Beğeni Ağacı4Beğeniler

Konu:Charım Niye banlandı soylermısınz ?

Yeni Üye
    jecksy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Thumbs down Charım Niye banlandı soylermısınz ?

Charım Adı Jeckys Az oncekı konuda Benıde banlmıssınz biz koy olarak oyunumuzu internet kafede oynayan topluluguz Charıma Tl ile Gold la İmmo set Fıgt silah aldım Emek var o carda ?; Nasıl arastırmadan boyle bisi olabilr soruyrum sıze ? Sabit ıp oludgunu ıcın benıde mı banlamanız gerek ? İnternet kafede char oynuyamıcakmıyız biz arkadasım fake hesap acıyosa banane ? onun yuzunden ben madurum ?

Genel Moderatör
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    349
    Beğenme 
    669
    Beğenilme 
    1515

Alıntı jecksy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Charım Adı Jeckys Az oncekı konuda Benıde banlmıssınz biz koy olarak oyunumuzu internet kafede oynayan topluluguz Charıma Tl ile Gold la İmmo set Fıgt silah aldım Emek var o carda ?; Nasıl arastırmadan boyle bisi olabilr soruyrum sıze ? Sabit ıp oludgunu ıcın benıde mı banlamanız gerek ? İnternet kafede char oynuyamıcakmıyız biz arkadasım fake hesap acıyosa banane ? onun yuzunden ben madurum ?
    Onu bunu bırakta Tl ile diyorsun
    Cemko bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

Yeni Üye
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Tl harcadım evet ? İnternet kafede aldıgım bonusların Tl si 200 300 Tl buldu benım

Yeni Üye
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Bu kadar kısa kesilip atılıcak bi car degil Ayrıntılı incelensın lutfen Benım gunahım yok konuyla alakamda yok carımıda herkez tanır benım

Genel Yönetici
    Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Odin
    Konular 
    538
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5166

1. IP adresiniz sabit değil. Dinamik ip kullanıyorsunuz.
    2. Sizin internet cafe de olmanız sonucu etkilemez. Fake karakter açan ve bu işi haftalardır yapan ip ile bağlanıyorsunuz. Üstelik bu 1 yada 2 kere değil. Defalarca ip adresleriniz kesişmiş.

Biz fevri kararlar vermeyiz. Kimseyide madur etmek istemeyiz. Bu yüzden ip ban uygulamasını 1.5 yıldır gerek duyduğumuzda uyguluyoruz. Sizin IP adreslerinizde sizden başka aktif karakterde yok ne yazık ki. Hepsi scammer ve siz.
    Cemko bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yeni Üye
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Nasıl olur Evde laptopum var internetım var ama yavaş oldugunu için arkadaslarla internet kafeden baglanıyoruz bi yanlıslık olması gerek ve ben scmammer olan arkadasma birkana da veriyordum carı acardı yapma derdim ama ne diyebilrm ona ? cocukluk arkadasım veriyordum carımı ben boyle bisi olcagını tahmın etmezdım carımın uzerinde cok emegım var Fıght silah ve immo setim vardı benım Oyundakı seckın playerlerden bırıydım etliye sutluye karısmam işim olmaz ve madurum hic bir gunahım yok konu ile ilgili

Yeni Üye
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Aylardır haftalardır Bu car için didiniyiorum gecelerı uyumadıgım oldu boyle kesilip atılmamalı lutfen rica ediyorum..

Yeni Üye
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Ozelden attıgım mesaja veya buraya cevap yazabilrmisiniz ?

Yeni Üye
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

anlam veremedim ben olaya fake carı ben acmıyorum ama benı fıght ve immo setli carım ban yedı gecelerce ugrastım car için Silkroad hayatı bambaska bisi bilirsiniz ve ben sizin oyun tarızınızı yonetim seklinizi sevdigim için sizi secmistim ve ugrastım aylardr gm olmadan once oynadıgınız oyunda carınıza baglılıgınızı kendınız daha iyi bilrsiniz hayatım o cardı benm ve magdurum gunahım yok İncermısınz bidaha nasıl olur arkadasta giriyordu cara ?

Yeni Üye
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

IP Ban uygulamasıda yoktu ? Nasıl oluyor bu ? Carımın sucu yok suc arkadasımda fake acan arkdasımda onun carını bulun ve banlayın. madurum cevap

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş