Captain
    Eoloss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    8
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    8

Post Hakaret Küfür.

Şikayet Eden:Eolos
    Şikayet Edilen:Vale
    Tarih Zaman:4.8.2013 17:45

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... [/url]

direklink Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Captain
    Konular 
    8
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    8

_-__---

Yeni Üye
    Vale_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Bro istediğin kadar bu konuyu güncel tut. Ben bu sw de 1 seneyi aşkın oynuyorum ve ilk defa böyle bir şey yüzünden bu forma düştüm. Beni oyunda bilen bilir. Admin gm Beni banlayacakmış. Oyunun kuralıymış onada eyvallah admin kardeş. Ama şöyle bir durum var. Bu adamlar pwp bozuyor 2 vs 1 yapıyor. Buf sil pwp diyor gelip yatırıp kaleye kaçıyorlar. Bırakıyorsun uzaklaşıyorsun gelip yatırıp kaçıyorlar. Ben küfür ettiğimi inkar etmiyorum. Ama inan hakediyorlar. Oruçlu oruçlu adamı zıvanadan çıkartıyorlar. Küfüre zorluıyorlar. 2. konusu bu adamın küfür yüzünden emin ol hak ediyor Tüm sw yi buraya toplayabilir. Pişman değilim. Biz küfür ediyorsak keyfimizden etmiyoruz birşeylik yaptıkları sinirlerimizi zorladıkları içindir. Sırf bu oyunu oynamak için ben bilgisayarımı kocaelinden balıkesire tasıdım su an balıkesirdeyim. Beni banlarsan ne olur. Çok bişey olmaz. koduğumn oyunu der bırakırım. Olan bu olur bro. HERKESİN CANI SAĞOLSUN AMA SİZİN GİBİLER YÜZÜNDEN SW CAN ÇEKİŞİYOR BİLİN İSTEDİM.

Yeni Üye
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

[/IMG]

Captain
    Konular 
    8
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    8

Siz bize dalarken iyidi ama artistlik yaprken küfür ederken sabrettik sonunda kesmeye başladık akıllı olsaydon azıcık o adamı korumazdın bana

Yeni Üye
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Ayarlama yok sadece yazdıktan sonra baktım ayarlama yok bu adamlar pwp yapmayı bilmiyor

Yeni Üye
    Ride_or_Die - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    7
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Bak şimdi asıl olay nerede başlıyor biliyor musun ? Birine laf anlatmaya çalışıyorsunuz, ama o kişiyi dinlemeye yeltenmiyorsunuz bile. Beni dinle diyorsun saydırıyorsun, ben mevzuyu çözmeye çalışıyorum alttan alıyorum laf anlatmaya çalışıyorum olay " senkimsin lan " dönüyor. Kusura bakmasın kimse laf dinleme özürlüsünüz, anca laf yapar o ağzınız.Ayrıca kavgayı siz başlattınız buda bir gerçek.Ben pvp atmaya çalışırken gelip dayılanıyorsun. Sorunun varsa pm atarsın çözeriz birlikte. Hepinizde sorun başlatma potensiyeli maximum , çözme konusunda ilk adımı karşıdan bekliyorsunuz, onu da geçtim adımı attığımız halde atarlanmaya devam ediyorsunuz. GM kardeşim de uzun yıllar uğraştığından dolayı senin benim gibilerle az çok kimin ne olduğunu bilecektir

Yeni Üye
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Ben olayın basını sonunu bilmem geldiğimde 2 vs 1 dalıyordunuz. Oyun bu zevkine. Bu konuda çok aynısını yaptım diğer insanlar bana özelden o böyle bir adam onu destekleme dediler. Bende ne buf attım ne bir şey. Sizde onlar gibi olsaydınız. Kesme derken ? afk yim dal. Forumd yazı yazıyorum dal 2 kisi gel dal. Evet

Yeni Üye
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Ride unutma sende chat bannedsin. Ride sana bir şey demiyorum. Sen evet o konuda haklısın ama eoloss çok kaşınıyor sen konusunda evet alltan aldın eyvallah çok sabrimi tasirdi. Dediğim gibi GİDEN BİR OYUN OLSUN. YANLIZ SÖYLE BİR ŞEY VAR. Kimse bir anda kimseye sövmez. Ben keyfime sövmedim. bir şeyler oldu artık sinirimi bozdukları için sövdüm değil mi ? Buda baz alınsın. Eğer ben ceza alırsam sizde almalısınız. Eğer olmassa çar açar milleti kızdırır kızdırır sövdürürüm. Swde adam kalmaz.

Yeni Üye
    Ride_or_Die - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    7
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Bak işte at gözlüğüyle bakıyorsun hala.Şuraya stress atmaya giriyorum. Beni o zevkimden alıkoyacak varsa o adam haksızdır işte. Yine de sorunu çözmeye gayret ediyorum ben sabırla. Daha dün haysiyetsizin biri yüzünden mutelendim. Haksız yere mi ? Kısmen. Kontrolu kaybetmem benim hatamdı ama o lafların ağzımdan çıkmasına sebep olan şeyler illaha ki yaşandı. Şimdi bu durumda sen bu kafayla devam edersen ben de yılmadan aynı şeyleri yaşatmaya devam edicem.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş