Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By Odin

Konu:S.a haksızlığın bu kadarına

satılıkchar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    satılıkchar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    9
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    7

Standart S.a haksızlığın bu kadarına

S.a sayın bsilkroad oyuncuları sizlere karşılaştığım büyük bir haksızlığı duyurmak istiyorum ve görüşlerinizi duymak istiyorum........ satış bölümündeki I3uLLy nickli charı 3 gün önce satın aldım 3-4 defa girdim ve pvp yaptım cıktım..... bugun charıma girmeye çalıştıgımda ban yemiş paypaldan silk alma sebebi ile

sizlere soruyorum ben bu charı 400 TL para vererek satın aldım. eski sahibi cekmiş silkleri ama sonra iptal etmiş galiba gm benim yeni aldıgım charımı banladı ve özel msj dan bana verdiği cvp git eski sahibine anlat derdini diyor ?

şimdi sizlere elinizi vicdanınıza koymanızı istiyorum bircogunuz char alıp satıyor böyle bir durumda sayın gm bize char satışl bölümü açmışmı ? açmış ... sayın gm satış bölümündeki bütün charları inceleyip mesela bu char satılabilir bu char her ban yiyebilir gibi bir konuda uyarısı varmı peki ? YOK e kardeşim bizim 400 tl nolucak char açılmaz ise 400 TL çöp olucak

o kadar kolayki sayın gm 400 tl yi kazanmak heralde sizin için bu benim eksikliğim değil her char alan size sorupmu almalı sayın gm ? adamın silk alıp parasını geri gektiğini ben nerden bilebilirim bunun sorumlusu benmiyim ????? adam telefonunuda kapatmış ya biroyun portalı bu kadar saçma işler yapmaz yöneticilerimiz sanırım 25+ yaşında ama şu fikir 5 yaşlık kusura bakmasın kimse sayın gm lütfen charımı geri açman dileğiyle arkadaşlar sizlerdende yorumlar bekliyorum

KingOfMuRDeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    KingOfMuRDeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    63
    Beğenme 
    208
    Beğenilme 
    336

paypal sebebi ile ban nasıl oluyor ? Bende paypal kullanıyorum
    B&C silkroad oynamıyor...
    #SuRBSilkroad'ıbırak
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

satılıkchar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    satılıkchar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    9
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    7

şu muabbete bakın ya tek kötü kelime konuşsan cvp vermezler ya kardeşim bu nasıl bir iştir ??????? sayın gm bu nasıl bir saçmalıktır ???????? şimdi sinirden patlamak üzereyim arkadaslar bakın durumu tek tek izah ediyom gene gm ye özel msj atıyorum cvp vermiyor.. ya gm bunların güvenliğini sağlayamıyorsan sattırma kardeşim kimseye char felan sen özlelikle bir satış bölümü açmıssın forum sitesine demekki char almak satmak serbest ????? bizim güvenliğimizi sağlayamıyorsan ??? sattırma kardeşim enayimiyiz< biz sizin saçömakurallarınız yüzünden benım maasımın yarısı neden gitsin ya ?

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    547
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5207

Özel mesaj ile bize yazdığınız tehditleri burada paylaşmak istemiyorum. Bu yüzden konu açmaktan vazgeçin.

Cevaba gelince; Bu uygulama joymax dahil olmak üzere büyük firmalarcada yürütülüyor. Eğer karakere ait paypal hesabının ödemeleri soruşturmaya tabi tutulursa hesabınız kapatılır. Bu heryerde böyledir. Çözüm arıyorsanız karakteri aldığınız şahıs ile irtibat kurun. Onada ulaşamıyorsanız bu ülkede hak var hukuk var. Gidin mahkemede hakkınızı arayın.
    IIBc_U_CryII bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş