Beğeni Ağacı12Beğeniler

Konu:Kervan Cekmek ve Thieflik. GM Oneri icerir.

deniz308 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    deniz308 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    36
    Beğenme 
    22
    Beğenilme 
    24

Standart Kervan Cekmek ve Thieflik. GM Oneri icerir.

Merhaba Odin ve Assasin. Sizde bir konuda oyunun en guzel yanlarindan birinin job yapmak oldugunu soylemistiniz. Fakat su siralar ne adam gibi kervan cekiyor ne thieflik yapilabiliyor varsa yoksa cave yapiliyor. Oyunda traderligi tesvik edici biseyler koyma ihtimaliniz varmidir? Ne bileyim en cok mal cekene ciddi bir odul mesela degerli bir weapon yada silk gibi(trader rankindan bahsetmiyorum direk mal cekme sayisiyla orantili bir odulu kastediyorum). Yada herhangi bir kervan cekmeye bagli parametreye gore odul verilebilir. Siz bunu olcme seklini daha iyi bilirsiniz yada vardir mutlaka fikri olan arkadaslar. Thieflige odul koymasanizda thieflik ayri bir tutku yinede yapilir Bu sayede serverin cok daha eglenceli hale gelecegini dusunmekteyim. Sonucta eski sroculardaniz 20 lv olup job yapmaya baslayacagimiz gunleri iple cekerdik Boyle bir duzenlemenin, ortalikta trader ve thieflerin dolmasinin oyuna cok katkisi olacagini dusunmekteyim. Mumkun veya degil, bir cevap verirseniz cok memnun olurum. Tesekkurler.

Edit: Aklıma şimdi bir fikir geldi. Mesela kervan çekme sonucunda kazanılan para cazip bir seviyeye getirilirse (örneğin: 8li partide kişi başı 5b-10b gibi), bunun hem jobları canlandıracağını, hemde serverda var olan gold sorununu çözeceğini ummaktayım. Çünkü şuanda silk itemleri bile satmakta zorlanıyoruz, elimde artan stoneu satarken wtt isteyen adam gördüm. Bu sayede hem silk piyasasının, hem serverin çok daha canlı hale geleceğini düşünüyorum. Fikirlerinizi bekliyorum.
    Konu deniz308 tarafından (10.Aralık.2013 Saat 23:16 ) değiştirilmiştir.
    DecimuS bunu beğendi.

leansins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    leansins isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    13
    Beğenme 
    14
    Beğenilme 
    13

10b mi yuh kardeşim millette zaten para b*k bide traderlıktan o kadar para gelirse yine milletin goldlarını azaltmak zorunda kalırlar

ama teşvik edici biseyler yapılabilir katılıyorum uppp
    WarriorauS
    Asylum

Thief Team

Durum 
    Konular 
    36
    Beğenme 
    22
    Beğenilme 
    24

Gold veya başka birşey olabilir. Sadece bir fikirdi.. zaten serverda gold sıkıntısı var gördüğüm kadarıyla onu da çözer diye düşündüm. 10b değilde 5b fln olabilir mesela daha makul 10 kervan çeksen (5* ve başarıyla çekmek biraz zor gibi görünüyor bizim ali abiler oldukça ) 50b para yapar ve bence makul ölçüde teşvik edici bir para. Yani kimse 50b ile zengin olmaz sonuçta ama taşıdığına değer LMP ni falan alırsın en azından
    Konu deniz308 tarafından (10.Aralık.2013 Saat 23:28 ) değiştirilmiştir.

omeralus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    omeralus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    85
    Beğenme 
    108
    Beğenilme 
    277

5b abartılı 1.3 zaten yeterince iyi en fazla 2ye arttırılırsa arttırılsın bence. ayrıca thieflerin beceriksizliğini kervan çeken yok diye belirtmeyelim global atmamızı mı bekliyorsunuz kervan çekmeden önceD
    neden_ bunu beğendi.

Okeanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Okeanos isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    192
    Beğenme 
    331
    Beğenilme 
    871

Alıntı omeralus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5b abartılı 1.3 zaten yeterince iyi en fazla 2ye arttırılırsa arttırılsın bence. ayrıca thieflerin beceriksizliğini kervan çeken yok diye belirtmeyelim global atmamızı mı bekliyorsunuz kervan çekmeden önceD
    neremiz beceriksiz akşam çektinizde bizmi yakalamadık yoksa korkudan sabaha doğru çektiğiniz içinmi biz online değildik Bide thiefler beceriksizmişşşşş arkadaşım siz akşam çekmiyonuz öğlen cekmıyonuz sabah çekmiyonuz geceeeee sabahaaa dogruuuu çekiyonuz ya varmı böyle bir şey sonra thiefler beceriksiz yüüüüü rrüüürürürüürürü giiitt leen
    leansins bunu beğendi.

Durum 
    Konular 
    36
    Beğenme 
    22
    Beğenilme 
    24

Omeralus kardesim niyetim kavga baslatmak degil. Burada medenice bir konu tartismaya calisiyoruz. Lutfen seviyeli yorumlarda bulun. Kimseye beceriksiz gibi ithamlarda bulunmana gerek yok sence iyiyse suanki duzenleme, bunu belirtmen yeterli olacaktir. Tatsizliga luzum yok ayrica sadece sizin kervan cekmeniz, jobda yeterli trader bulunduu anlamina gelmiyor. Bu konudan tek sikayetci olanda ben degilim.
    Konu deniz308 tarafından (10.Aralık.2013 Saat 23:51 ) değiştirilmiştir.

omeralus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    omeralus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    85
    Beğenme 
    108
    Beğenilme 
    277

Alıntı Okan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neremiz beceriksiz akşam çektinizde bizmi yakalamadık yoksa korkudan sabaha doğru çektiğiniz içinmi biz online değildik Bide thiefler beceriksizmişşşşş arkadaşım siz akşam çekmiyonuz öğlen cekmıyonuz sabah çekmiyonuz geceeeee sabahaaa dogruuuu çekiyonuz ya varmı böyle bir şey sonra thiefler beceriksiz yüüüüü rrüüürürürüürürü giiitt leen

Alıntı deniz308 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Omeralus kardesim niyetim kavga baslatmak degil. Burada medenice bir konu tartismaya calisiyoruz. Lutfen seviyeli yorumlarda bulun. Kimseye beceriksiz gibi ithamlarda bulunmana gerek yok sence iyiyse suanki duzenleme, bunu belirtmen yeterli olacaktir. Tatsizliga luzum yok ayrica sadece sizin kervan cekmeniz, jobda yeterli trader bulunduu anlamina gelmiyor. Bu konudan tek sikayetci olanda ben degilim.
    yaa benim işime gelir 10b olması ama mantıklı bi hareket olmaz yani insanlar artı basmıyo diye artı ratelerini yükseltmicekleri gibi insanlar kervan çekmiyo diye kervan ödülünü arttırmaları (yani arttırılması normal de bu kadar arttırmaları diyeyim) pek mümkün değil bence. benim de hiç bişeye niyetim yok yav öylesine dedim biz çekmiyoz zaten öğlen akşam

Sencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Sencer isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    219
    Beğenilme 
    382

Teşvik şart ama hayal..
    omeralus bunu beğendi.

Durum 
    Konular 
    36
    Beğenme 
    22
    Beğenilme 
    24

Usta en azından kişi başı 5b düşmeli bence. 1.3b nedir çok komik bir para o kadar uğraşmaya etmeye. 5b çok sağlam bir hareketlilik sağlar. 5 olmaz 4 olur farketmez yani ama bir teşvik şart. Tabiki başka şekillerdede olabilir bu ne bileyim silk ödülü falan.

DecimuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DecimuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    38
    Beğenme 
    319
    Beğenilme 
    365

çok iyi bir düşünce ama 5B biraz fazla 2 kafidir bencede ama kesinlikle çok iyi olur
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş