Üyeliği Durduruldu
    TryComing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Wink Büyük bi öneri,gm

Oyunda bu güne kadar: bardı,scammeri,küfredeni,bi yasağa karısanı yüzlerce sağlam player banlanarak oyundan uzaklastırıldı ******,serenıty gbi oyunlarda olmustu Af cıkarma olasılığınız var mı? Bu bayramda bi hediye,bi beraat gibi olur bekliyenlere ve oyun kalabalığı en az 100-200 artar Düşünerek cevap verirsenız sevınırım ben de bekliyenlerden biriyim iyi oyunlar

Üyeliği Durduruldu
    3x3LanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    97
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Reklamın mına koymusun kardesim. Öneriye gelince gercekten dedigin gibi cok büyük öneri sayı olarak 100-200 yazmısım ama benim tahminim cok rahat 2000-3000 artar

General Lord
    Buqix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    270
    Beğenme 
    856
    Beğenilme 
    715

Af çıkması demek %80'i adi-hırsız olan bir topluluğun geri gelebilme olasılığı demek. Adam olan ban yemezdi... %80 diyorum haksız yere banlananlar, kendini bilerek banlatanlar var...
    ComradeS
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Birine kızan,yok yere tüm uğraşları boşa giden insanlar var.Ciddiyeti pişmanlığı gördü zaten hepsi sağlam player mi kaldı?Düşünülmesi gereken ciddi bi konu bence de,Düzen hep var herkes tedbirli artık oyunun daha playerli,cıvıl cvıl olması herkesı daha da bağlar.

Genel Moderatör
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    349
    Beğenme 
    669
    Beğenilme 
    1515

Tamamda adam 3-5 ay önce banlanmış serverin adını bile unutmuş bu adam nasıl haber alıcak? sen sanırım bunu kendin için istiyorsun..
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Yok bız burda bırımıze oldu dıye galeyana gelip bayağı arkadaş banlanmıstık,geri döneriz diye düşündük bi konu baslığı actım.Tabi bizim gibi düşünen insanlarında olduğunu bılıyorum.Oyun bu bi sürü rakip olmalı,sevilen,sevilmyen ınsanlar thief olmasa kervan ceker mısın mesela bu gibi yanlızca herkes dikkat ederse emeğine,kalabalık cıvıl cıvıl bi oyun dusunulebilir

Genel Moderatör
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    349
    Beğenme 
    669
    Beğenilme 
    1515

Sanırım bir soyulma olayıydı. aslında servere eskilerden oluşan yeni bir grup gelse iyi olur. fakat benim gibi düşünmeyenler illaki çıkacaktır. kimin ne düşündüğünün bir önemi yok zaten. ama gm karar verecek bu olumsuz olacak. olmayacak duaya amin denmez.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

Yeni Üye
    AdaminDibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

TryCominge katılıyorum Mahalledeki Arkadaşlarla grupca bırakmıştık Ban meselesı yüzünden Ben arada gırıp forumdan takip ediyorum bişeyler charıda kontol edıyoruz hayla blocke durumdalar bir sürü server denedım ama bSilkroad gibisini bulamadım. Bıraktıgımada cok pişmanım ayrıca Gm Bey senden Ricam şudurki bize güzel bir Bayram kıyağı yap senın yapacagına ınanıyorum.

Yeni Üye
    DAYII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Bizim de bisürü arkadaşımız gitti,gm böyle bişey yapar mı bılmıyorum ama yaparsa fena olmaz herkes dikkat etsin sadece hırsızlar hep var,şimdi de var

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Aynen batu,bi umit işte açalım dedim konuyu belki olur,adamın dibi- inşallah

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş