Beğeni Ağacı10Beğeniler
  • 7 Post By sql
  • 2 Post By DragonSlayer
  • 1 Post By sql

Konu:Kendımı şikayet etmek istiyorum

sql
    sql - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sql isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    13

Standart Kendımı şikayet etmek istiyorum

Merhaba;
    Oyununuza isrodaki nickim olan SQL nickiyle başladım. oyle 3 - 5 char kasan biri değilim.
    ama eu charları bilmediğimden bir kac basarısız denemem oldu.
    Bu sabah önce IamLegenD isimli bir şahış stalluma gelerek kuurlu bir ifadeyle stalumdaki malların çalıntı oldugunu belirtti.
    Daha sonra ilerleyen saatlerde Pause isimli bir arkadas lan lı bir ifadeyle benım kim oldugumu bildiği seklinde imalarda bulundu.
    Adı geçen kişiler hakkında herhangi bir şikayette bulunmuyorum. Cunku anlıyorumki bazı konularda canları yanmış.Ancak benim yaşımda biri içinde bu şekilde ki ithamlar açıkçası hoş olmuyor.
    Bu sebeple GM lere KENDIMI ŞİKAYET ETMEK İSTİYORUM.Lütfen charımın loglarını incelermisiniz.Benim basmadığım veya bana düşmemiş veya stall lardan satın almadığım herhangi 1 tane itm varsa hesabımı kapatıp charı soyulan arkadasa ustumdeki butun itemleri verebilirsiniz.
    Şeref bazıları için bir oyundan ucuz olabilir ancak bazıları için önemli.
    Saygılarımla.
    DragonSlayer, Blo, Exclusive ve 4 kişi bunu beğendi.
    Sylar

DragonSlayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DragonSlayer isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    108
    Beğenme 
    768
    Beğenilme 
    550

Artık 20'li yaşları geride bırakmış insanlar olarak,Sanal alemin cazibesini,kurulmuş olan bu güzel serverda yakalamışken... Bu gibi şahısların tutup da bu şekilde ithamlarına maruz kalmak gerçekten can sıkıcı.
    Eğer ki bir iteme + bilmem kaç basılıyor da.... Bu iteme o upgrade işlemini sadece hesabı soyulan kişi yapıyorsa.. Tamam biz bırakıp gidelim o zaman burdan. Örn/ Dün Sinan isimli sevdiğim bir arkadaşa tekte advsiz +8 yapmış olmam ve bu gibi itemleri taktiklerimle zorlanmadan yapabilmem suç mu ? +10 hayal değil,basan çaldırınca da biz mi çalmış oluyoruz yani ?
    İronide ki maksat şu ki ; Canı yanan,hesabı soyulan arkadaşlar önyargılı olup hınçlarını önüne gelene "hırsız" ,"O itemler çalıntı" gibi sözlerle bastırmak istiyorlarsa, ki buna edilen küfürler de dahil. Biz bunu kabul edemeyiz...
    Bu gibi davranışlar yetişkin bir insana yakışmadığı için ben bu sözleri sarf eden arkadaşların çocuk olduklarını savunuyorum. Davranışlar bunu gösteriyor.
    Günde kaç kere Holly Temple'a ve FGW'da gittiğimizi sayamıyorum. Süremiz doldukça içerdeyiz ve başkaca charlarımızla girip şansımızı artırmaya çalışıyoruz. Lakin o kadar uğraşmalarımıza rağmen bu şekilde taciz edilmemiz sindirilecek gibi değil. Bende kendimi şikayet ediyorum ve Loglarımın incelenip Gm'ler tarafından bu konuya bir açıklama getirilmesini istiyorum. Çünkü her gün aynı muameleye maruz kalmak gerçekten sıkıcı...
    Konu DragonSlayer tarafından (13.Haziran.2012 Saat 14:01 ) değiştirilmiştir. Sebep: Kelime hatası.
    SublimeNightmare ve Blo bunu beğendi.
    SERVER: bSilkroad
    GUILD: Everest
    CHARNAMES: Dra9on, Arven
    BUILDS: Warrior/Cleric - Wizard/Cleric

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    555
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5263

Burası sanal bir ortam, burada yakışıksız söylemler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ne yazık ki her yakışıksız söylemi takip etmemiz ve ceza vermemiz mümkün değil. Tahmin edebileceğiniz üzere forum, ödemeler, geliştirme, şikayetler, öneriler, etkinlikler gibi bir çok iş yükümüz var. Bu saydıklarımın üzerine birde böyle konular ile ilgilenmeye kalkarsak eğer, inanın sizin o bahsettiğiniz güzel server olmaktan çıkarız.

Ayrıca, hukukda suçsuz olduğunu kanıtlama yoktur. Suçlayan kişi suçu kanıtlamakla mükelleftir. Teknik bazı bilgilere ihtiyaç duyar ise o zaman devreye bizler girer ve suçlamaya bağlı olarak gerekli incelemelerimizi gerçekleştiririz.

İyi eğlenceler.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

asa11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    asa11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    68
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    74

Çok yakın arkadaşımın çarı soyuluyor birileri bir itemi [ egpy glavie a grade +7 ] ezik stal çallar ile satmaya çalısıyor ve araştırmam sonunda senin ismini buldum ve üzerine ark. kıyafetlerinin aynısı [ iç değerler dahil ] senin stalında çıktı sen olsan ne yapardın?
    IamLeqenD

sql
    Durum 
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    13

benım charımda glavie yok hocam. bana harp dustu dusunce sevındık ama baktık kı para etmıyor. o sırada kardesım glavie olsa ne oluru acaba dedı ve WTS A GRADE GLAVIE YAZDI yazdıkların tamamen kulaktan dolma bılgılerdır.Bende glavie yok olsa zaten gider glavie char kasardım. Satmazdım.
    DragonSlayer bunu beğendi.
    Sylar

asa11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    asa11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    68
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    74

Alıntı sql Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benım charımda glavie yok hocam. bana harp dustu dusunce sevındık ama baktık kı para etmıyor. o sırada kardesım glavie olsa ne oluru acaba dedı ve WTS A GRADE GLAVIE YAZDI yazdıkların tamamen kulaktan dolma bılgılerdır.Bende glavie yok olsa zaten gider glavie char kasardım. Satmazdım.
    kardeşine glavie göster deyince glavie abimde dedi akşam göstreyim dedi abin kim dedim seni söyledi
    IamLeqenD

sql
    Durum 
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    13

Yani benim charımda glavie görmedin ? Dogru mu ?
    dostum canın yanmış anlıyorum ama inan yanlış adrestesin.Keşke elimden bişey gelseydi keşke arkadaşına yardımcı olabilseydim. Senin için yapabilceğim tek şey kendimi ihbar etmekti.
    Kardeşimin sinirle söylediği bir yalan kötü şeylere sebep olmuş.Kendisi adına enden özür diliyorum.
    Sylar

DragonSlayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DragonSlayer isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    108
    Beğenme 
    768
    Beğenilme 
    550

Alıntı asa11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşine glavie göster deyince glavie abimde dedi akşam göstreyim dedi abin kim dedim seni söyledi
    Bi harp düştü, Glavie olsaydı dedim. Genele yazdım.
    İnandın mı ?
    Glavei falan yok.. Olsa da sana ait olma imkanı %0 olur çünkü senin önyargınını anlıyorum. Canın yanmöış
    O nedenle fazla uzatmaya gerek yok ! Kabahat benim özür dilerim, genele o notu yazmakla suıç işledim.
    Konu DragonSlayer tarafından (13.Haziran.2012 Saat 17:55 ) değiştirilmiştir.
    SERVER: bSilkroad
    GUILD: Everest
    CHARNAMES: Dra9on, Arven
    BUILDS: Warrior/Cleric - Wizard/Cleric

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş