Konu:öneri

EmreTLN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    EmreTLN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    8
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    6

Lightbulb öneri

Farklı bir private sro oynayan arkadaşımdan duydum,anlattığına göre 1000'lik potlar varmış.. yani hani biz en fazla 250 tane alabilioruz ya. onlar en fazla 1000 tane alıormuş.. ve arrow/bolt konusundada çok ciddi bir sıkıntı var..

şöyleki : Çanta'da az yer bulunuyor mp pot,hp pot,vigor,universal pill, kalkan,arrow derken çantada yer kalmıyor.. azına kadar doldurmamaya çalşıorum çünkü çanta dolduğunda, bot(bot kullandığımı söylüyorum çünkü arkadaşlar bana bot yasak değil dediler) yere düşen itemi almıyor.

POT/VİGOR/UNİVARSAL : alırken 1 kerede 1000 Tane alırsak. bow larıda şöyle tek seferde yüksek miktarda alabilsek ,abartıyorum tek seferde 5000 tane felan.. ozman çok daha güzel olucak..

Diğer bir konu ise + Basma sıkıntısı,+11+ 15 basan yetenekli/şanslı arkadaşlar var ama gel görelimki herkes bukadar şanslı değil,ben kendi adıma konişiyim +5 i bile zor basıyorum.. %20 alcehmy başarı şansı gelse aslında çok güzel olur diye düşünüyorum... yada Magic Lucky Powder ları Silk ile satarsanız oda çok güzel olurdu...

Son olarak bunu söylemek istiyorum yoksa içimde kalıcak, ben oyuna başlamadan önce uyarı yapılmış mail adreslerinizi güncelleyin diye,bende bir arkadaşımdan char satın aldım ama mail adresini değiştiremiyorum bu durumlarda ne yapmamız gerekiyor?..

rmzn07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    rmzn07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    63
    Beğenme 
    35
    Beğenilme 
    40

Alchemy önerine katılmıyorum . Diğerlerinde haklısın . Neden mi katılmıyorum çünkü +14 basan arkadaslar var yani basılabiliyor . Şansını premium - lucky dress-lucky magic powder gibi unsurlar ile artırabilirsin. Ancak alchemy %20 arttırılırsa +18 deneyen adamlar çıkar ve ekonomi alt üst olur . Herkez çok rahat +9, +10 dener ve güç farklılıkları çok bariz değişir . Bence çokta kötü değil alchemy ben böyle düşünüyorum

furgace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    furgace isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    9
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    0

+5 e kadar şans yüksek olsa devamı düşük olsa daha yararlı olur basamayanlar için enazından bence bu olmalı.

WhatAPity[OneLastKiss] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    WhatAPity[OneLastKiss] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    169
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    431

Alıntı furgace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +5 e kadar şans yüksek olsa devamı düşük olsa daha yararlı olur basamayanlar için enazından bence bu olmalı.
    Bir item +5 olduktan sonra hele immo luysa gerisi gelir zaten deneyin durun; +5 e kadar kolay olursa piyasa gene çöker üstelik +10 üstü item yapan çoğalır. Zaten karakterlerin Hp si belli max. şu kadar oluyor vs.. Adamların elinde A veya B grade mısır silahlar var o zmn ne anlamı kaldı oyun oynamanın.

Sadece buffa dayalı bir sistem olur,

Sadece bir + rate değişikliği yapmanın sonucu.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

BLADESMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BLADESMAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    10
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    4

pot olayına katılıyorum ama + basma olayında yanlısın var zaten cok yüksek + basma yansın war ben en fazla +13 bastım ama bunun yanında 7 8 tane +12 sayamadığım kadarda 11 bastım yani rateler güzel sadece ne zaman nerde nasıl basacagınıza bir totem yapın ben asla +5 ten sonra + yediğini elimde görmek isterim sizde böyle totemler yapın daha başarılı olursunuz...

skywalker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    skywalker isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    14
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    6

şöylede birşey var bu oyunda bazı küçükler var onlar ezik kalıyor diyebiliriz . bende + basma rateleri hakkında bir konu açmıştım pek birşey denmedi ama şunu söyliyebilirim premium ve lucky dress alamayan insanlarda var. yada durumu olup yatırmak istemeyenlerde olabilir ... ama şunu diyebilirimki premium ve lucky dress olmadanda bi +7 yapılabilecek bi + basma ratesi olsa biraz daha kolay olabilirdi. premium ve lucky dress olmayanlar ise olanlara bastırtıyor genelde. arkadaşları falan oluyor onlara bastırtıyor . şahsen bende bastırtıyorum ama kısa bi sürede silk çekmeyide planlıyorum. bu 13 temmuzda yenilikler geliyor. o zaman çekmeyi planlıyorum.
    Desert_Rose-DeadLyCros

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş