Beğeni Ağacı3Beğeniler
  • 2 Post By mychoice
  • 1 Post By Odin

Konu:Onemlı ve yapısal ayarlama

Üyeliği Durduruldu
    Anqel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    40
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    8

Post Onemlı ve yapısal ayarlama

Baslıca Soyulan Karakterler ve Diğerleri için.
    Soyulan Charlara Karsı Itemlerı Gerı Verılmesı Dogrultusunda Kımın Ne oldugunu
    Bılen Herkese Yardımcı OLabılecek Nıtelıkde Kısıler Secılsın O Kısı Sahıt Oldugunda
    Itemler Falan Geri Verılsın. Bırde Burda Sıze Uslubu Ile Soyulan Kısı Anlatsın Ve Guıld Icı Sahıtlerın Dogrultusunda Bır Sekılde Itemler Geri Verılsın. Boylece Sahıtler Sayesınde Soyulan Kısı Banlanır Soyulan Kısı Emegıni elde Ettıgı Gıbı Kullanır Boyle Bır Seylede Fazla Rast Gelmeyiz Sadece Ispatı Ve Ortada Olan Durumu Izah edebılecek Kısıler Secılsın
    Bunun ıcınde facebbok sıtenızde Anket Yapın Dıye Onerıyorm Bence Buna Bır Goz atmalısınız .

TNT master... Yenıden Doguyoruz Her Ne kadar Gunesımız Batsada Gelıyorz.

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    40
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    8

Bu Hakkındakı Goruslerınız Bıldırın Beyler. Bu Bır İç Savas Meselesi Cıkmadan Bır Cozum Yolu Bence.
    bSroda Boyle Bır Sey Gereksınıme Yer Verılmeli artık Bız Charı Duzuyorz Tekrar Fakat Tekrar Aynı olayları Yasamayalm. Bunun Bır Caresı ICın Guıld Icı Sahıtlerı Anketle Secsınler .

Yeni Üye
    HawkEye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    1
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    4

Belirli kisilerin secilmesi olayi degistirmicektir o işte adam kayırma cok olur. Mesela gecen gun gm tarafindan secilmis resmi araci aspirine soyuldu 1 yillik emegi bosa gitti ve koskoca 1 guild charlarini dagitti oyunu birakti. Dedigin gibi baska yollardan çözümlenmesi lazim. Aksi takdirde soyan kisi en fazla ban yer baska servera gecer. Soyulan kiside hem maddi hem manevi olarak zarara ugrar buda serverin çöküşü demektir. Acilen GM in soyulan charlara karsi bi cözüm bulmasi lazim. Bu oyunu hepimiz oynuyoruz zevk aliyoruz pvp alaninda 100 player gormek varken 10 player gormek serverin tadini kacirir kacirmayada basladi bir cok arkadasim itemlerini dagitti gitti. GM den yeni bi kural getirmesini herkes istiyor istiyoruz.

Chief General
    mychoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    74
    Beğenme 
    305
    Beğenilme 
    220

Kardeşim ortada şöyle bir durum var. Herkes kendi hesap güvenliğinden sorumlu bu kurallarda yazıyor. Onu

geçtim itemlerini kendi elleriyle verip item iadesi isteyenler var. Bu doğal olarak çok fazla karmaşaya

yol açar. Oyun yönetimi kimseyle şifrenizi paylaşmayın kimseye iteminizi vermeyin. İllegal program

kullanmayın gibi defalarca uyarılar yapıyor. Buna rağmen char soyulmaları , item takasında bir takım

sorunlardan dolayı yönetimden yardım isteniyor.

Ben Csilkroad açıldığından beri oynuyorum. Bir çok char değiştirdim , hiçbirisinin itemleri çalınmadı , şifrem değişmedi , kimseye de itemimi vermedim.

Eğer ortada bir takas varsa aracılar aracılığı ile yapılmalı. Aracının yolsuzluk yapması halinde item iadesi

tabi ki düşünülebilir kanısındayım. Çünkü aracı oyundan ve forumdan uzaklaştırılır ve madur kişinin zararı

da karşılanıcaktır.
    cllaturka ve Tork bunu beğendi.

Cahille etme muhabbet , kendisini derya bilir.
    THEPIRATES
    NoThing2Lose - MissHarvey - Stephen - Squall

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    40
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    8

Ben Burda Şahit Tutulacak ıTem ıspatı Yapıldıgında Bunu Sahıt Gosterebılecek Kesın Sonuc Verebılecek Net Kararlar Ortaya Koyup Burda Kendısı Ile IRtıbat Halınde Olup Uslubuyla Anlatılarak Sonucun Durumu anlatılsın VE sahıtın Kesın Sonucu Odınınde Kesın Kararıyla Bu Item Iadesi Yapılabılsın Boylece Sızde Bır Sey Yoksa ıllegal Programa sız Sahıt olmadıysanız Eger Itemlerınızı Geri alabılırsınız buda Herkesı Rahatlatır Tabi Bununla Ilgılı Yonetım Bır Sey Yapmak Icın Ugrasırsa !!

Genel Yönetici
    Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Odin
    Konular 
    538
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5164

Her zaman söylediğimiz şeyi bir kez daha bıkmadan tekrarlamak istiyorum. Arkadaşlar şifrenizi paylaşmazsanız karakteriniz soyulmaz. Bu kadar basit. Sadece mbot kullanın bot kullanacaksanız. Onun dışında otomatik artı basma programı, bedava silk vs gibi abuk sabuk programları kullanmayın. Kullanırsanız sonucuna katlanırsınız bu kadar basit. Soyulmayan binlerce oyuncu gibi sizlerde soyulmamak istiyorsanız aklı selim davranmanıız öneriyorum.
    Tork bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    40
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    8

Burda Soyulan KarakterLer Icın Ben Kesın Sonuc Ve Haklı Durumda Gosterebılecek Sahıtlerden Bahsedıyorm Sırf Emeklerı Gıtmesın Dıye Fakat Sız Konuyu Bıraz Daha Yanlıs Anlıyorsunuz.

Genel Yönetici
    Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Odin
    Konular 
    538
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5164

Kendi emeğini düşünmeyen kişinin emeklerini neden siz yada biz koruyalım? Bu çok mantıksız. Herkes kendi güvenliğini sağlayabilir. Bu çok çok basit. Yukarıda yazdıklarımı yapsınlar yeter.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    40
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    8

Haklısında Su Ban OlayLarı Falan Acılırsa Mesela Ilk Basda Itemlerımı Istıcek Olan Benım Bu Yuzden Bunun Soz Konusu Bıle Olmaması Lazım. Ben sadece Onerdim Evet herkes Kendı EMegınden Sorumlu Ben sadece Kanıtı Halınde Sızın Gorsunuzle Bı Sahıt Kısıler Belırlemnızı Kast etmıstım o da olmadı Saglık olsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş