Üyeliği Durduruldu
    Mabel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    37
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    5

Standart Sahte RANK Zarathustra

Gm bu arkadaş nasıl oluyor da 1 saatte 2 mılyon thıef sp kasıyor ? Kendı malını ındırdınden suphelenıyorum cnku o kadar gezıyoruz ben bole bı adam goremdım arkadaslarda sahıdımdır ortalıkda gozukmuyor hatta suan trader cekende yok etrafta oyundayım 8 lı pt de arkadaslar bu arkadas nasıl olurda kasıyor ? Bızde mı gıdıp sahte rank kasalım sayın gm dw de semere gızlı sotelede ?

Üyeliği Durduruldu
    omeralus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    85
    Beğenme 
    108
    Beğenilme 
    277

ilk gün de tg hükümdarı şikayet ediyodun sen altı rakam yan yana görünce şikayet etme damarın kabarıyo sanırım

istanbulda gara vurus falan altı yedi kişi vardı ikuru da görmüştür onların beş yıldız malı vardı
    semerde rt blade erki falan vardı beş yıldız
    yine semerde mal var dedi arkadaşım(thief) gittim onları aldım

neyse elinde hiçbişey yokken global atmaya devam et bakalım

ayrıca 1-2 saat değil 4 kusur saattir thief takılıyorum

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    37
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    5

şimdide 3 mılyon olmus bro rankın vay beee bız nıe goremıyoruz o akdar adam bu traderlerı şaşılası durum valla sen devam et bole bakalım hakkım haram bılesın de sen ne arar hak hukuk HADE BB

Üyeliği Durduruldu
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    85
    Beğenme 
    108
    Beğenilme 
    277

Alıntı Mabel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdide 3 mılyon olmus bro rankın vay beee bız nıe goremıyoruz o akdar adam bu traderlerı şaşılası durum valla sen devam et bole bakalım hakkım haram bılesın de sen ne arar hak hukuk HADE BB
    rank ne sıklıkla güncelleniyo bilmiyorum son sattığım mal rt bladenin malı yarım saat falan olmuştur. üsttekilere ilaven gece de optimistle beraber mal kaldırdık neyse ben bişey demiyorum. eğer sen haksız çıkarsan bana yazdıkların, globallar ile attığın itirafların cezası olucak mı sormak istediğim bi tek bu var?

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    37
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    5

Itiraf degıl iftira ayrıca ıftıra atmadım bunlar tamamen gercek ! Selimxxx senın ptınde degıl mı bu adam da ıtıraf ettı zaten yaptık ama bırdaha yapmıcakz uzatma dedı bu adamın da ss lerı forumda mevcut ! Kendı kervaını keserken kapıda sımdı elını vıcdanına koy ltfen bırdaha yapma adıl bır sekılde yapalım bu ısı ltfen

Üyeliği Durduruldu
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    85
    Beğenme 
    108
    Beğenilme 
    277

Alıntı Mabel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Itiraf degıl iftira ayrıca ıftıra atmadım bunlar tamamen gercek ! Selimxxx senın ptınde degıl mı bu adam da ıtıraf ettı zaten yaptık ama bırdaha yapmıcakz uzatma dedı bu adamın da ss lerı forumda mevcut ! Kendı kervaını keserken kapıda sımdı elını vıcdanına koy ltfen bırdaha yapma adıl bır sekılde yapalım bu ısı ltfen
    evet iftira özür dilerim. ve atmaya devam da ediyosun. aenema ve ben pt açtık selimxx katılma isteği gönderip girmiştir selimxx in mal yıkıp aldığını gareez de söyledi bana gmler baksın bakalım selimxx le alakam var mıymış yada gareze sor bakalım selimxx satarken ben varmıymışım, hatta selimxx gelsin buraya biz ne zaman beraber mal yıkıp almışız anlatsın?

edit: sabah 2-3 gibi de kidemonas la iki kez toplam 10 yada 12 yıldız mal kaldırdık unutmuşum
    Konu omeralus tarafından (01.Eylül.2013 Saat 16:56 ) değiştirilmiştir.

General
    Smith - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    65
    Beğenilme 
    52

Mabel gm umarım şikayetini dikkate alınır ve loglar incelenir. Loglar incelendikten sonra haksız olduğun çıkarsa ortaya şu iftiralarının bir cezası olacak mı ya da özür dileyecek misin?
    i dont know who i am and i dont know what i want.

Üyeliği Durduruldu
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    85
    Beğenme 
    108
    Beğenilme 
    277

sen sızlanmadan ben yazayım puffcuyla beraber janganda kervan çaldık 4 yıldız kardeşim

GiderciFlood
    Guest
    GiderciFlood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

herhangi bir kanıt olmadan bu durum gm tarafından incelenmeden globalle bütün sv'yi ayağa kaldırmak hiç hoş değildi öncelikle bunun cezasının verilmesi gerekiyor. zara'nın takımını biliyorum gizli çalışırlar kendilerine çalışırlar aldıkları malı diğer thieflerle bölüşmezler vede yalnızca zara'ya sattırırlar bu yüzden fazla artıyo olabilir. Odin'in bütün yorumları dikkate alıcağını biliyorum ayrıca loglarmıdır nedir hepsinin incelenmesi neler yapmış bu çocuk kimlerle konuşmuş hepsinin araştırılması taraftarıyım birde zara'nın bir suçu yok zaten bu durumda zara'nın adının kirletilmesi nasıl bir cezaya çarptırılıcak onu düşünüyorum teşekkürler...

Genel Yönetici
    Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Odin
    Konular 
    538
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5165

Herhangi bir problem gözümküyor. Eğer yapıcı olmak istiyorsanız ekran görüntüsü ile şikayet etmelisiniz.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş