romance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    romance isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    17
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    8

Standart Bakarmısınız..

Pvp yaparken Ch çarları wall açıyor ve bu durumda warlock zehirleri bi b.ka yaramaz hale geliyor zaten hp 14 sn bir basıyor ve warlock oynanmaz hale geliyor.. Amaçsız wall skilinin pvp öldürmekten başka bişeye yaramadığı kesin... Bu skilin kapatılması kanaatindeyim. Ayrıca adamlarla pvp yaparken (çarım warior) sürekli bir bug halindeyim.. Sadece bendemi var bilmiyorum ancak adama yatır atıyorum yatmış gibi görünmesine rağmen buff basıyor bana vuruyor yereyken bana vurunca Hp buga giriyor ve pvp yine ölüyor.. Sürekli böyle yani yatır skilininde bi işe yaradığı yok 20 yatır atsam 1i düzgün geliyor diğerleri hep bugda yarısıda yatırmıyor... Ayrıca yine çok yaşadığım durumlardan biride adamların vurduğu sayıların görünmemesi.. Bazen pvp yaparken adamların vurdukları skilin ilk hamlesinin sayısı görünüyor ancak diğerleri görünmüyor.. Böyle oluncada vigoru ne zaman basacağımı kestiremiyorum, kritik mi vurdu oda belli değil ölünce hp 30k felan görünüyor yani.. Açıkçası şu sıralar pvpden zevk alamaz hale geldim.. Lütfen ilgilenin...

BlackBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BlackBaron isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    20
    Beğenme 
    18
    Beğenilme 
    16

Kardeş benım carım glaive ben pek wall acmam fakat warior için söyleyeceğim şey tamamen bug carı , wariorlarla her pvp im buglu sonuçlanıyor wall skilinin kapatılcagını da pek sanmıyorum.

romance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    romance isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    17
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    8

yaa zaten pvpde wall açılmayacağını çoğu oyuncu bilir.. bugda kalma durumu zaten ortada.. wall skilinin pvp öldürmekten başka işe yaradığını görmedim kasılırkende kullanmıyoruz kapatılması kesinlikle faydalı olacak.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş