Vice General Lord
    Leon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    136
    Beğenme 
    669
    Beğenilme 
    703

Smile Kendi fikrim saçma bir 17. Oyun kuralı

Fortress War, Pvp alanları, Job(Trade/Thief) ve Job Temple gibi alanlarda bard kullanımı yasaklanmıştır. Normal kasma alanlarında bard karakterlerinizi kullanabilirsiniz fakat hiçbir mücadele alanında bard karakter kullanamazsınız. Bard karakterler bu alanlarda aktif halde görülürse eğer 1 ay süreyle hesabı durdurulacak. Tekrarı halinde hesabı süresiz kapatılacak

Bu gün çarım block yedi dw kapıda traderlik ile guard basımış şekilde duruyordum ve sonuçta pt de idim ve oyun kurallının 17. maddesine göre 1 ay block yedim Peki bir şey sormak isityorum wizz bard çarı olan biri trader hunter veya thief job ile pt de kervan yapmakta veya kervan kaçırdı ve mp si bittiğinde kendine mana orbit bastı sonuçta pt de olduğu için oyun kurallarının 17. maddesine göre 1 ay block mu olucak ? Bu yazdığım şeyin tabikide saçmalık payı var ama biraz düşünülürse umarım beni anlarsınız çok önemli bir çarım değildi sorun etmemeye çalışıyorum ama ister istemez aklıma takılmakta ve yeni başlayıp sevdiğim bir oyun hakkında düşüncelerimi değiştirmekte ben bu oyunu arkadaşlarıma da tavsiye ediyordum sanırım bu tavsiyemdende vazgeçicem

Sonuç olarak bu talebim pek olay görülmeyecek bir çok kişi oyun kuralları hakkında benim gibi şikayeti olabilir tek isteğim oyun kuralları bazıları gözeden geçirilip daha katı kural getirilmemeli
    Darth_VadeR_

RedLine ReaLFriendS

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Genel Yönetici
    Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Odin
    Konular 
    538
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5164

Artıları eksileri değerlendirdiğimizde yasaklanmasının daha faydalı olduğuna karar verdik. Evet bahsi geçen alanlarda bard karakter kullanılmayacak. Sizin durumunuzda buna dahil.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Captain
    leansins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    13
    Beğenme 
    14
    Beğenilme 
    13

kardeşim bi konu bu kadar carptırılamaz sen dw kapıda durmuyodun. biz o adamlarla pvp yapıyorduk sureklı öldükleri icin kalkıp geldın veya getirtildin sonra partiye girip guard bastın. sonucta bu yasak daha da dillendirip kendını masum gostermeye calısma kurallara uyun azcık... Ayrıca sırf guard da basmıyordun.
    WarriorauS
    Asylum

Thief Team

Yeni Üye
    police_TEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    5
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    5

bard karakteri oyun dahilinde bir karakter degilmidir? pvp ve kale savaşlarında kullanmanın yasak olması mantıklı,ama job , cave uniqler de kullanımı yasak olması sacma geldi bana.

Yeni Üye
    jembaa3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Çarımı banlamışsınız Lütfen banını kaldırırmısınız Form party e B satılır yazdım ama o B adv b bende ne arar para böle saçma sapan sebeble çarmı banlanır kardeşim ?

Genel Moderatör
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    349
    Beğenme 
    669
    Beğenilme 
    1515

Alıntı jembaa3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çarımı banlamışsınız Lütfen banını kaldırırmısınız Form party e B satılır yazdım ama o B adv b bende ne arar para böle saçma sapan sebeble çarmı banlanır kardeşim ?
    Adv b olsaydı çeşitinide yazardınız. Oyun yönetimini yanıltmaya çalışmayın..
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

General Lord
    Lucifer__Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    293
    Beğenme 
    312
    Beğenilme 
    664

Alıntı jembaa3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim kendini çok zeki zannedıyorsn uyanıklıp yapmaa calısıyorsn ama SALAK lık yapıyorsun cezan katlanabılır üstülememende fayda var bence .
    bSilkroad'ı Bıraktı

Vice General Lord
    Leon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    136
    Beğenme 
    669
    Beğenilme 
    703

Alıntı leansins Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim bi konu bu kadar carptırılamaz sen dw kapıda durmuyodun. biz o adamlarla pvp yapıyorduk sureklı öldükleri icin kalkıp geldın veya getirtildin sonra partiye girip guard bastın. sonucta bu yasak daha da dillendirip kendını masum gostermeye calısma kurallara uyun azcık... Ayrıca sırf guard da basmıyordun.
    sonuçta block yedim ve oyun kurallarına uymadığım için ama kendimi masum gösterme gibi bir amacım yok o adamlarıda tanımıyorum oraya gelmeden 5 dk önde trader oldum hem 2 sinide tanımıyorum siz orda pwp atarken izliyordum ve o sıra pt de değildim çar ezik olduğu için tam kapıda guard basıp durdum ve jobda bard basıldıgını bılmıyorum daha sonra pt isteği geldi kabul ettim bir kaç dk pwp nızı izledim guard mp götürdügü içinde mana orbit bastım 2 kere daha sonra diğer çara geçip o çara bakmadım hiç Son olarak ister inan ister inanma ben o adamları ne tanırım nede kayıt olurken o kuralı hiç görmedim ama işte block yedik yapacak bir şey yok
    Darth_VadeR_

RedLine ReaLFriendS

General
    turgut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    35
    Beğenme 
    19
    Beğenilme 
    24

Bard Çarı Sonuçta oyununn bi karakter özelliği bunun kullanılmaması Saçmalıktan Başka Bi Şey Değil.
    Guild: ALLAHU_EKBER
    Master:___MaRaS___
    Job: RedKit_... Trader Hunter Team

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş