Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By ozy71

Konu:Bsro Öneriler;

Üyeliği Durduruldu
    ozy71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    79
    Beğenme 
    71
    Beğenilme 
    84

Standart Bsro Öneriler;

1- Resmi aracılar her gün ( sabah, öğle , akşam) Globalden Pm atıp resmi aracı olduklarını ve oyunda olduklarını duyursun. Ara ara bulunmuyorlar. foruma gir niki yaz, o kapalı diğerine bak vs. bir sürü zaman kaybı ve iş., ayrıca herkes forum kullanmıyor.

2- Resmi aracılar global alıp atmak zorunda değiller, her gün bir global atma hakkı Gm tarafından resmi aracılara ücretsiz sağlanmalı. bu onların hakkı.

3- oyuna yeni gelen kişiler malesef alex'e ışınlanamıyor. 90 level sınırı yüzünden. lütfen pazar alanı olarak hotanı kullanmaya özen gösteriniz. bu önerim ve ricam playerleredir. yeni gelen kişiler bomboş bir hotan gördükten sonra 90 level olup bide alex'e bakayım demez dimi ? Bunun için pvp alanı jangan yada dowhang- pazar alanı hotan gibi göz önünde yerler olursa yine sayımız binleri bulur. her yeni oyuncu oyunun kalitesine bir tık yükseliş demektir.

şimdilik bu kadar, fikirlerinize ve eleştirilerinize açığım.
    TT_ bunu beğendi.

Üyeliği Durduruldu
    MATA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    44
    Beğenilme 
    25

1. ve 2. önerine katılıyorum kesinlikle. Fakat 3. öneride sabitlenmiş bir Alex pazar piyasası var gibi gözüküyor oyunda ne kadar yeni olsamda ben böyle görüyorum. O yüzden 3. seçenek baya bi zor olur ama tabiki 3. öneri uygulanmış olsa gerçekten iyi olurdu.

General Lord
    KingOfMuRDeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    63
    Beğenme 
    208
    Beğenilme 
    336

Bana kalırsa Alex. i boş görmek bana daha çok bunaltıcı bir hava veriyor. Senin mantığında düşününce öyle oluyor
    B&C silkroad oynamıyor...
    #SuRBSilkroad'ıbırak
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    79
    Beğenme 
    71
    Beğenilme 
    84

Alıntı KingOfMuRDeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana kalırsa Alex. i boş görmek bana daha çok bunaltıcı bir hava veriyor. Senin mantığında düşününce öyle oluyor
    alex boşalmaz. oraya da yine pazar konulur emin ol. %40 hotan, %60 alex kurulsa yada en azından hotanda bi 20 - 30 stal kurulsa oyunu biraz dolu gösterir.

General Lord
    KingOfMuRDeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    63
    Beğenme 
    208
    Beğenilme 
    336

Bence yanlış mantık kuruyorsun , hotan da %40 dolu diyelim alex de %60 çoğu insan normalde stalları gezmekten sıkılırken birde acaba hotan damı var yoksa alex demi diye 2 leme girmiş olacak . Ya hotan dersin yada alex. Bana kalırsa Alex in stall kurulu olması daha mantıklı .
    Ayrıca 110 cap olup ta hotan da stall kurulan bir server görmedim . He gördüm ama nedeni vardı se*** online da stallar hotana kuruluyordu çünki Alex. da fazla kalabalık o bölgede lag a sebeb oluyordu . Bunu dışında 110 cap olup hotanda ticaret yapanı görmedim.

Oyuna yeni başlıyanlarda bilmeliki zaten private serverlarda oyun 110 da başlıyo 90 lwl yada 80 lwl adam kendine item alma ihtiyacı duymayacağı için gözünü alex'e dikiyor . Yani gereksiz bir değişim olur .

Zaten Alex e gelen adam oyun dolu mu boş mu görecektir . Hotan da işi olan adam en fazla 2 saat uğrar hotana daha sonrasında zaten lwl i 100 ü geçecektir.
    B&C silkroad oynamıyor...
    #SuRBSilkroad'ıbırak

General
    MonteRoyaL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    35
    Beğenme 
    37
    Beğenilme 
    27

ben arkadaşın dediklerine katılyıorum bence hotandada kurulmalı stallar pvp alanları arada değiştirilmeli bunun faydasını bir ara görmüştük 1.5 2 sene önce çoğu stal hotana çekilmişti ve gerçekten faydalı olmuştu stall gezen adam sıkılmaz bence işi vardırki gezicektir hem hotan hem alex en azından kalabalık gözükür stal gezmicek kişiler zaten global atıyor.

95 lvli geçmeden bırakan kişiler tanıyorum en azından hotanda stal kurulması yeni kişilerin daha hızlı lvl almasını sağlayabilir nasıl ; en azından honor kasan arkadaşlarımız var en kötü 40 lvl yapar bırakırlar ama dahada devam ettirip 70 80 e kadar kasan arkadaşlarımızda var iyi niyetinden dolayı. hergün 10 kişi bi servere başlasa 10 kişi her bir kişiyi kassa 5 i oyunu bıraksa 5 i devam eder. anlatabildiysem ne mutlu
    MonteRoyaL ---- 53 ---

Üyeliği Durduruldu
    Konular 
    79
    Beğenme 
    71
    Beğenilme 
    84

Senior General
    Rodvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    65
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    92

Alex deki stal olmasa emin ol kimse oynamaz iştahlı Alexi gören bi iştahlanıyor
    Kalabalıkta Artistik Yapanın Tenhada Özrü Kabul Olmaz...!
    RidvanBaba

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş