Beğeni Ağacı5Beğeniler
  • 2 Post By Exclusive
  • 3 Post By Devil

Konu:80 Cap Öneri

Exclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Exclusive isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    12
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    7

Lightbulb 80 Cap Öneri

Dudyum ki 80 Cap bir serverin açılmasına kesin gözü ile bakılıyormuş, benimde bu konuda birkaç önerim olucak.
    *IP Sınırı : 1 IP'den en fazla 2 veya 3 karakter açılabilicek.
    *Skill Mastery : PVP'lerin kızışması için, CH'lere 320 Skill Mastery. 80x4'ten.
    *Rateler : Exp & Sp & Item Rate'ler oldugunca yüksek, Gold'un optimum, Sox'un minimum olması.
    *Silk Satışı : İlk 3 ay serverin dolması amacıyla, Bahamut serverine göre %25-30 daha ucuz silk.
    *Politika : NO-FREESILK! NO-ITEM SELLING. Server sadece çekilecek olan silkler ile ayakta durmalı. Aksi takdirde server oynanmaz hale gelir ki, siz bunu benden iyi bilirsiniz. Bahamuttaki servere bakaraktan )
    Benim önerilerim bunlardır, iyi veya kötü adı üstünde öneri Servere yararlı olucaksa ne mutlu bana. GM'lerin ve Server Halkının maddeler hakkında görüşlerini konu altına belirtmesini diliyorum. Teşekkürler.

Edit : IP Sınırı uygulamasının ne kadar internat kafeleri etkileyeceğini düşünüyor isenizde, internet kafelerden oynayan oyuncuların vaarlığı %5i geçmez. Ve geçse bile internet kafeye gidip 5 kişi oturup bsilkroad oynayacakları yok heralde. Bu kaygınız olmasın. BSilkroad genellikle evden oynanan bi oyun. Eğer FairPlay istiyorsanız ; maximum 2-3 karakterin açılabilmesidir. Yoksa yine 8li partyler kurulup, ufak playerlar aşırı derecede ve hızla ezileceklerdir. Böyle bi durumu ben şahsen istemiyorum. Dolayısıyla ip sınırı uygulaması şart...
    Konu Exclusive tarafından (21.Haziran.2012 Saat 16:42 ) değiştirilmiştir.
    Devil ve Sencer bunu beğendi.
    NoStress

Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    155
    Beğenme 
    226
    Beğenilme 
    189

o zaman ben de bir öneri de bulunayım..ip sınırını bilmem ama bot kullanmak yasak olsun,exp rate yüksekken sp rate'de cok büyük bir artış olmasın..seal of sun'lar bi şekilde npc'de satılsın ancak karsılığında para deil kervan ve kaçakçılık teslimi sonucunda ortaya cıkan coin veya benzeri şeylerden oluşsun..
    yerden düşen tablet'ler ve stone'ların rateleri yüksek olmamalı..

neden böyle düşünüyorum çünkü ;

Playerlar iyi item yapabilmeleri için kervan çekmeli ya da thief olmalı..
    Item yapmak kolay olmamalı,sox drobunda seal of star seal of moon arttıralabilir ama seal sun dediğim gibi olursa güzel olabilir..hazıra alışmış herşeyi max fb olan biri,itemlerle ugrasmanın zevkini bilmez..
    Skillerle ugrasmak ,gittikçe güçlenmek ve yeni skiller açmak daha eğlenceli olur diye düşünüyorum..

tabi ki benimkisi sadece fikir..GM'lerin de dediği gibi yapılan ufak bir deişiklik bile sorunlar yaşatabiliyor..

herkese iyi oyunlar..
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Sencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Sencer isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    219
    Beğenilme 
    382

İkinizin önerilerinide aynen destekliyorum yalnız sadece 80 capta değilde şuanki server içinde geçerli.

DragonSlayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DragonSlayer isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    108
    Beğenme 
    768
    Beğenilme 
    550

Alıntı Exclusive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dudyum ki 80 Cap bir serverin açılmasına kesin gözü ile bakılıyormuş, benimde bu konuda birkaç önerim olucak.
    *IP Sınırı : 1 IP'den en fazla 2 veya 3 karakter açılabilicek.
    *Skill Mastery : PVP'lerin kızışması için, CH'lere 320 Skill Mastery. 80x4'ten.
    *Rateler : Exp & Sp & Item Rate'ler oldugunca yüksek, Gold'un optimum, Sox'un minimum olması.
    *Silk Satışı : İlk 3 ay serverin dolması amacıyla, Bahamut serverine göre %25-30 daha ucuz silk.
    *Politika : NO-FREESILK! NO-ITEM SELLING. Server sadece çekilecek olan silkler ile ayakta durmalı. Aksi takdirde server oynanmaz hale gelir ki, siz bunu benden iyi bilirsiniz. Bahamuttaki servere bakaraktan )
    Benim önerilerim bunlardır, iyi veya kötü adı üstünde öneri Servere yararlı olucaksa ne mutlu bana. GM'lerin ve Server Halkının maddeler hakkında görüşlerini konu altına belirtmesini diliyorum. Teşekkürler.

Edit : IP Sınırı uygulamasının ne kadar internat kafeleri etkileyeceğini düşünüyor isenizde, internet kafelerden oynayan oyuncuların vaarlığı %5i geçmez. Ve geçse bile internet kafeye gidip 5 kişi oturup bsilkroad oynayacakları yok heralde. Bu kaygınız olmasın. BSilkroad genellikle evden oynanan bi oyun. Eğer FairPlay istiyorsanız ; maximum 2-3 karakterin açılabilmesidir. Yoksa yine 8li partyler kurulup, ufak playerlar aşırı derecede ve hızla ezileceklerdir. Böyle bi durumu ben şahsen istemiyorum. Dolayısıyla ip sınırı uygulaması şart...
    Ip sınırı hakkında bişey söylemek istiyorum....
    Botta bi küçük değişiklik yaparak sınırsız yapılabilir o Ip sınırı...
    SERVER: bSilkroad
    GUILD: Everest
    CHARNAMES: Dra9on, Arven
    BUILDS: Warrior/Cleric - Wizard/Cleric

MONSTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MONSTER isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    18

IP Sınırı ve 4X Skill Mastery fikirleri hariç güzel öneriler...
    Ip sınırı ev kullanıcıları tarafından rahatlıkla değiştirilebilirken internet kafelerde sıkıntı yaratacaktır. Bu durumda da server aşırı tepki görür.
    4x Skill Mastery yaparsanız da bugünkü Eu. problemi bu sefer Chn. problemine dönüşür.
    Ama Botun illegal olarak görülmesi oldukca mantıklı...
    Yardım lazımsa bir PM yeter

Exclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Exclusive isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    12
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    7

Bot illegal görülemez bu söz konusu bile olamaz, aksi halde oyun çöker anlamıyorsunuz. Kimse pc başında yarım saat bile kasmaz. @Devil Exp & Sp rate'nin paralel olması gerekir, biri yüksek biri düşük olamaz.
    Konu Exclusive tarafından (22.Haziran.2012 Saat 14:13 ) değiştirilmiştir.
    NoStress

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş