Beğeni Ağacı3Beğeniler
  • 1 Post By Cengo
  • 2 Post By Odin

Konu:dolandırıcılık

AdvBank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AdvBank isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    18
    Beğenme 
    16
    Beğenilme 
    9

Standart dolandırıcılık

Dolandırıcılıktan kimleri kimleri banladın gm, istisnai durumlarda kurallar değişebilir diyim coğu dolandırıcığa cezasını verdin ama bi şu adamı banlamadın nedendir anlamadım.Herkes şikayetçi çoğunda ss de var gözünü sevim bi izle yazık yaw power çalıyor pre çalıyor 600 b de çaldı arkadaşdan, giden emeklere yazık
    (____NiUS ss de war zaten ))

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

NOT : 2 günde glolarda gördüğüm şeyler 3.5 t yi geçiyo kim bilir daha neler çaldı e yuh birader.. gm buna karşı duramıyormusun kural kural diyorsunuz. Kuralın amacı hırsızlıgı engellemek değilmi ? Kurallar engellemiyor ama büyük bir çelişkidesiniz SAKIN yanlş anlamayın eleştriler sizi yüceltir gelişmesini sağlar size player olarak İYİ NİYETLE eksikleri iletiriyoruz lütfen ilgilenin teşekkürler iyi görevler
    Konu AdvBank tarafından (23.Aralık.2013 Saat 17:35 ) değiştirilmiştir.

Lucifer__Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Lucifer__Ufuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    293
    Beğenme 
    312
    Beğenilme 
    664

odin bu yazımda cok cıddıyım adamı tanımıyorum. %99 ihtimalle eski SwindLer den bi player coupfatal diye düşünüyorum ama bitanede glaive vardı namusglaive diye 2sinden birisi diye düşünüyorum. adam benm herşeyimi biliyor. fakat ismini söylemiyor . yakın çevremden olan birisi değil . oyunda kendımı tanttıgım kadarıyla herseyımı bılıyor. guıld konusmalarını bıle yazdı bana tek tek ne zaman nerde ne yaptıgımı
    bSilkroad'ı Bıraktı

BeCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BeCooL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    117
    Beğenme 
    572
    Beğenilme 
    538

Ben demiştim bak patlak verdi sonunda aynı suchagoodhikayesine donucek bu görürsünüzy
    bSro : JBeCooL & CyaNerds

Steam (cs:go) : curtisjerrells / Léon

Durum 
    Konular 
    18
    Beğenme 
    16
    Beğenilme 
    9

2 günde glolarda gördüğüm şeyler 3.5 t yi geçiyo kim bilir daha neler çaldı e yuh birader.. gm buna karşı duramıyormusun kural kural diyorsunuz. Kuralın amacı hırsızlıgı engellemek değilmi ? Kurallar engellemiyor ama büyük bir çelişkidesiniz SAKIN yanlş anlamayın eleştriler sizi yüceltir gelişmesini sağlar size player olarak İYİ NİYETLE eksikleri iletiriyoruz lütfen ilgilenin teşekkürler iyi görevler

berk54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    berk54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Arkadaslar Kanıt lazım bu ısler boyle olmuyo adamı belkı cekedınzden banlatmaya calısıyosunuz ss varsa atn gm odın ilgilensın boyle 2 gloyla olacak ıs deıl laflada olacak ıs deıl kanıt varsa kant gostern zaten gm odin ilgilenir.

Durum 
    Konular 
    18
    Beğenme 
    16
    Beğenilme 
    9

Alıntı berk54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Kanıt lazım bu ısler boyle olmuyo adamı belkı cekedınzden banlatmaya calısıyosunuz ss varsa atn gm odın ilgilensın boyle 2 gloyla olacak ıs deıl laflada olacak ıs deıl kanıt varsa kant gostern zaten gm odin ilgilenir.
    kanıt sunuldu kendsine kuralları okuyun dedi.. Ve bu şekilde istisnai durum oldugunda kuralları değişebilir diyede zamanında açıklama yapıp ban atmıştı forumda. Şimdi niye aynı durum olmasın herkes şikayetçi adamdan
    Tekrar diyorum kural koymanın amacı ne dolandırcıgı önlemek düzen saglamak. bu kurallar ile dolandırıcılar banlanmıyor dolasıyla herkes dolandırcılıga özeniyor yani düzende yok.

Cengo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Cengo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    235
    Beğenme 
    4508
    Beğenilme 
    3087

Çalanlar kuralların arkasına sığınarak çalıyor. Malı, itemi yada goldu çalınan kişi çaresiz kalıyor. Çünkü konulmuş belli kurallar var. Mesela Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... açılmış olan bu konuda. NiLUS___ bize göre düpe düz dolandırıcı fakat GM'nin konuda dediği gibi iş Resmi aracısız yapıldığı için çalan adam için sıkıntı yok. SuchaGoD__'la ilgili de Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu konuda bir şikayette bulunmuştum fakat ceza almadı. Ama eninde sonunda banlandı. Merak etmeyin böyle adamlar doyumsuz kişilerdir. 2-3 kişiyi soyunca tüm sw yi hortumlarım düşüncesine girerler bir süre sonra ama mutlaka açık verirler. Ve banı yiyip otururlar. Ban yedıkten en geç 1 hafta sonunda da tekrardan oyuna başka karakterle dönerler ve çok cool takılırlar, sanki oyuna sıfırdan başlamış bir player gibi. Tabi bu durum GM nin gözünden gine kaçmaz o yeni karakteri de banlar. Daha sonra o karaktersiz adam foruma gelir utanmadan yeni üyelikle, ''Ben oyuna yeni başlamıştım bir suç işlemedim beni niye banladınız? '' falan der. Sonra GM ''IP numaranızdan sizin .... nickli suçlu kişi olduğunuz anlaşılıyor'' der geçer Tedbirli olun. Mutlaka banlanır
    oguztanil bunu beğendi.
    TURKISH__MAN

berk54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    berk54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Oldu ozmn kardesm soyle dusun bız 10 15 kısı toplanalm farzetkı bı kısıye suc atalm boyle forumdan ustune cökelım adamın hc bı sucu yok eee ? Kısı banlansnmı ? Gereksız işler gm odının karsısına kanıtla cıkın zor cok sacma .

Durum 
    Konular 
    18
    Beğenme 
    16
    Beğenilme 
    9

Alıntı berk54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oldu ozmn kardesm soyle dusun bız 10 15 kısı toplanalm farzetkı bı kısıye suc atalm boyle forumdan ustune cökelım adamın hc bı sucu yok eee ? Kısı banlansnmı ? Gereksız işler gm odının karsısına kanıtla cıkın zor cok sacma .
    ben iddadan bahsetmiyorum dolandırdıgını kanıtlar yada gösterir nitelikte SS olursa diyorum sadece sözle tabi banlanmasın ben öyle bişi demedim çarpıtma

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    547
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5208

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... isimli oyuncumuzun açıklamalarını destekliyoruz.

Sözlü olarak kimseye ceza veremeyiz. Eğer her hırsız suçlamasına maruz kalanı cezalandırıcak olursak kaos yaşanır. Yeterli kanıt ve delil olmadığı sürece yaptırım uygulamamız mümkün değil. İnsanların uyguladığı gerçek adalet budur. Kişi %99 ihtimal ile suçlu gözüküyor olabilir fakat biz o %1 ihtimalide değerlendirmek zorudayız.

Konunun tartışılmasına ve uzamasına gerek yok. Elinizde yeterli delil ve kanıt var ise şikayet konusu açabilirsiniz. Onun dışında suçlayıcı başlıklar açmayın lütfen.
    Cengo ve oguztanil bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş