Beğeni Ağacı11Beğeniler

Konu:Gm odin

General Lord
    Buqix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    270
    Beğenme 
    856
    Beğenilme 
    715

Cool Gm odin

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Bu konuda biz daggeri takas ile alan kişileriz. Dagger daha önce çalınmış, bunu bilmiyorduk. Şüphelendik fakat teklif iyi olduğu için takası gerçekleştirdik. Konuyu açmamızın sebebi ise daggerin gerçek sahibi olduğunu iddia eden kişinin bizlere. -O dagger sizde kalmıcak. -Bann yiceksiniz. -Şikayet ettim banlanıcaksınız. Gibisinden sözler sarf etmesidir.

KONU TAMAMEN BUNDAN İBARET.
    BİZİ NEDEN SUÇLADIĞINIZI HALA ANLAYAMIYORUM. MADEN İTEMİNİZİ ÇALDIRDINIZ TAKAS ETTİĞİMİZ KİŞİ GÜNLERDİR WTT ARIYOR VE OKAN'IN DA DEDİĞİ GİBİ SİZEDE TEKLİF ETMİŞ. SİZ HALA BİZİ SUÇLUYORSUNUZ. BİZLE UĞRAŞMAYI BIRAKIP GERÇEK HIRSIZIN PEŞİNE DÜŞSEYDİNİZ ÇOKTAN İTEMİNİZİ BULMUŞ OLURDUNUZ.

LÜTFEN GEREKSİZ YORUMLAR YAZIP KONUYU MEŞGUL ETMEYİN.

GM'NİN KARARINI BEKLİYORUZ....
    onrclnk08 ve Lucifer__Ufuk bunu beğendi.
    ComradeS

Genel Moderatör
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    349
    Beğenme 
    669
    Beğenilme 
    1515

Konuya tarafsız yorumumu yapayım. Bu konuda yaptığınız yanlış. Gerçek hayattan bir örnek vereyim. Çalıntı mal almak satmak suçtur.Bana gore buradaki olayda suç.

* malum kişiyle arkadaşlık bağlarımı ve olaya karışan kişiler ile arkadaşlık bağlarımı konu dışında bırakarak yorumumu yaptım..
    TnT_FaTHeR bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

Yeni Üye
    police_TEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    5
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    5

adam günlerdir glo atıyor siteye yazıyor +12 daggerim ve itemlerim çalındı satan olursa haber verin diye. ve sen saatlerce sitede ve oyunda oldugu halde daggerin çalındıgından haberin yok öylemi. hiç inandırıcı gelmedi.tuhaftırki son günlerde hırsızlık olaylarında DukeNuke_ bir şekilde olayların içinde bulunuyor ne hikmetse ? akıllarda soru işareti kalıyor. sol ceptekini sag ceptekiyle takas etmek gibi geldi bana, adam +7 ile +12 yi takas ediyor ilginç...DukeNuke_ seni tebrik ediyorum hem yazıp hemde oynuyorsun üstad...

General
    onrclnk08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    22
    Beğenme 
    98
    Beğenilme 
    20

Alıntı police_TEM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam günlerdir glo atıyor siteye yazıyor +12 daggerim ve itemlerim çalındı satan olursa haber verin diye. ve sen saatlerce sitede ve oyunda oldugu halde daggerin çalındıgından haberin yok öylemi. hiç inandırıcı gelmedi.tuhaftırki son günlerde hırsızlık olaylarında DukeNuke_ bir şekilde olayların içinde bulunuyor ne hikmetse ? akıllarda soru işareti kalıyor. sol ceptekini sag ceptekiyle takas etmek gibi geldi bana, adam +7 ile +12 yi takas ediyor ilginç...DukeNuke_ seni tebrik ediyorum hem yazıp hemde oynuyorsun üstad...
    Gm ın dediği gibi konuyla alakası olmayan boş muhabbet yapmasın çünkü harbi ozaman mevzu karman çorman oluyo herkesin kafası karışıyo kimse ne olduğunu anlamıyo
    leansins ve TnT_FaTHeR bunu beğendi.

Yeni Üye
    Konular 
    5
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    5

burası tüm üyelere açık paltform ,görünen köy klavuz istemez elbette görüşlerimi paylaşacam. söz konusu bir arkadaşımızın aylardır harcadığı emek ve para.neyin boş neyin dolu muhabbet olduğuna katılımcılar karar verir ve cevap yazmaz, yazdıklarımdan rahatsızlık duydugun kadar,hırsızlık olduğunu bildigin itemi takas ederkende rahatsızmıydın acaba ?

General Lord
    Buqix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    270
    Beğenme 
    856
    Beğenilme 
    715

Bakın beyler tartışmaya gerek yok son karar gm nin

arkadaş itemi takasla aldı. Bunu gm gerekli incelemeyi yapınca sizde görüceksiniz. Exchange kayıtları kontrol edildiğinde itemi kimin çaldığıda ortaya çıkıcak.
    ComradeS

Captain
    cgycgy96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    16
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    1

Ne alakası var Batu adam çalıntı olduğunu bilerek mi aldı alsa bile çaldıranın çalanın suçu bitti adamlar takas etmiş ondamı suç !

Yeni Üye
    Konular 
    5
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    5

minareyi çalan kılıfı hazırlamış,hani haberi yoktu çalıntı item oldugundan? o zaman ne diye görüntü almış.biliyorki onda +12 dagger oldugu duyulacak kılıfına uydurayımmı dedi. bıraksın boş muhabbeti,

Captain
    cgycgy96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    16
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    1

siz o daggeri saf gibi çaldırmadan önce düşüncektiniz

Yeni Üye
    Konular 
    5
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    5

bu olayda sende aracılık ettiysen seninde vebalin var bu işte yokohama..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş