda TrackR’ın nasıl kullanıldığını göreceksiniz

Bana ne kadara mal olacak?

Büyük ihtimalle bu cihazın çok pahalı olacağını düşünüyorsunuz... Hayır, TrackR’ın en iyi yanlarından biri de oldukça ucuz olması; sadece 85TL. Bu fiyata alacağınız küçük bir cihaz sayesinde arabanızın nerede olduğunu istediğiniz an öğrenebildiğinizi düşünün!
    TrackR’ı nasıl satın alabilirim?

Satın alma işlemi çok kolaydır. Ürünü resmi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... .
    GÜNCELLEME: KISA SÜRELİĞİNE ÖZEL KAMPANYA
    2 adet satın al ve 1 adet ücretsiz kazan!
    Kampanya 27 Kasim Saat 11:59’da sona eriyor.

Diğer fonksiyonlar

Sürekli cüzdanınızı mı unutuyorsunuz? Arabanızı nereye park ettiğinizi mi bilmiyorsunuz? Ya da evcil hayvanınızın evden kaçmasına engel mi olmak istiyorsunuz? TrackR ile kişisel eşyalarınızı da takip edebilirsiniz. Ürünü devamlı kaybettiğiniz ya da sizin için kıymetli olan eşyalara yerleştirin ve akıllı telefonunuzla (TrackR uygulaması üzerinden) eşleştirin. Kaybettiğiniz her şeyi saniyeler içerisinde bulacaksınız. İşlem bu kadar basit!

TrackR’ı nasıl kullanacağınıza dair detaylı talimatlar

Bu merak uyandıran cihazın potansiyeli hakkında artık bir fikir sahibi olduğunuza göre, ürünü nasıl kullanacağınızı kısaca özetleyebiliriz:

• Adım 1: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bir TrackR satın alın. Türkiye’de yaşıyorsanız ürün ev adresinize yaklaşık 7 gün içerisinde teslim edilecektir.

• Adım 2: TrackR Bravo’yu akıllı telefonunuz (iPhone veya Anroid) ile eşleştirin ve kaybetmek istemediğiniz objenin yakınına koyun.

• Adım 3: Uygulamayı indirin ve değerli eşyalarınızın nerede olduğunu istediğiniz an öğrenin.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

على لعنة الله على إسرائيل

أعداء الإسلام الدامي

General Lord
    Esaias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    343
    Beğenme 
    335
    Beğenilme 
    511

Gereksiz buldum açıkçası.
    LJLJ bunu beğendi.
    Özel Mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    Hurley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    263
    Beğenme 
    181
    Beğenilme 
    712

Benim arkadaşın babası telefona konuma iğne ekliyor arabayı nereye bıraktıysa

General Lord
    Esaias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    343
    Beğenme 
    335
    Beğenilme 
    511

Alıntı Carine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim arkadaşın babası telefona konuma iğne ekliyor arabayı nereye bıraktıysa
    Özel Mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş