Konu:Pvp buff

Yeni Üye
    Satsujinsha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    3
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    2

Exclamation Pvp buff

Bu konunun daha önceden dile getirilip getirilmediğini bilmiyorum ancak şunu gördüm ki bu serverda pvp sırasında bard buff ı kullanmak yasak. Mükemmel... Bard buff ı yasaklanınca sorunun çözülmediğini sadece biraz azaldığını belirtmek isterim. Çünkü; playerlar warrior pain ve fencelerini çok fazla kullanmaktalar pvp yaparken. Üstelik buna takım oyunu denildiğine bile şahit oldum. Açıkçası bana oldukça anlamsız geldi -böyle bir şikayet olup olmadığını bilmiyorum ama olduysa hala bu buffların pvpde kullanılması anlamsız-
    Şahsen "1 kötü yokolmasın hepsi yokolsun". Pvplerde büyük sorunlar ortaya çıkıyor. Buffer karakterleri alan meydanda pvp yapıyorum diye geziyor ve oldukça komik bir durum. Pvp yapmaktan soğumaya başlayacağız. Warrior karakterim var ve kendi karakterime pvp sırasında birine pain atmaktan hiç yana olmadım. Lütfen sorunu tamamen çözmek adına gereğinin yapılmasını GMlerimizden rica ediyorum. Teşekkürler.
    Hell is empty. The devils are here.

Chief General
    xxCastiel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    55
    Beğenme 
    227
    Beğenilme 
    395

Thumbs up

Katılıyorum. Her türlü buff yasak olmalı. Warrior buff un bard buff tan bi farkı yok. Sadece warrior da değil cleric ve warlock ta kullanılıyor. Hani bard buff u yasaklarken nası yaklaşılıyorsa olaya bunada öyle yaklaşılmalı ve bu şekilde her çeşit pvp alanına(jop cave ve kervan dahil) çıkanlar cezalandırılmalı.

----

Cahil kimsenin yanında, kitap gibi sessiz ol.

ECD
    ECD isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Yeni Üye
    ECD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    1
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    0

Saçma sapan yorumlar yapmayın isro da yasak mı? orada kimse ağlıyor mu böyle yasakla yasakla diye?

Chief General
    xxCastiel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    55
    Beğenme 
    227
    Beğenilme 
    395

Thumbs down

Alıntı ECD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçma sapan yorumlar yapmayın isro da yasak mı? orada kimse ağlıyor mu böyle yasakla yasakla diye?
    iSro eskisi gibi iSro mu peki? Player sayısı azaldı diye serverlar bile birleşti. Herkez private serverlara doğru kayıyor. Sence neden? iSro iyi bi örnek olarak alıncak halde değil kötü karşılaştırma olmuş.

----

Cahil kimsenin yanında, kitap gibi sessiz ol.

Yeni Üye
    Satsujinsha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    3
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    2

Alıntı ECD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçma sapan yorum yapmak nedir? Alakasız bir yorum yapmışssın oysa ki.
    Bard buffları yasaklanıyorsa warrior buffları hayli hayli yasaklanmalı diye bir şey anlatmaya çalıştım. Ama diyebilirsin ki bard buffları yasağını GMler geri çeksin vs. o ayrı bir konu olur. Bu tür agresif sözlere gerek yok. Lütfen
    Hell is empty. The devils are here.

Üyeliği Durduruldu
    majestic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    54
    Beğenme 
    828
    Beğenilme 
    257

eu çarın özelligi buf zaten onuda yasakla ne kaldıki
    Konu majestic tarafından (02.Eylül.2013 Saat 13:00 ) değiştirilmiştir.

Üyeliği Durduruldu
    majestic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    54
    Beğenme 
    828
    Beğenilme 
    257

Alıntı Satsujinsha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçma sapan yorum yapmak nedir? Alakasız bir yorum yapmışssın oysa ki.
    Bard buffları yasaklanıyorsa warrior buffları hayli hayli yasaklanmalı diye bir şey anlatmaya çalıştım. Ama diyebilirsin ki bard buffları yasağını GMler geri çeksin vs. o ayrı bir konu olur. Bu tür agresif sözlere gerek yok. Lütfen
    bard bufu yasaklandıda noldu banı yien bard aç 2bard getir al bufunu işin hallolsun ye banını onlarada aynısı olucak açıcak yedek çar vericke bufları yicek banı tınlamıcak işi uzatıyor anca yasaklamak

Genel Moderatör
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    349
    Beğenme 
    669
    Beğenilme 
    1515

diğer konuda cevabı verilmiş...

Alıntı [GM]Odin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fortress War, Pvp Alanları ve Job'da yoğun warrior, warlock, cleric kullanımından bizde rahatsızız. Tabi bu rahatsızlığımızın önüne geçmekde çok zor.

1. 1. IP'den 1'den fazla bot girişini engellemek imkansız.
    2. Bir karakterin bot olup olmadığını anlamak imkansız.
    3. Geriye başka bir çözüm yoluda kalmıyor. Sizin aldığınız bir ss'de 10 adet buff'u bulunan bir karakteri nasıl olurda banlayabiliriz? O zaman siz guild arkadaşınızdan buff alırsanız banlanırsınız. Haksız mıyım? bunu nasıl anlayacağız biz?

Kısacası bizde çok çok rahatsızız ama önüne geçmekde imkansız gibi gözüküyor.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş