Beğeni Ağacı6Beğeniler

Konu:1 degree immo

deniz308 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    deniz308 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    36
    Beğenme 
    22
    Beğenilme 
    24

Standart 1 degree immo

KONU: OmerHayyamın banlanması
    MERHABA GM. 1D İMMO SATIŞI SEBEBİYLE BAN YEDİM. FAKAT SORUN ŞURADA. BEN HİÇ BİR ZAMAN 11 DEGREE SATTIĞIMI İDDİA ETMEDİM. 1D İMMO ALDIM VE BUNU 28B DEN STALLA KOYDUM. BURADA HERHANGİ BİR HATA VARMIDIR. KALDIKİ DÜZNELİ OLARAK SİLK ÇEKİYORDUM. BU YAPILAN ÇOK BÜYÜKBİR HATADIR VE HAKSIZLIKTIR. EĞER BİR KİŞİ BİLE KANITLARSA BU SATIŞTA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE 11 DG İMMO SATTIĞIM ŞEKLİNDE BİR İDDİAYI CEZA KABULÜMDÜR. FAKAT TEKRAR EDİYORUM HİÇ BİR ŞEKİLDE 11D İMMO SATTIĞIMI İDDİA ETMEMİŞTİM. 1D ALDIM VE PAZARA KOYDUM. BUNDA HERHANGİ BİR YANLIŞLIK YOKTUR. KİMSEYİ DOLANDIRMADIM. BU HAKSIZLIĞI ÇÖZMENİZİ RİCA EDİYORUM SAYIN GM. BUGÜNE KADAR KİMSEYİ DOLANDIRMADIM ÜSTÜNE ÜSTLÜK KAYITLARA BAKARSANIZ SÜREKLİ OLARAK BİR SİLK ALIŞIM VARDIR. LÜTFEN SADIK OYUNCULARINIZA BU ŞEKİLDE HAKSIZLIK YAPMAYIN. EĞER 11D DİYE İDDİA EDİP 1 D KOYSAYDIM HAKLISINIZ FAKAT BEN 1DEGREE ALDIM VE ONU KOYDUM VE HİÇ BİR ŞEKİLDE 11 DEGREE DİYE İDDİA ETMEDİM YAZI YAZMADIM WTS 11DG İMMO BİLE YAZMADIM .POT ALIP 2B DEN STALLA KOYANLARDA BANLANSIN O ZAMAN. LÜTFEN BU KONUYA BİR EL ATIN.

Buqix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Buqix isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    270
    Beğenme 
    856
    Beğenilme 
    716

Kardeşim amacının ne olduğu belli lütfen uzatma...
    ComradeS
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Konular 
    36
    Beğenme 
    22
    Beğenilme 
    24

kardeşim immo alırken yanlışlıkla aldım ve bunuda stalla koydum hiç bir şekildede 11 degree diye ilan etmedim. üzerimde kaç b lik set ve silah var 30 b için insan dolandırırmıyım sence? stalla koydum öylesine ki zaten kimseyi kandırmak için bir çabamda olmadı olsaydı WTS 11 DG İMMO yazar birine kakalardım elbet o kadarda zor değil. Millet POT koyuyor 3-4 b ye millet çeksin diye bunun ondan ne farkı var istediğim itemi istediğim fiyata koyamazmıyım stallda? Varmı ortada kandırmaya çalıştığıma dair bir teşebbüs? item fiyatını yüksek koyunca ban mi yiyoruz adalet bumu?

Durum 
    Konular 
    36
    Beğenme 
    22
    Beğenilme 
    24

Sayın gm bu konuda adaletinize güveniyorum. Daha önce 11 dg diye satmaya çalışanlara bişey olmadıda ben sadece fiyatı yüksek koydum diye ban yedim. Itemi istediğimiz fiyattan koymak bizim hakkımız değilmi? 1 tane yazı gösterin bana yada chatlog uma bakın kimseyi kandırmaya çalışmışmıyım 11 dg diye. 1dg koydum stalla istersem 500 b den koyarım buradaki hata nerede? Lütfen adil olarak düşünün. Bunca zamandır oynuyorum ve silk alıyorum emeklerimi haksız yere çöpe atmayın. Adaletinize güvenerek çarımın geri verilmesini umuyorum. Vermiyorsanızda bir açıklama bekliyorum. Iyi günler.

Müdavim Üye
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ragnarok isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    337
    Beğenme 
    658
    Beğenilme 
    1496

Özrün kabahatinden büyük
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

Durum 
    Konular 
    36
    Beğenme 
    22
    Beğenilme 
    24

Yani demem odur ki kimseyi sözle veya herhangi bir şekilde kandırmaya çalışmadım. Istersem 5dg immo alıp 90b den koyarım. Istersem normal bir novayı 300b den. Buradaki suçum nedir? Iteme yüksek fiyat biçmek mi? "adalet karşısında kimse senin niyetin şuydu" şeklinde öznel bir değerlendirmeyle yargılanamaz. Kanıt varsa getirin ceza her türlü kabulümdür ki gm in pm'lerimi rahatça okuyabileceğini umuyorum. Sayın gm, lütfen chatlog'uma ve oyun geçmişime bakınız ve gereğini yapınız.

Müdavim Üye
    Durum 
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    337
    Beğenme 
    658
    Beğenilme 
    1496

Sen onu bunu bırakta server 11dg server 1dg immortalı kim ne yapsın?
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

Durum 
    Konular 
    36
    Beğenme 
    22
    Beğenilme 
    24

11 dg serverda 12 lv advanced elixir satıldığını hiç görmedin mi? stall boş durmasın diye satılmıcak itemleri bile koyabiliyor insanlar. sen onu bunu bırakta herhangi bir yerde 11dg immo sattığıma dair bişey yazmışmıyım onu söyle?

DolceGabbana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DolceGabbana isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    177
    Beğenme 
    188
    Beğenilme 
    631

Arkadaşın kötülüğünü görmedim bugüne kadar eğer eleştirilerimiz değerlendirilirse. Açılmasından yanayım banının. Yanlışlıkla almış ve bir hırsla parasını acısını çıkartmak istemiş ve hatasının farkında eğer affedilme ihtimali varsa ben destekliyorum. Köstek değil destek olma zamanı.
    mDedecim

Müdavim Üye
    Durum 
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    337
    Beğenme 
    658
    Beğenilme 
    1496

bro sanırım bilgin yok 12 dg adv 11 dgye de kullanılır birde immo yazmışsın 11dg olduğu zannediliyor. çünkü server 11dg.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş