garcan100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    garcan100 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    8
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    1

Standart Yeni Kurallar(herkes içeri çok önemli)

Eminim birçok kişininde takıldıgı bir meseledir. oyun kurallarından madde13 çok saçma bir yasaktır. kaldırılmasını talep ediyorum. Ne demek ben parti kuramıcam. oyun bana bu imkanı saglıyorsa kurarım arkadaş. böyle yasaklar koycanıza oyundan skilleri silin yapabiliyorsanız!!! biz bi kafe kale savasına girerdik kimi bardları acardı kimi wariorları bir kafe dolardık. azcıkta olsa oynama istegim vardı bu yasaklar kakmazsa dahada oynamam oyununuzu!!!

Cengo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Cengo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    236
    Beğenme 
    4553
    Beğenilme 
    3110

Afedersin dostum da millet bard karakter kullanımının bokunu çıkardıktan sonra yasaklanması gayet güzel. Yerinde kullanan hala sıkıntısız kullanıyor.
    TURKISH__MAN & Hangower

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

garcan100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    garcan100 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    8
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    1

kale savaşlarında neden yasak pvp anlarım, ama misal benim arkadaslarım bardlarla giriyordu pt ye yan buıldi bard olanların ne suçu var bence değiştirilmeli kural. çok saçma. oyunun kendisinde olan bir durumu yasaklamak saçma kim ne derse desin...

Müdavim Üye
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ragnarok isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    337
    Beğenme 
    658
    Beğenilme 
    1498

güle güle
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

DragonSlayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DragonSlayer isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    108
    Beğenme 
    768
    Beğenilme 
    550

Alıntı garcan100 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kale savaşlarında neden yasak pvp anlarım, ama misal benim arkadaslarım bardlarla giriyordu pt ye yan buıldi bard olanların ne suçu var bence değiştirilmeli kural. çok saçma. oyunun kendisinde olan bir durumu yasaklamak saçma kim ne derse desin...
    Kale savaşlarında yasak olmasının sebebi ; 1den fazla karakter açabilme lüksüne sahip oyunculardan bazılarının, bard karakterleri arkasına takarak savaşlara katılması..
    Bu yasak bence gayet adil ve yerinde.
    Bardsız daha çetin bir savaş oluyor. Tabi boşuna yazdım bu kadar şeyi ben.. Afedersin ama bu "yasak saçma olmuş" ifadesi senin için tabiri caizse saplantı olmuş. Bence o kadar takma kafana bu şekil bi düzen görüp görebileklerinin en iyisi.
    SERVER: bSilkroad
    GUILD: Everest
    CHARNAMES: Dra9on, Arven
    BUILDS: Warrior/Cleric - Wizard/Cleric

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    555
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5263

Skilleri istersek silebiliriz. Tabi biz sizin kasarken zorluk çekmemeniz için silmedik. Sadece savaş alanlarında yasakladık. Bard karakterlerindeki bazı skillerin oyunun tadnı kaçırdığını kimse inkar edemez. Bard'ı sadece siz açmıyorsunuz. Her iki tarafta bard açtığı taktirde normalde 15, 20 bin hasar verirken bard buffları ile 100-200 gibi komik hasarlar ortaya çıkıyor. Haliyle her iki tarafta ölümsüz oluyor. Bu kural zaten vardı, yeni gelen bir kural değil. 5 Aydır var olan bir kural. Sanırım siz kuralları bugün okunuz ve fark ettiniz.

Eğer bu kural var iken oynamamakta kararlıysanız size yeni serverınızda başarılar dilerim. İyi eğlenceler.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

eskiya5858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    eskiya5858 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    35
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    4

ya bırakın allahınızı seversenı alıyorlar bufu tank oluyorlar sen ona vur o sana vursun ölen yok saatlerce nerde kaldı oyunun zevkı ? yok arkadas zaten mıllet bır dunya buf alıyor bırde bard olmasın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş