Beğeni Ağacı1Beğeniler

Konu:exhange bug hakkında..

3x3LanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    3x3LanS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Standart exhange bug hakkında..

swde exhange bugunu kullanan sayılı kisilerden biriyim bi kac diyecegim sey war öncelikle buna ceza getirmenizi gerektircek bi durum war mı? daha öncede hatta bu konuyu acan ilk playerim we sizin kurmus oldugunuz cümle biz bunu bug olarak degerlendirmiyoruz o süre zarfında degisen ne oldu? isroda bile yasaklanmayan bir seye burda yasak getirmeniz ne kadar mantıklı? ben bunu yapmak icin herhangi bir illegal is yapmıyorm program indirmiyorum oyunun dogasında olan birseyi kullanıyorum sadece skilime bstgım sırada exhngeye basıyorum bunu ftw lerde yada job wslerinde kullanıyorum cok faydasını gördüm bu yazdıklarımın fikrinizi yada yapacak olacagnız degiskligi engellemeycgni biliyorm asıl sorum kullandgm takdirde ne tür cezalar alacagım? iyi calısmalar

rmzn07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    rmzn07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    63
    Beğenme 
    35
    Beğenilme 
    40

Alıntı 3x3LanS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    swde exhange bugunu kullanan sayılı kisilerden biriyim bi kac diyecegim sey war öncelikle buna ceza getirmenizi gerektircek bi durum war mı? daha öncede hatta bu konuyu acan ilk playerim we sizin kurmus oldugunuz cümle biz bunu bug olarak degerlendirmiyoruz o süre zarfında degisen ne oldu? isroda bile yasaklanmayan bir seye burda yasak getirmeniz ne kadar mantıklı? ben bunu yapmak icin herhangi bir illegal is yapmıyorm program indirmiyorum oyunun dogasında olan birseyi kullanıyorum sadece skilime bstgım sırada exhngeye basıyorum bunu ftw lerde yada job wslerinde kullanıyorum cok faydasını gördüm bu yazdıklarımın fikrinizi yada yapacak olacagnız degiskligi engellemeycgni biliyorm asıl sorum kullandgm takdirde ne tür cezalar alacagım? iyi calısmalar
    ceza olarak bann olabilir . Sen exhange bugu oyunun doğasında var diyosun fakat düşündün mü o bug nedeniyle temple vs. savas yerlerinde bir arkadasımıza tam 5 kere res atıyoruz sence normal mi ?

ThreePoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ThreePoint isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    34
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    375

Exchange bugı skili yarıda kestiği için avantaj sağlamadığını düşünüyorduk. Fakat siz bize yanıldığımızı gösterdiniz. Her skilin vuruş yaptıktan sonra bir bekleme süresi vadır. Glavie vuruş yaptıktan sonra en çok bekleten builddir. Siz kullanmış olduğunuz bu bug ile bekleme sürelerini iptal ediyorsunuz. Eğer bekleme süresi olmaması gereken bir build olsaydı zaten beklemez arka arkaya bug kullanarak yaptığınız vuruşları yapabilirdiniz. Bow ve blade ise daha çok vuruş öncesi beklemeye göre dizayn edilmiş bu nedenle bu iki buildde glavie kadar işe yaramıyor. Blade ve bow skill kullanmadan önce bekletiliyor, glavie ise vuruşu yaptıktan sonra bekletiliyor siz bekleme süresini bug ile iptal ederek avantaj sağlıyorsunuz. Doğal olarak adaletsizlik doğuyor bizde bu adaletsizliği önlemek için yasaklar listesine ekliyoruz. Ayrıca bu gün yapılan bakım ile birlikte CH karakterler bir miktar güçlendirilecek eskiye oranla bu buga ihtiyaç duymayacaksınız.

Ceza kurallara eklenecek bakım bittiğinde kuralları gözden geçirin.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Kozmopolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kozmopolit isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    4
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    6

Mesajım silinsin.
    Konu Kozmopolit tarafından (12.Haziran.2013 Saat 14:48 ) değiştirilmiştir.

TAARRUZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TAARRUZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    2
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    0

Talking

hahaha GM adamın dibisin bu arada Achelous exelans gibi hilebazlarada bu kural eminim oturmuştur

Durum 
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Alıntı TAARRUZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahaha GM adamın dibisin bu arada Achelous exelans gibi hilebazlarada bu kural eminim oturmuştur
    Achelousla cok kisinin canını yakmısımdr kusura bakmayn kısa bi sürede olsa rahat rahat oyununuzu oynayabilrsnz bu arada oturmustur filan bunları oturdugun yerden kalkmadan yazdın dmi? ^^

_Risus_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _Risus_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    44
    Beğenme 
    15
    Beğenilme 
    74

Alıntı [GM]ThreePoint Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Exchange bugı skili yarıda kestiği için avantaj sağlamadığını düşünüyorduk. Fakat siz bize yanıldığımızı gösterdiniz. Her skilin vuruş yaptıktan sonra bir bekleme süresi vadır. Glavie vuruş yaptıktan sonra en çok bekleten builddir. Siz kullanmış olduğunuz bu bug ile bekleme sürelerini iptal ediyorsunuz. Eğer bekleme süresi olmaması gereken bir build olsaydı zaten beklemez arka arkaya bug kullanarak yaptığınız vuruşları yapabilirdiniz. Bow ve blade ise daha çok vuruş öncesi beklemeye göre dizayn edilmiş bu nedenle bu iki buildde glavie kadar işe yaramıyor. Blade ve bow skill kullanmadan önce bekletiliyor, glavie ise vuruşu yaptıktan sonra bekletiliyor siz bekleme süresini bug ile iptal ederek avantaj sağlıyorsunuz. Doğal olarak adaletsizlik doğuyor bizde bu adaletsizliği önlemek için yasaklar listesine ekliyoruz. Ayrıca bu gün yapılan bakım ile birlikte CH karakterler bir miktar güçlendirilecek eskiye oranla bu buga ihtiyaç duymayacaksınız.

Sadece bunlar değil. Karşıdaki ölen oyuncu buga giriyor ve res gelmiyor. Belki res konusunda bir şey olmasaydı bu bug yine de çekilirdi ama res almayınca işler bozuluyor.
    Okeanos

2012 Bsro

m4jestic4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    m4jestic4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    4

Fire Pocheon Force ile ilgili bilgi verilmiş sadece Pekiya ligthng cold Bcheon da bir değişiklik yokmu Anlıyamadım bilgilendırılmek ıstıyorum

_Risus_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _Risus_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    44
    Beğenme 
    15
    Beğenilme 
    74

Alıntı m4jestic4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fire Pocheon Force ile ilgili bilgi verilmiş sadece Pekiya ligthng cold Bcheon da bir değişiklik yokmu Anlıyamadım bilgilendırılmek ıstıyorum
    Yanlış konudasın
    Okeanos

2012 Bsro

Durum 
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Alıntı [GM]ThreePoint Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

tkrar iyi günler sizin bug olarak kasdettiginiz sey benm skill sürelerimi kısaltarak daha seri bi sekilde atack yapabilmem dimi? arkadaslarımında dedigi gibi job sawaslarında filan ben bunu kullanınca karsıya res gitmiyor eger sadece seri sekilde atack yapmam bug olarak degerlendiriliyorsa atack yapmam ama sadece karsıdakine exhnge gönderirim arkadasına attıgı res gecersiz sayılsın diye tam olarak bununla ilgili bir cewap werirsenz sewinirm öyle yaptıgm takdirdede buga girermi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş