Beğeni Ağacı4Beğeniler

Konu:Fake character ile char çalma girişimi

Yeni Üye
    Upset - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    3
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart Fake character ile char çalma girişimi

Konu: Hırsızlık, Fake nick ile karakter çalma.

Olayın gerçekleştiği tarih ve saat: 18.07.2013 18.50

Şikayetçi olunan kişi veya kişiler:

DukaNukem_

Olaya ait ekran görüntüleri:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Masterimizin nickinin benzeri ile guild üyelerini kandırmaya çalıştı. Hatta The_LoST_ adlı üyemizin karakterinden bir çok item aldı.

Yeni Üye
    darkkind1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    3
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    5

yetti bunlar arkadaşlar bi çözüm bulun ya adam gecen gün ne kadar silk cekti hiç bir işe yaramadı gitti tüm emekleri insanları oyundan sogutuyorlar ya Lütfen arkadaşımızın itemlerinin gelmesini istiyoruz En yakın zamanda
    Atar a Atar Gider e Gider Namımız Değil ŞEKLİMİZ YETER..!!!

General
    onrclnk08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    22
    Beğenme 
    98
    Beğenilme 
    20

Bir tek ben değil Daha çok kişinin fake ismi ile birçok kişiyi dolandırdı. Tüm bunları yapan aynı kişi sanırsam. Lütfen cezasını kesin şunların artık illallah ettirdiler

Üyeliği Durduruldu
    3x3LanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    97
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Alıntı onrclnk08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir tek ben değil Daha çok kişinin fake ismi ile birçok kişiyi dolandırdı. Tüm bunları yapan aynı kişi sanırsam. Lütfen cezasını kesin şunların artık illallah ettirdiler
    bu forumdaki Deplyy sensin dmi?

General Lord
    Okeanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    173
    Beğenme 
    278
    Beğenilme 
    846

Alıntı 3x3LanS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu forumdaki Deplyy sensin dmi?
    Sefa sana bir olay hatırlatıcam. Hatırlıyomusun benim çarım soyulmuştu ve ben bir şekilde geri almıştım çarımı. İşte bunu yapan Deply Lütfen bu kişiye dikkat . Forumda bir çok üyeliği var.

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    97
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Alıntı Okan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sefa sana bir olay hatırlatıcam. Hatırlıyomusun benim çarım soyulmuştu ve ben bir şekilde geri almıştım çarımı. İşte bunu yapan Deply Lütfen bu kişiye dikkat . Forumda bir çok üyeliği var.
    Ben onun we arkadaslarının ne bok oldugunu biliyorum 3 kisi swyi soyup durdu keyloger we fake hesaplarlarla eger trabzonda tanıdık warsa bildigim bi kac biseyi söyleyebilrim sana ugrasınlar arkadasın yanına bu hesapta ona ait resime iyi bak iyi bakın bu adamla hic bi ticaretiniz olmasn galiba bide resmi aracı olmus Okan lütfen arastırın böylelerini uzaklastırın
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    Furki ve onrclnk08 bunu beğendi.

General Lord
    Okeanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    173
    Beğenme 
    278
    Beğenilme 
    846

Ben onun we arkadaslarının ne bok oldugunu biliyorum 3 kisi swyi soyup durdu keyloger we fake hesaplarlarla eger trabzonda tanıdık warsa bildigim bi kac biseyi söyleyebilrim sana ugrasınlar arkadasın yanına bu hesapta ona ait resime iyi bak iyi bakın bu adamla hic bi ticaretiniz olmasn galiba bide resmi aracı olmus Okan lütfen arastırın böylelerini uzaklastırın
    Tamam bu doğru bir teşhis sanırsam demekki adam hırsızlıkla güzel yerlere gelmiş elinde fight glaive seti immo vay be ne güzel iş
    onrclnk08 bunu beğendi.

Genel Moderatör
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    349
    Beğenme 
    669
    Beğenilme 
    1515

Sefa bu konu hakkında bir kaç araştırma yapmıştım. fakat gm odin bu bir kanıt niteliği taşımaz dedi ve bende araştırmayı bıraktım.. resmin hangi forumda hangi üyeye profil mesajı olarak yazıldığınıda biliyorum. şöyle bir ihtimalde var o forumda suçu bu kişinin üstüne yıkmak isteyen birisi yapmış olabilir.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

General
    onrclnk08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    22
    Beğenme 
    98
    Beğenilme 
    20

Alıntı Okan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam bu doğru bir teşhis sanırsam demekki adam hırsızlıkla güzel yerlere gelmiş elinde fight glaive seti immo vay be ne güzel iş
    Okan arkadaşım tebrik ediyorum seni ve diğer arkadaşı. O resimdeki forum hangi forumdur acabada benim burdaki üyeliğimi orda çekmişsin ve bana hırsız muamelesi yapıyosunuzda beni küçük düşürüyosunuz. Sana bir soru. Sana o yazıyı yazan arkadaş yani o üyeliğin sahibi kimdir nerden emin oldunuz benim olduğumada hiçbişey düşünmeden böyle şeyler dediniz. Gerçekten düşünme tarzınıza hayran kaldım. Okan arkadaşım sen zaten o charın soyuluduğu 1ay biraz psikolojiyi bozmuştun her önüne gelene buydu benim charı soyan diyodun. Kişisel algılamıyorum bu dediklerini..

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    97
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Alıntı onrclnk08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okan arkadaşım tebrik ediyorum seni ve diğer arkadaşı. O resimdeki forum hangi forumdur acabada benim burdaki üyeliğimi orda çekmişsin ve bana hırsız muamelesi yapıyosunuzda beni küçük düşürüyosunuz. Sana bir soru. Sana o yazıyı yazan arkadaş yani o üyeliğin sahibi kimdir nerden emin oldunuz benim olduğumada hiçbişey düşünmeden böyle şeyler dediniz. Gerçekten düşünme tarzınıza hayran kaldım. Okan arkadaşım sen zaten o charın soyuluduğu 1ay biraz psikolojiyi bozmuştun her önüne gelene buydu benim charı soyan diyodun. Kişisel algılamıyorum bu dediklerini..
    inan bana surayı bırakmıs olmasam sen we arkadaslarnla cok ugrasırdım is arkadaslarından birisiyle olayımız oldu söyle ahmete sefa neler yaptı neler biliyor diye ah bi trabzonda olsam illaki yüz yüze gelirdk hatırladnmı benm car satlıkken benide aradın team wiewerle itemlere bakcakmıs sözde neyse bise demiyorm insallah cezanızı cekersiniz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş