Kış mevsimi geldi diye motosikleti garaja mı çekelim? Can güvenliğimizi etkilemediği sürece motosikletin garajda işi yok diyen motosiklet tutkunlarını duyar gibiyim. O zaman ne yapmalıyız? Çetin kış şartlarında motosiklet üzerinde kendimizi nasıl korumalıyız? Kışın dondurucu soğuktan kendimizi korumak için yapmamız gereken şey kışlık motosiklet aksesuarlarımızı temin etmektir. Motosiklet aksesuarlarını üreten firmalar üretmiş oldukları motosiklet aksesuarlarında öyle malzemeler kullanıyorlar ki soğuk içerimize işlemiyor. Vücudumuzu bir kalkan gibi saran motosiklet aksesuarlarımız soğuktan etkilenmeden yola devam etmemizi sağlayarak bizlere rahat bir sürüş keyfi sunar. Soğuk esen rüzgârdan sizi koruyacak kışlık motosiklet aksesuarlarından her bütçeye uygun fiyatları olan motosiklet aksesuarlarını sizlerle paylaşalım. Aman diyelim kışlık motosiklet aksesuarlarınız olmadan yolculuk etmeyin.

Motosiklet Termal İçlik – Neopren YelekMotosiklet termal içlikler motosiklet aksesuarlarının içine giyilerek bizleri ekstra korumaktadır. Terlemeye karşı dayanıklı olup hava alabilen termal içlikler ile soğuktan kendinizi koruyabilirsiniz. Örme kumaşlı motosiklet termal içlikler vücut sıcaklığımızı korumaktadır. Motosiklet termal içlik fiyatları da uygun olduğundan dolayı herkesin kolaylıkla temin ederek kullanabileceğini söyleyebiliriz.
Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... – 60 TL Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... – 85 TL


Motosiklet Kaskı

Kasklar motosiklet sürücülerinin can güvenliği için yaz – kış demeden kullanılması gereken motosiklet aksesuarlarıdır. Motosiklet kaskı alırken öncelikli olarak yüksek hız denemelerinde yapılan güvenlik testlerinden geçmiş olmasına dikkat etmeliyiz. Kışın hem can güvenliğimizi sağlayacak hem de soğuktan koruyacak motosiklet kaskı olarak kapalı kask modellerinden birini önermek isteriz. Ayrıca motosiklet kaskınızda kullanacağınız vizörün buğu yapmamasına dikkat etmelisiniz.


Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - 2.306 TL | Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... -1.435 TL

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... – 736 TL


Motosiklet Pantolonu


Motosiklet pantolonu olarak mevsimlik kullanabileceğiniz Tech 90 kevlar kot korumalı motosiklet pantolonunu tercih edebilirsiniz. Tech 90 motosiklet pantolonun altına birde Tech 90 termal içlik de giyilirse motosiklet sürücüsü tam olarak soğuktan korunabilir. Tech 90 markasının yanı sıra uygun fiyatlı olan Armode Touring kışlık motosiklet pantolonu da kışın kullanılabilir.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... – 599 TL

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... – 230 TL

Motosiklet Eldiveni

Motosiklet eldiveni kış aylarında soğuktan etkilenmemek için kesinlikle kullanılması gereken motosiklet aksesuarımızdır. Soğuktan dolayı ellerimiz hissizleşebilir ve sürüş hâkimiyetimizi kaybedebiliriz. Bunun önüne geçmek için motosiklet eldivenimizi kullanmalıyız. Motosiklet eldivenin içerisine aynı zamanda motosiklet eldiven içliği de kullanırsak soğuğu tam olarak engellememiz mümkündür.


Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... – 372 TL | Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... – 116 TL
Motosiklet Montu
Motosiklet montları sürüş esnasında can güvenliğimizi korumak adına kesinlikle olması gereken bir diğer motosiklet aksesuarıdır. Kışlık motosiklet montlarının su geçirmez olmasına, sürtünmeye karşı dayanıklı olmasına dikkat etmelisiniz. Motosiklet montunun aşırı kalın olmamasına ve hareket özgürlüğümüzü kısıtlamamasına özen göstermelisiniz.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... – 600 TL
Motosiklet Botu
Motosiklet botu durup kalma esnasında direkt olarak yere temas ettiği için kışın tabanı kaymayan ve sıcak tutan motosiklet botunu tercih etmemiz gereklidir. Kışlık motosiklet botu olarak kaliteli ve uygun fiyatlı olan Falco ve Rockwell motosiklet botlarını önerebiliriz.
Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... – 219 TL | Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... – 581 TL
Motosikletinizi Unutmadık!
Motosiklet Brandası
Su geçirmez motosiklet brandasıyla olumsuz hava şartlarında motosikletinizi koruyun. Yağmur, kar, toz gibi kışın olumsuz etkilerinden motosikletiniz etkilenmesin. Motosikletiniz dış mekânda park halindeyken dış etkenlerden zarar görmemesi için kullandığınız motosiklet brandalarından birkaç tavsiye;Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... – 252 TLSadece Üyeler Linkleri Görebilir... – 889 TL
Su Geçirmez Motosiklet Çantası
Kış şartlarında seyahat ederken eşyalarımızın zarar görmemesi için su geçirmez çantalar kullanmamız gereklidir.Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... – 257 TL
Kışlık motosiklet aksesuarlarınızla sizde rahat ve konforlu bir sürüş yaşayabilirsiniz. Motoplus Motosiklet Aksesuarları Mağazası olarak sizlere keyifli ve güvenli sürüşler dileriz.


Kaynak: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...