uLeeeaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    uLeeeaan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    8
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Smile Mısır Uniqueleri

Mısır Uniquelerinin gecede atmasını istiyoruz..

NEW_ORDER

_Risus_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _Risus_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    44
    Beğenme 
    15
    Beğenilme 
    74

Bizde dünya barışı istiyoruz.
    Okeanos

2012 Bsro

uLeeeaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    uLeeeaan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    8
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Açıklama yapmanızı bekliyorum..

NEW_ORDER

ThreePoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ThreePoint isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    34
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    375

Benzer konular forumda mevcut, size neden arama yapmadınız demiycem çünkü arama yapılsada sonuçlarda çıkmıyor. Nedeni ise konu ile ilgili içeriğin yetersiz olması, sizin konunuzda bunu yazmak istemezdim hitabım size değil fakat her fırsatta anlatmaya çalışıyorum.

Konu açarken lütfen başlık ve içeriği açıklayıcı bir şekilde yazın. Gm yardım, bakarmısınız, önemli gibi başlıklar yerine içeriği özetleyen bir cümleyi başlık olarak tercih edin. İçerikte de aynı özeni göstererek açıklayıcı ve türkçe kurallarına uygun şekilde konu açalım.

Sorunuza gelince Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... başlığında bir açıklama mevcut. Karar henüz verilmiş değil çünkü oyunun en değerli itemleri bu uniquelerden düşüyor. B Grade mısır itemlerinin düştüğü mısır unique leriin arttırılması A grade ve B grade arasında ki dengeyi bozacaktır. A grade düşme olasılığı oyuncu sayısı ile doğru orantılı olduğu için henüz dengeyi sağlamaya başladı yakında A grade bariz bir şekilde B grade silahlardan fazla olacaktır. Denge yeni kurulurken B grade silahların artmasına neden olacak bir ek spawna sıcak bakmıyoruz.

B grade itemler A grade itemlerin tersine oyuncu sayısından bağımsızdır. Oyuncu sayısı nekadar artarsa artsın B grade düşme ihtimali hep aynı kalacağı için belki A ve B grade silahlar arasında ki fark aksi yönde gelişmeye başlarsa ek bir spawn ile dengeyi korumamız gerekebilir. Açıkcası şuan erken olduğunu düşünüyoruz. Umarım aklımdakini size olduğu gibi aktarabilmişimdir.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş