General
    Müc0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    41
    Beğenilme 
    144

Exclamation Sayın ]GM]Odin Belirsizlıkler

.hırsızlık toplumca hoş karsılanmayan agır bir suç. affı söz konusu degil.
    .serverde raklam yapmak player etkıleyebılecegınden agır bir suç amacı oyun olmadıgından af söz konusu degil.
    .yönetimi aşalayıp kötü sözler sölemek agır bir suç.affı olmaya bilr ki (insafıyetınız çerşevesinde ban alıpta açılan kısıler oldu)

.pekala sayın odin okadar emek verdigimiz çarlarda jop meslek görevini yaparken malını aldıgımız kişi istisna sonucu aynı guilden çıkıyor ve ban yıyoruz bunun bır affı yokmudur ?
    msjlara cevap vermıyorsunuz açtıgımız konularda kestirip atıyorsunuz bu konuyu dile getirdikce belki var olan umutta yok oluyor fakat sorarım size jop isimlerini bosunamı yapmıslar yahut jop giydikten sonra guild fılan kayıp oluyor bunu boşunamı yapmıslar biz thiefler nereden bilelim önümüze çıkan traderin aynı guilden oldugunu ? aylardır serverınızde oynuyoruz kurallarınızı tabiki biliyoruz jop konusunda dost/guild malı almak yasak yazıyor fakat aynı guilden oldugunu belirleyen birseymı varda biz bilmıyoruz ?

bir süre önce bu olaydan banladınız. malını yıktıgımız trader malını satan ben ban yedik ve adama saldıran malını alan ben ban yememize sebeb olan ben ban yedikten sonra bana pm atıyor adam senin adına üzüldüm o trader kişinin 400 tl degerınde warıor çarı.wariorun ban yemesınden dolayı sonradan global atması sonucu 400 tl degerınde wiz çarı ban yemesıne karsı(Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... .(Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... . diye bu konuda biraz hassas davranamazmısınız bukadar kolaymı ban vermek en azından uyarı cezası veremezmisiniz bu konularda

2 çarıda ban yiyen o kişi o günden sonra foruma konu açmadı sebebi ise dediklerine göre yas olarak büyük birisi belliki kafaya takmıyor fakat ben okadar olgun degilim emek ettikten sonra ne oldugu belirsiz bir sey yüzünden ban yemek ve bunu kabullenmek kolay bır durum degil.bu konuda en eskı hatırı sayılır playerlerıızden olan kısıler sizinle konuşmaya çalıştı fakat sonuç degişmedi.suankı konu genel olarak bakın tabı sadece bızım olay degil
    kurallarınız açık olabılır ama biraz düşündügünüz zaman 400 tl trader :400 tl thıef ve sonradan ban yiyen 400 tl degerınde wizard çarla kimse ban yiyecegini bile bile hile yapmaz. Yapma niyeti olsada bu çarları tehlıkeye atmaz hadi riskı göze aldı dıyelım kuralları bıldıgı halde guilden bırısıyle anlaşmaz.

bu yazdıklarımdan sonra aff söz konusu olsada artık olmayacagını biliyorum fakat sizide bu konuda biraz daha insafıyetlı davranmaya davet edıyorum.
    o kuralınızı biraz daha anlasılır hale getirebilirsiniz oda olmadı jop taktıgımızda guildı belirleyebilecek bir sistem kurmalısınız 3 saglam çar degeri 1.200(binikiyüz) tl sadece aynı guilden oldugumuz için ban yedik bukadar basit olmaması gerekıyor okudugunuz için teşekurler.

affınızı istiyorum sayın gm odin.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Konu Müc0 tarafından (17.Ağustos.2013 Saat 20:04 ) değiştirilmiştir.
    JustWach
    VaLi_xD
    __LiaPN0__
    Bilgisayar aptal bir makinedir, neyi nasıl yapmasını söylersen onu o şekilde yapacaktır...

Genel Yönetici
    Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Odin
    Konular 
    538
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5164

Job cezalarını bir çok kez affettik. Tabi bu kişiye göre değişiklik gösterebilir. Şahısların davranışları olay sonrası verdiği tepkiler önemlidir. Örneğin bahsettiğiniz 2 arkadaşınızın ban olayında 1'nin cezası asla kaldırılmayacak. Bu sizde olabilirsiniz, ismini net olarak hatırlamıyorum. Kontrol etmem gerek. Peki neden? Çünkü ban sonrası bize, oyunumuza ağır hakaretler yağdırdı global aracılığı ile. Böyle karaktere sahip birisinin aramızda yeri yok. Bize saygısı olmayana biz hiç saygı göstermeyiz. Ha diğer arkadaşınızın cezası kalkar yada kalmaz orası ayrı konu fakat buradaki asıl mesele pişmanlık ve hatasının farkına varmasıdır. Job Rank bir hatadır bir çok kişi benzer sebepten ceza almıştır ve bir çoğunun cezası kalkmıştır. Bu şu anlama gelmiyor. Ceza alan herkesin cezası kalkar. Kesinlikle böyle birşey söylemiyorum. Yani cezanızın kalkayacağına güvenerek böyle bir işin altına girmeyin. Girsenizde emin olun buna pişman olursunuz.

Son olarak başkaları adına açılan konular bizim için önem arz etmiyor. Yani bu açtığınız konu bizim için bir anlam ifade etmemektedir.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    41
    Beğenilme 
    144

konuyu açan kişi yani ben ban yiyen( thief)____LiaPN0___ karakterin sahibiyim size attıgım bir kaç msjda samimice durumu izah etmeye çalıştım fakat gene bir sonuç alamadım olaya sizin açınızdan bakıp kural dedim yaptıgımız istisna olsada suçu kabullendim gene fayda etmedi hiçbir msj ıma karsılık dai alamadım umut yok madem bu konuyu açayım
    attıgım msjı okumamısınız anlasılan orda belirmiştim karakterımı filan.
    Konu Müc0 tarafından (09.Ağustos.2013 Saat 12:05 ) değiştirilmiştir.
    JustWach
    VaLi_xD
    __LiaPN0__
    Bilgisayar aptal bir makinedir, neyi nasıl yapmasını söylersen onu o şekilde yapacaktır...

Vice General Lord
    Ahmet[CrazyPenquen] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    121
    Beğenme 
    121
    Beğenilme 
    132

Senin için çok üzüldüm ama gerçektende saçma bişey birbirinizin guildinde olduğunuzu bilmiyosunuz ve malı yıkmıyosunuz mücadele veriyosunuz boyle çok saçma bi durum söz konusu ve iki karekterde ban yiyor burda oyuna verilen emek en önemlisi bi de boşa giden yatırılan paralar çok kötü olmuş senin ve arkadaşın için ama sonradan atılan hakaretde az değil sonuçta yinede sana kötü davranana sende kötü davranmakzorunda değilsin çok beğendim yazdığını bide arkadaşına yardım için yazıyosun başkasının konusunu yazmış olmuyosun ki
    Ahmet-CrossMarian

The Guardian - Savunma Bakanı

General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    41
    Beğenilme 
    144

Alıntı MuaN_ZaZa_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin için çok üzüldüm ama gerçektende saçma bişey birbirinizin guildinde olduğunuzu bilmiyosunuz ve malı yıkmıyosunuz mücadele veriyosunuz boyle çok saçma bi durum söz konusu ve iki karekterde ban yiyor burda oyuna verilen emek en önemlisi bi de boşa giden yatırılan paralar çok kötü olmuş senin ve arkadaşın için ama sonradan atılan hakaretde az değil sonuçta yinede sana kötü davranana sende kötü davranmakzorunda değilsin çok beğendim yazdığını bide arkadaşına yardım için yazıyosun başkasının konusunu yazmış olmuyosun ki
    konuyu açan kişi yani ben ban yiyen( thief)____LiaPN0___ karakterin sahibiyim!
    JustWach
    VaLi_xD
    __LiaPN0__

Vice General Lord
    Ahmet[CrazyPenquen] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    121
    Beğenme 
    121
    Beğenilme 
    132

bence bunun için yeni konu aç çünkü bildiğm kadarıyla [GM]ODİN 1 konuyu tek 1kere okuyor.
    Ahmet-CrossMarian

The Guardian - Savunma Bakanı

Senior General
    Q7_MeKaNYeR6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    66
    Beğenme 
    52
    Beğenilme 
    88

sayın odin justwach ban yıyen thıef:lıapno karakterının sahıbıdır yukarda yazdıklarını bır arkadası degil kendısı yazmış ondan başkası o şekilde anlatamazdı zaten size bır kaç defa özelden msj atmıstı sanırım nıck karısıklıgından dolayı cevap alamıyordu demekki .
    yaklasık 2 yıldır serverınızdeyız sayın odın bu gune kadar hile işlerle ilişkimiz olmamıstır.
    arkadasımın ban yedigi gece atılan kufurlu globallerle hiçbir alakamız yoktur bunu kayıtlara bakarak teit edebilirsiniz pişman olma hususuna gelınce olmayan sucu kabullendı arkadasm
    jop ranktan bir çok kişi ban alımıştır cezası kalkmıstır siz dıyorsunuz liapno yuda bu af a dail etmemez için hiçbir sebeb yok karar sizin nihayetınde fakat biz yenı player degiliz olmıcak işlere bulasıcak kadar düşmedık düşmeyizde. şu mübarek gunde sevindirin bizi ban yedıgı gunden berıdır tadımız kalmadı.

bayramızın mübarek olsun.
    Nick:Q7_MeKaNYeR6 (İSO)
    Guild:LionsOfCihad

General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    41
    Beğenilme 
    144

Karakterimi özledim.

bu wesile ile kuralarınızı daha net ögrenmiş olduk
    affınızı istiyorum sayın gm odin.
    JustWach
    VaLi_xD
    __LiaPN0__

General Lord
    Buqix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    270
    Beğenme 
    856
    Beğenilme 
    715

Cool

Yönetimin, banlanması durumunda dahi oyuna bu kadar bağlı ve geri dönmek isteyenleri affetmesi gerek, (bence.) Gözetim altında da olsa oyuna geri dönmeliler. Şartlı tahliye gibi...
    ComradeS

General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    41
    Beğenilme 
    144

iyi dileklerin için teşekür ederim kardeşim
    JustWach
    VaLi_xD
    __LiaPN0__

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş