3x3LanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    3x3LanS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Standart adv hakkındaki görüslerim..

iyi günler bsro.. bi kac görüsümü sizlerle we diger arkadaslarla paylasmak istedim gercekten bi cok pwp sw gezdim bsronun yapms oldgu yeniliklerin güzelliklerin düzenlemelern 10 da 1 ini yapan bi sw yok gerek alchemy rate olsn gerek silk fiyatları olsn swyi biraz daha zorlu kılıyor ve bu durumdan cok memnunum büyük bi kitlede memnun zaten kurmus oldugunuz swdeki playerlerin bir cogu belli bi süreden snra isroda kaybettikleri hazzı burada arayan we bulan insanlar.. sizlernde bizim gibi düsündgnzden eminm yapms oldgnz yenileklerle.. diyecegim o ki bu 10 dg sun olayı kalksn millet cok kısa bir sürede + 7 setler yapıyor bence oyunu basit kılıyor bu kadar kolay olmamlı diye düsünüyorm kaldrdgnz takdirde oyuncuları 11 dgreden cıkarmaya calıscak we bnce daha eglenceli olcak eger bu yeniligi uygularsanz bana göre oyundaki piyasayıda düzeltcksnz cnkü bi cok kisi sundan para kazanıyor yani cok rahat para kasıyor o yüzden piyasa hep uçuk oluyor iyi calısmalar..

mom02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    mom02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    10
    Beğenme 
    36
    Beğenilme 
    29

Arakdaşa katılıyorum

Pasali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Pasali isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    15
    Beğenme 
    65
    Beğenilme 
    32

Arkadas katılmak sorun değil sorun yine başa dönüyor.Bu sistem şimdi kalkar ise yeni gelicek veya yeni başlayan oyuncular sıkıntı cekicek.Zaten advleri stok yapan yaptı.Setlerini ve silahları adv ile +7+8+9+10+11 v.s şeklinde dizdi.Nova dropları arttığı zaman bir cok oyuncu charlarını 90-100 lvl arasında bota bırakıyordu(bende dahil olmak üzere).Novaların dropları yükselindce nova itemlerin değeri kalmamıştı.bu benim görüşümdür.

WhatAPity[OneLastKiss] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    WhatAPity[OneLastKiss] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    169
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    431

Bir yandan katılıyorum bir yandan katılmıyorum neden katılıyorum derseniz oyunu bilen herkesde en az +7 set var; diğer yandan katılmama sebebim oyunda + rateler zaten yeterince zor üstüne adam giyeceği bir kıyafeti en az +7 fb max % 100 ve defans değerleride 0 dan farklı yapmıyor o kadar zahmet harcamıyor haklıda; Eğer böyle bir sistem olursa kişi ADV için mi + basacak yoksa takacağı set için mi + basacak; bu şu demek Oyuna 24 saatin en az 12 saatini harca demek (+ rate zaten zor +5 10 dk da zor oluyor en az +7 yapacaksın ve FB max % 100 olacak ölme eşeğim ölme )
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

EmreTLN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    EmreTLN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    8
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    6

Saçma... Zaten en düşük +7 set var oyunda ki. herkesin +7 seti yok. kimse hemen yapamıyor. önce 10dg sun düşürüyorlar sonra adv sini kullanıorlar yada satıyorlar.. hem 10dg den düşen adv yi kaldırrlarsa oyun daha kötü olur. şöyle düşün. sen lucky+avatar+immo+astral ile +10 felan denerken diğerleri +5 te kalıcak.. dressi,luckysi,immosu,astralı olmayanlar ise adv b ile +7 yapıp +7 ile yetiniyorlar.. hem bu önerinin amacı nedir onuda anlamış değilim.bence + basma rateleri değişmeyeği için adv olayıda değişmemeli..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş