Beğeni Ağacı5Beğeniler
  • 2 Post By NotComeback
  • 2 Post By xxCastiel
  • 1 Post By Fesuni

Konu:İllegal Jop Rank

NotComeback - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    NotComeback isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    2

Angry İllegal Jop Rank

Bu 3 İllagel Thief rank kasan oyuncunun gerekli cezayı almasını rica ediyorum.
    BB_Captain_ thief nickli charında incelenmesini rica ediyorum.
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    Hammer ve Fesuni bunu beğendi.

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Hammer isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    4
    Beğenme 
    195
    Beğenilme 
    118

Okulların tatil olması nedeniyle oyunda oyuncu sayısında bir artış bulunmakta.Lakin bununla birlikte bir çok illegal girişim söz konusu olmakta tedbirler biraz daha arttırılırsa sizin oyuna göstermiş olduğunuz emekte boşa gitmemiş olur diye düşünüyorum.Bu yapılan size ve legal oynayan arkadaşlara karşı büyük haksızlık...!

rmzn07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    rmzn07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    63
    Beğenme 
    35
    Beğenilme 
    40

Gerçekten son zamanlarda arkadas menfaatleri ile birlikte bu tür olaylar arttı . Gm bu konularda çok büyük bir ciddiyet gösteriyor . Bundan emin olabilirsiniz . Zaten her hafta cuma günleri job rank kasan kişilerin charları gözden geçirilip loglarınada bakılıyor . Siz gönül rahatlığı ile oyununuza devam edebilirsiniz .
    İyi Oyunlar ...

__CrG_RM07__

xxCastiel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    xxCastiel isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    55
    Beğenme 
    227
    Beğenilme 
    396

Anlamadığım konu şu madem bu kadar iyidiniz şimdiye kadar nerdeydiniz insan ister istemez düşünüyo.. Ve en ilginci şu her şehirde sırf bunun için tuttuk spy koyduk bak açıkça söliyorum 1 saat boyunca sırf onun puanını takip ettim dün gece 1 - 2 arası sanırım deli gibi puanı artıyor ve 1 tane şehirden kervan çıkmıyor arkadaşım ben emek veriyorum bu puan için eğerki böle illagel bişi yapılıyorsa yazıklar olsun onca insanın emeğine yazık başkada bişey diyemiyorum.
    Fesuni ve WowstyLe bunu beğendi.

----

Cahil kimsenin yanında, kitap gibi sessiz ol.

Fesuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Fesuni isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    36
    Beğenme 
    215
    Beğenilme 
    162

Güncel...

3x3LanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    3x3LanS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

oyun yöneticilerimizin bir düsüncesi war hukuktada gecerliyms bu bir iddaan warsa kanıtlamak zorundasın bende katılıyorum ama bazı seyleri düsününce anlıyorsun ben arkadasa camur atmıyorum sadece görüsümü bildiriyorum daha 1-2 hafta önce jobu degistirdm thif oldm we sürekli mal arar oldum carımda emegim karsılıgı saglamdır bir cok kisinin malını caldım ancak 1. sıradaki arkadasımızın buildi wiz-cleric bi wiz carla o puanı yapmak bence zor olsa gerek neden derseniz caldıgım mallarda 2-3-4 stara kadar wardı tek basıma 4 star malı bi türlü götüremedim cıkan hunterler o kadar cokki cıktıgı an mal dewriliyor pota basamıyorum bile ben str carla bile o hunterlere zor kafa tutabiliyorum wiz carın dayanamaması lazım eger ekip halinde yapmıs olsa sıralamada arkadaslarıda olurdu ama sıralamadaki bi cok kisiyi tanıyorum birbirinden bagımsız kisiler iyi calısmalar..

anlgrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    anlgrs isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    3
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Gereksiz yere çamur atmayın. DTT diye basettiğiniz grup nasıl Thief Town'da tek bir karaktere yüklüyorsa malları benim bir çok arkadaşım da bana aynısını yapıyor. Benim guildim 3 arkadaş arasında kurulmuş bir guild. Guilddeki aktif oyuncu sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Benim grubum kurduğum partye gelen kişilerdir. Evet belirli bir grubumuz yok, bir gün onunla mal peşinde koşturuyoruz bir gün bununla. Wizard-Cleric olayına gelince, karakteri kullanmasını bilirsen yapamayacağın şey yoktur ki benim tek başıma thieflik yaptığım çok az görülmüştür. Ama dedim ya, belirli bir grubum yok, Thieflik yapmaya başladığımdan beri neredeyse 20-30 arkadaşla tanıştım ve hepsiyle her gün mal kovalıyoruz. O bağımsız dediğiniz arkadaşlarla biz çok iyi bir grup olduk. Ben neredeyse günde 12-13 saat online'ım. Bu da demektir ki, ben 12-13 saat mal peşinde koşturuyorum. Bu açılan konuyu gördüğümden beri Thieflik yapmadım. Sırf o suçlamayı yapan arkadaş önüme geçsin, 100 silkini alsın çenesi kapansın da karşımda daha fazla küçülmesin diye. Ama insanları karalamak için o pis burnunuzu herşeye sokmayın derim. Ağzımızın tadıyla kimseye bir zararımız dokunmadan oyunumuzu oynuyoruz, ne bir oyun için küçülürüm, ne de sizin gibi 3-5 kuruşluk insanlardan kendime bir laf getirtirim. Adam gibi durun, kimsenin sabrını zorlamayın, ağzının tadını bozmayın. Ve demem odur ki, şu gereksiz-saçma yargılarınızı savurmadan önce dönüp kendinize bakın aslanlar.

Fesuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Fesuni isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    36
    Beğenme 
    215
    Beğenilme 
    162

ben bu filmi daha önce de izledim bu akşam seni tief gördük ne iş?
    Konu Fesuni tarafından (16.Haziran.2012 Saat 00:27 ) değiştirilmiştir.
    xxCastiel bunu beğendi.

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    555
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5265

Job rank ödülleri dağıtılmıştır. Şüpelendiğiniz kişiler hakkında detaylı kanıtlar sunarsanız (ekran görüntüsü, video vb) daha iyi olacaktır. Sadece bir şüpe üzerine işlem yapmamız mümkün değildir.

Not: Yukarıda yazılanlar "BB_Captain_" için geçerlidir.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş