TT_
    TT_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TT_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    12
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    0

Question Beyler Herkese bi sorum var bakın lütfen :D

Ben int spar düşünüyorum. heuksal vuruşlarda firemi yoksa lıghytmı etkili. fire diye biliyordum ama biri şunu dedi bana.
    int char her zaman her şekilde mag vurur. heuksal sklide olsa mag vurur o yüzden iyi vuruş için mutlaka lıghyt dedi. ben krar sız kaldım
    sizce lıghyt coldmu fire coldmu ?
    görüşlerinizi bekliyorum Tşekkrler

DragonSlayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DragonSlayer isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    108
    Beğenme 
    768
    Beğenilme 
    550

Fire Imbue'nun lighting imbue'suna nazaran daha güçlü olduğu bir kesin. Yalnız Lighting Masteryde bulunan Mag atak artıran buffları da unutmamak gerek. Ayrıca Fire nukelerinin kullanırken ne kadar MP harcadığını, bu esnada alınacak damajlarla snowdan kaybedeceğiniz MP yi de düşünürsek skill atarken sıkışmalar yaşanabilir.Ha bu eksik Devil Spirit ile kapatılabilir gerçi orası ayrı bi mesele...
    O nedenle ben kendi adıma söylüyorum ; Int Spear kasacak olsam Heuksal/Lighting/Cold olur.
    Hybrid yapılandırma da Fire açan arkadaşlar varsa onlara sormak gerekli tabi.
    SERVER: bSilkroad
    GUILD: Everest
    CHARNAMES: Dra9on, Arven
    BUILDS: Warrior/Cleric - Wizard/Cleric

TT_
    Durum 
    Konular 
    12
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    0

Alıntı DragonSlayer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fire Imbue'nun lighting imbue'suna nazaran daha güçlü olduğu bir kesin. Yalnız Lighting Masteryde bulunan Mag atak artıran buffları da unutmamak gerek. Ayrıca Fire nukelerinin kullanırken ne kadar MP harcadığını, bu esnada alınacak damajlarla snowdan kaybedeceğiniz MP yi de düşünürsek skill atarken sıkışmalar yaşanabilir.Ha bu eksik Devil Spirit ile kapatılabilir gerçi orası ayrı bi mesele...
    O nedenle ben kendi adıma söylüyorum ; Int Spear kasacak olsam Heuksal/Lighting/Cold olur.
    Hybrid yapılandırma da Fire açan arkadaşlar varsa onlara sormak gerekli tabi.
    dogru dediğin yerler var dostum.. ama mp açısında sıkıntı olmaz diye düşünüyorum sürekli heuksal vuracagım için tek merakım atakların nasıl olacagı. bide aklıma şöle bişi geldi nasl olur bilmem

28 lıghyt (7 magıcal power ) -80 cold mesela ??

Bencileyin-DarKnighT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Bencileyin-DarKnighT isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    259
    Beğenilme 
    188

Eğer phy vurucam diyorsan fire tercihimdir. Nedeni; fire shield ile debufflar belli oranda absorde edilir. Mag def ve phy attack buffları da bu buildin + ları arasında. Light seçmeni önermem nedeni light da def veren herhangi bi buff bulunmuyor. Ayrıca sürekli phy vurcağını söylüyorsun light da mag attack buffu bulunmakta atağına pek katkı yapcağını sanmıyorum. Ve statları hybrid int yaparsan senin faydana olur.
    bSro: Bencileyin
    The_Guardian

TT_
    Durum 
    Konular 
    12
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    0

Alıntı BlackBaron-DarKnighT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer phy vurucam diyorsan fire tercihimdir. Nedeni; fire shield ile debufflar belli oranda absorde edilir. Mag def ve phy attack buffları da bu buildin + ları arasında. Light seçmeni önermem nedeni light da def veren herhangi bi buff bulunmuyor. Ayrıca sürekli phy vurcağını söylüyorsun light da mag attack buffu bulunmakta atağına pek katkı yapcağını sanmıyorum. Ve statları hybrid int yaparsan senin faydana olur.
    duydugum şey.. int charın her vuruşu mag miş heuksal da vursam mag vururmuş o yüzden lıghyt heuksal vuruşunuda artırırmış öle duydum o yüzden bi sorayım dedim.

Bencileyin-DarKnighT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Bencileyin-DarKnighT isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    259
    Beğenilme 
    188

Valla benım gördüğüm heuksal skilleri adama fiziksel bir şekilde vuruyor bu vuruşlar phy attack girer diye biliyorum.
    bSro: Bencileyin
    The_Guardian

Buqix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Buqix isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    270
    Beğenme 
    856
    Beğenilme 
    716

Wink

Kardesim uzun zaman nuker oynamis biri olarak, fire skilindeki fire shield var.Bu skill senin statu yemeni engeller.Light imbluesi ile bir statu atarsin.Böyle oduna benzetirim ben O skili tutturursan daha cok vurursun ama en baba 300 artirir. Ama deli gibi statu yersin forcelerle pvp atamazsin.. Tecrubelerime dayanarak bunlari soyluyorum umarim yardimci olabilmisimdir.
    ComradeS
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Okeanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Okeanos isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    192
    Beğenme 
    334
    Beğenilme 
    871

Alıntı BuenoSanchez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim uzun zaman nuker oynamis biri olarak, fire skilindeki fire shield var.Bu skill senin statu yemeni engeller.Light imbluesi ile bir statu atarsin.Böyle oduna benzetirim ben O skili tutturursan daha cok vurursun ama en baba 300 artirir. Ama deli gibi statu yersin forcelerle pvp atamazsin.. Tecrubelerime dayanarak bunlari soyluyorum umarim yardimci olabilmisimdir.
    Arkadaş benim duygularımın tercümanı olmuş demek istediği sana Fire-cold-heuksal veya bicheon.

TT_
    Durum 
    Konular 
    12
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    0

eyw beyler saolun fire- cold diyosunuz son bi soru lıghyt 28- cold 80 - fire 110 - heuksal 110 sizce nasıl ? randıman alırmıyım fena deil sanki

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş