Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By Odin

Konu:Çok önemli olmamasına rağmen hoş bir öneri :D

SummerTimeSadness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    20
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    3

Standart Çok önemli olmamasına rağmen hoş bir öneri :D

Forumda msj sayın filan arttıkça yanına chinese rütbeler geliyor, bunların European versiyonları da olsa olur mu? Bilmiyorum çok gereksiz bir şey söylemiş olabilirim; ama yorumlarınızı bekliyorum.
    Bir hilâl uğruna ya Rab, ne güneşler batıyor!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Genel Yönetici
    Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Odin
    Konular 
    538
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5164

Tek bir rutbe sistemi oluyor malesef. Bizde Çin'i tercih ettik. Herhangi bir sebebi yok.
    SummerTimeSadness bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Vice General Lord
    BLBakalmNely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    167
    Beğenme 
    152
    Beğenilme 
    269

Chieff General Olmşum ben Sen diyince fark ettim .d
    İnsan hakta hak insanda,
    Ariyorsan bak insanda,
    Hiç eksiklik yok insanda,
    Madem ki ben bir insanim

Yeni Üye
    KorceL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    10
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı [GM]Odin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek bir rutbe sistemi oluyor malesef. Bizde Çin'i tercih ettik. Herhangi bir sebebi yok.
    Dost neden bana yardımcı olmuyorsun?Farklı yerlerde bir sürü konu açtım uğradığım haksızlığı anlattığım.Artık yardımcı olun rica ediyorum.

General
    ___BaDBoY___ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    56
    Beğenme 
    45
    Beğenilme 
    46

Alıntı KorceL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dost neden bana yardımcı olmuyorsun?Farklı yerlerde bir sürü konu açtım uğradığım haksızlığı anlattığım.Artık yardımcı olun rica ediyorum.
    kardeşim önce bu tür globaller atıyorsun sonra burda konular açıyorsun göze almışşın bannlanmayı anlaşılan.

0:04:56] CocoPops: Anladım ki bu server'da oyunculara verilen değer sadece silk alımı yapıldığı zamandan ibaret.
    [20:06:04] CocoPops: Malesef bir kez daha yanıldık bu serverında diğer serverlardan farkı yok.
    [20:07:20] CocoPops: Forumları takip ediyorum oyunculara verilen cevaplar ukalaca,oyuncu ile ilgilenen yok.
    [20:08:25] CocoPops: Oyuncuya fikrini,isteğini soran yok.Efendi geliyor 5 dakikalık saçma sapan bir event yapıyor ve gidi
    [20:10:36] CocoPops: Oyuncular full sun set yapıyor ve satıyor,ben dusunuyorum acaba full sun set yaptıktan sonra ne ola-
    [20:11:31] CocoPops: cak?Her hangi bir zevk alabilecekmisiniz bu oyundan?Event yok,etkinlik yok hiç bir yok boş boş takıl
    [20:12:31] CocoPops: Az önce bir bir private server buldum.11 ağustos'da açılacak olan.Yeni bir server taptaze bir nevi.
    [20:13:47] CocoPops: Reklam olacak ama varsın olsun,dinsizin hakkından imansız gelirmiş.80 cap server dostlar.
    [20:14:50] CocoPops: 6 adet GM var.Global satısı yok sadece eventte kazanabiliyorsunuz.Anlıyacagınız herkes oyle char sat
    [20:16:05] CocoPops: amayacak.Ben zevkli olur diye düşünüyorum.Oyunun adı bimsro şimdiden 500 kişi var ve açılışı bekliyo
    [20:17:23] CocoPops: Ban yemek umrumda değil,ben bırakıyorum zaten.ALLAH'a emanet olun dostlar aklı olan bıraksın burayı.
    İmzaya gerek yok eskiler bizi tanır.
    Csroyu bıraktı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş