Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...


Apple'ın otomobiller için geliştirdiği CarPlay ve Google'ın çözümü Android Auto destekleyen Sony XAV-AX100 teyp satışa sunuldu. Teknoloji sadece yeni araçlarla sınırlı kalmayacak!

Akıllı telefonlar artık günümüzde hayatımızın her anında yanımızda. Büyük kentlerde artan trafik yoğunluğu ve araba kullanılırken geçen zaman, telefonlarımıza arabadayken de ulaşımı oldukça önemli bir hale getirdi.

Yeni nesil bir aracın, USB desteklemesine bile artık çok da gerek yok diyebiliriz. Bluetooth bağlantısı varsa, bir akıllı telefon üzerinden müzik dinleyebiliyorsunuz.

Otomobiller için çıkardığı ses sistemleri ve Teknolojileriyle ünlü bir marka olan Sony, Android Auto ve Apple Carplay destekli yeni teybi Sony XAV-AX100 modelini satışa sundu.

Ağustos ayının sonunda tanıtılan ürün, Kasım sonlarına doğru satışa sunulması bekleniyordu. Ürün yavaş yavaş yaygın olarak satışa sunuldu. Amazon linkine de buradan ulaşabilirsiniz.

Rakiplerine göre uygun fiyat

Android Auto ve Carplay destekli Sony XAV - AX100, Amazon'da 499 Dolar'a satışa sunuldu. Rakiplerinden daha uygun fiyata olan modelin, benzer fiyata benzer yeteneklerde rakibi bulunmuyor.

Sony XAV-AX100 özellikleri

Sony AX-AX100, genelliklerle otomobil teyplerinde standart bir çıkış değeri halini alan 4 x 55 wattlık bir dahili amfiye sahip.

6.4-inch, 800 x 480 çözünürlüğünde çoklu dokunmatik ekrana sahip olan ürün, NFC ve Bluetooth desteğine de sahip.