Beğeni Ağacı12Beğeniler

Konu:Lütfen sadece inceleyin

Yeni Üye
    Poyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Standart Lütfen sadece inceleyin

Bunları gören tek ben değilim inşallah
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    ULEMAA bunu beğendi.

General
    Cemko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Call Of Duty
    Konular 
    20
    Beğenme 
    165
    Beğenilme 
    58

O 99 olan benim başıma geldi bir keresinde +5 ken 100 olan stat 6 denediğinde 99 oluyor.

Genel Yönetici
    Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Odin
    Konular 
    538
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5164

Buyrun konunuzu silmeyeceğim merak etmeyin. Dilediğiniz gibi ekran görüntüsü yayınlayabilirsiniz. Sanırım burada GM'nin item verdiğini ima ediyorsunuz. Tabi bu iftiralara 2 yıldır maruz kalıyoruz artık alıştık. Ekran görüntüleriz hatalı, orada gözükenler normaldır. Bunu tüm oyuncularımız fark edecektir.

Neden böyle çok bilmişlik havaları içerisine girdiğinizi anlamadım. Bariz ortada teknik bilginiz olmadığı. Teknik bilgiyi geçtim serverımızda da yenisiniz anlaşılan.

1. egy silahlar %0 düşer
    2. %99, %3, %6, %9, %76, %16, %21 gibi statlar çok nadiren oyun içerisinde gözükür. Sistemde bu oranlar mevcuttur. Genellikle asimilasyon dediğimiz artı basarken stoneların diğer statları asimile etmesi olayında çok sık görülür.
    Dr4cula_, BlackBaron, Devil ve 2 kişi bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Captain
    Kernel32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    11
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    1

Senin Beyin Firar Etmiş Kardeş
    Maybe1Day

General Lord
    Lucifer__Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    293
    Beğenme 
    312
    Beğenilme 
    664

bilmiyorsunuz bari sorun
    bSilkroad'ı Bıraktı

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Genel Yönetici
    Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Odin
    Konular 
    538
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5164

Tüm mantıklı ve teknik açıklamalar bir yana. Örneğin cSilkroad'da yaşanan veritabanı probleminden sonra bazı itemler bug'a girdi. Her alchemy denemede DC veren buglu itemler ortaya çıktı. Bu veritabanın büyümesinden dolayı yaşanabiliyor. Bugüne kadar bir çok arkadaşımızın bug'lu itemlerini alıp kendilerine sıfır itemler teslim ettik. Piyasada GM'nin yaratmış olduğu bir çok item vardır. Hepsi benzer durumlarda teslim edilen itemlerdir.

Bizim item satışına ihtiyacımız yok. 2 yıldır aktif bir serverız ve kazancımız bize yetiyor. Vergimizide bu yaz itibari ile vermeye başladık. Gelen binlerce liralık item satış tekliflerini bugüne kadar geri çevirdik. Bundan sonrada geri çevireceğiz. İstesek fazlası ile item satarız. Dediğim gibi ihtiyacımız yok ve biz kul hakkına inanan insanlarız. Bu hepsinden önemlidir.
    Cemko ve Devil bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Senior General
    Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    155
    Beğenme 
    226
    Beğenilme 
    189

aynı kafalığın protector'ı bi zamanlar bende de vardı..phy ve magical defansı %100'dü +7 iken %99 , +9 ken 100 oluyordu,takılacak şeyler değil..
    ayrıca 1.5 sene önce de bu muhabbetler vardı ,hala var..server'da immortality set yapan adamlara gm yardımı yapıldı dendi,+11 12 basanlara yine gm yardımı yapıldı dendi..
    Öyle Item'lar var ki tüm statları %100 basılı,forumdan Okan'ın eski Two-handed Sword'u mesela..Ya da _Achelous_'un eski glaive'i..hadi onlara şaşırıp da konu açsaydın bi nebze şüphelenirdi dışardan bakan bir insan..ancak biz herşeyi bildiğimiz için,bu tarz şeyler garip gelmiyor..

Item satışı yapmayan,sadece para için uğraşmayan ve adam kayırmayan yöneticiye sahip , oynayabileceğin en iyi 110 cap private server'ındasınız..haberiniz olsun diye söylüyorum,bu vakte kadar bu server'ın tutulmasının sebebi de bu bence..

Herkese iyi oyunlar
    Cemko bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General
    Cemko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Call Of Duty
    Konular 
    20
    Beğenme 
    165
    Beğenilme 
    58

Serveri çekemeyen bazı antenler burda dalga yapıyorlar sadece.
    Devil bunu beğendi.

General Lord
    TheMorgoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    872
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1805

110 capın özellkilerini bilen biri bunu çok iyi anlar o %99 veya %100 olayı immortality setin + özellik vermesi yüzünden kaynaklanıyor
    FeaR_DreaM
    Romeo1447
    V4N_HELLSiNG
    _Arsonist_

Efsaneler Ölmez Sadece Şekil Değiştirir Since 2011

Yeni Üye
    Poyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Alıntı [GM]Odin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buyrun konunuzu silmeyeceğim merak etmeyin. Dilediğiniz gibi ekran görüntüsü yayınlayabilirsiniz. Sanırım burada GM'nin item verdiğini ima ediyorsunuz. Tabi bu iftiralara 2 yıldır maruz kalıyoruz artık alıştık. Ekran görüntüleriz hatalı, orada gözükenler normaldır. Bunu tüm oyuncularımız fark edecektir.

Neden böyle çok bilmişlik havaları içerisine girdiğinizi anlamadım. Bariz ortada teknik bilginiz olmadığı. Teknik bilgiyi geçtim serverımızda da yenisiniz anlaşılan.

1. egy silahlar %0 düşer
    2. %99, %3, %6, %9, %76, %16, %21 gibi statlar çok nadiren oyun içerisinde gözükür. Sistemde bu oranlar mevcuttur. Genellikle asimilasyon dediğimiz artı basarken stoneların diğer statları asimile etmesi olayında çok sık görülür.
    Yaklaşık 10 yıldır sro oynuyorum kullandığınız 1. nesil db nin 2 yıl gm liğini ve editörlüğünü yaptım az çok biliyorum neyin ne olduğunu. Yanınıza aldığınız 2 3 gm yalakası ile yaptığınız ayıbı örtemezsiniz her neyse beni ilgilendirmiyor artık. Sadece aldığım ss leri reklam verdiğiniz forumlarda aleyhinize kullanacağımı bilin yeter ve ayrıca serverınız 2 yıllık değil. Er geç diğer oyuncularda uyanacaktır. Kolay gelsin bol satışlar ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş