Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By Kozmopolit

Konu:Silk Fiyatları ve PTT sistemi_?

diablo67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    diablo67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    7
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    3

Standart Silk Fiyatları ve PTT sistemi_?

Haliyle yaz indirimini bugün ya da yarın bitiriyorsunuz...Herşeyin 10 numara olduğu bir serverda herkesin 110 lvl olduğu,herkesin bot kullandığı bir serverda neden fiyatlarda indirime gidilmiyor?

Benim önerim ya silk fiyatlarını düşürün yada İtem Mall daki itemlerin fiyatlarında indirim yoluna gidip örneğin dressler çok pahalı 198 silk diyosunuz başlık 98 silk kafadan 40 tl lik silk almak gerekiyo dressi tamamlamak için fiyatlarda indirime gitmek gerekiyor.

+

PTT sistemi gelecek mi? gelecekse ne zaman?
    Konu diablo67 tarafından (30.Haziran.2012 Saat 09:37 ) değiştirilmiştir. Sebep: Öneride eklendi.

Sencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Sencer isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    219
    Beğenilme 
    382

+1

İtem Mall'a biraz insaf gerekli. İncir ağacı dikicek yoksa.

WhatAPity[OneLastKiss] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    WhatAPity[OneLastKiss] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    169
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    431

Alıntı diablo67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haliyle yaz indirimini bugün ya da yarın bitiriyorsunuz...Herşeyin 10 numara olduğu bir serverda herkesin 110 lvl olduğu,herkesin bot kullandığı bir serverda neden fiyatlarda indirime gidilmiyor?

Benim önerim ya silk fiyatlarını düşürün yada İtem Mall daki itemlerin fiyatlarında indirim yoluna gidip örneğin dressler çok pahalı 198 silk diyosunuz başlık 98 silk kafadan 40 tl lik silk almak gerekiyo dressi tamamlamak için fiyatlarda indirime gitmek gerekiyor.
    Çoğu serverda şöyledir magic popta dress yoktur, size bir şans sağlanmış magic pop card silk fiyatı 2 silke düşürümüş dressler de eklenmiş şuana kadar 3 tane dressim ve 1 tane şapkam var bunların hepsi magic poptan çıktı ve max. 150 tane magic pop card harcadım burdan şunu anlıyoruz ki 198x3+98 silk =692 silk normali ama ben bu işi max. 300 silk ile halletmişim; şimdi siz diyeceksiniz o dressler bana gösterişli gelmiyor ben başka dressleri seviyorum vs... Ben de söyle diyeceğim: Oyun atak üzerine kurulu; ne kadar iyi atağın olur ve az yersen senin için bu iyidir. Dressin amacıda bu kouda sana yardımcı olmaktır. Gerisi bahane
    Diğer konuda bence Silk miktarları zaten uygun; diğer türlü silk fiyatı high rate bir silkroad servera göre pahalı ama kalıcı bir server (eğer saldırılar giderek artmazsa)
    Konu WhatAPity[OneLastKiss] tarafından (30.Haziran.2012 Saat 12:50 ) değiştirilmiştir.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Sencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Sencer isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    219
    Beğenilme 
    382

Alıntı HatcheteR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çoğu serverda şöyledir magic popta dress yoktur, size bir şans sağlanmış magic pop card silk fiyatı 2 silke düşürümüş dressler de eklenmiş şuana kadar 3 tane dressim ve 1 tane şapkam var bunların hepsi magic poptan çıktı ve max. 150 tane magic pop card harcadım burdan şunu anlıyoruz ki 198x3+98 silk =692 silk normali ama ben bu işi max. 300 silk ile halletmişim; şimdi siz diyeceksiniz o dressler bana gösterişli gelmiyor ben başka dressleri seviyorum vs... Ben de söyle diyeceğim: Oyun atak üzerine kurulu; ne kadar iyi atağın olur ve az yersen senin için bu iyidir. Dressin amacıda bu kouda sana yardımcı olmaktır. Gerisi bahane
    Doğruya doğru

Farkı açılar farkı sonuçlar.

Volta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Volta isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    4
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    7

Şans işi herzaman 300 silke 3 tane dress düşüremezsin. Bu senin şansın. Tabi verdiğin öneri bi bakıma mantıklı ama , bi bakımada mantıksız. Şimdi adam senin sözüne bakar gider 300 silk harcar 1 tane dress düşüremez , gider GM'ye söver. Böyle playerlar var çünkü oyunda. Bu sefer senin yüzünden 1 player gider oyundan Zaten silk fiyatları ucuz diğer sroya göre , yaz indirimide gelmiş. İtem mall'dada bazı indirimler var dresslerde. 130 silke dress alınabiliyor bildiğim kadarıyla. Buda benim görüşüm tabi
    VoltageVoltage

WhatAPity[OneLastKiss] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    WhatAPity[OneLastKiss] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    169
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    431

Alıntı Volta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şans işi herzaman 300 silke 3 tane dress düşüremezsin. Bu senin şansın. Tabi verdiğin öneri bi bakıma mantıklı ama , bi bakımada mantıksız. Şimdi adam senin sözüne bakar gider 300 silk harcar 1 tane dress düşüremez , gider GM'ye söver. Böyle playerlar var çünkü oyunda. Bu sefer senin yüzünden 1 player gider oyundan Zaten silk fiyatları ucuz diğer sroya göre , yaz indirimide gelmiş. İtem mall'dada bazı indirimler var dresslerde. 130 silke dress alınabiliyor bildiğim kadarıyla. Buda benim görüşüm tabi
    Ben sadece örnek olarak Magic pop cardında Dress verdiğini söylemek istedim; denemek sizin elinizde olan bir şey.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Konular 
    7
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    3

herkes sizler gibi şanslı olamıyor sabit ucuz fiyatlardan gitse kimse için sorun olmaz... benim önerim fiyatlar düşmeli...

BLADESMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BLADESMAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    10
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    4

adam kumar oynamadan sahip olmak istiyor belki

Kozmopolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kozmopolit isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    4
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    6

Mesajım silinsin.
    Konu Kozmopolit tarafından (12.Haziran.2013 Saat 14:47 ) değiştirilmiştir.
    Sencer bunu beğendi.

Durum 
    Konular 
    7
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    3

Tamam sizlerinde haklı yönleri var tabi ki ama işi neden şansa bırakalım ki?

Silk fiyatları düşmese bile,İtem Mall'da ki ürünlerin fiyatlarının birazcık aşağıya çekilmesi gerekiyor diye düşünüyorum.

GM bu konuyu dikkate alırmı bilmiyorum ama ben önerimi dile getirmek istedim.İnşallah dikkate alınır.Çok değil Biraz indirim 198 silk veripte alamıyoruz dress şapkasıda 98 zaten

140-50 gibi birşeyle 190'a tamamlasak ikisinin fiyatını ne güzel olucak...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş