Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Dünyanın en hızlı elektrikli aracı olacak olan Tomahawk, gün yüzüne çıktı. Özellikleri ile dikkatleri üzerine toplayan Tomahawk, Tesla Model S'in en büyük rakibi olacak!

Teknoloji her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Gelişen teknolojiye paralel olarak, hızlı bir ivme ile yükselen otomobil sektöründe de yeniliklerde hız kesmiyor.

En hızlı elektrikli otomobil: Tomahawk

Elektrikli otomobil denildiği zaman aklımıza gelen ilk markalardan biri şüphesiz Tesla'dır. Piyasaya sunduğu son derece teknoloji harikası ürünleri ile, adeta devrim niteliğindeki yeniliklere imza atan otomobil devine, hızı ile dikkatleri toplayan bir rakibi var.

En hızlı elektrikli otomobil Tesla S'in tahtını sallayan Duboc Motors tarafından üretilen Tomahawk, hızı ve özellikleri ile rakibine şimdiden korku salmakta.

Şu anlık konsept aşamasından olan Tomahawk, yakın zaman içerisinde üretime geçeceği de yetkililer tarafından açıklandı.

Piyasaya sürüldüğünde en hızlı elektrikli otomobil unvanını taşıyacak olan Tomahawk, 800 beygir gücüyle adeta bir hız makinesi diyebiliriz.

2018 yılında üretime girecek olan otomobilin tasarımına bir göz atacak olursak, agresif duruşu ile piyasada bulunan Lamborghini ve Ferrari'yi andıran bir tasarıma sahip olan Tomahawk, oldukça iddialı geliyor.

Tomahawk görsellerine bir sonraki sayfadan ulaşabilirsiniz!


Tomahawk Görselleri:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...


Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...