PlatinArrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    PlatinArrow isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    7
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    3

Standart Stall da Fiyat Yüzünden Banlanma

Forumu bir gezim dedim de GM GA, yaptığınız yalnış değil mi ? Sırf adam stala 5powerdı 122b ye koydu diye ban atmışsınız yaptığınız yönetimce dolandırıcılık demişsiniz. Belki adamın canı tanesini 10b ye 12b ye satası vardır. Sorarım size , +12 glaiveyeye 450-500B diyen var , +10 sete 600b diyen var, ufacık iteme kazık fiyatlarla stall açanlar var. Kafasına göre fiyat koyar koymaz, şimdi ben itemlerimi sergilemek için +11 seti tanesi 190b ye koysam, sırf göstermek için ban mı yiyeceğim yani 90b görünüyor diye ? bu öyle görünüyosa benim suçum değildir, oyunun suçudur. He gider LMP yerine npc LP sini koayrsa ona ban at tabi, o kötü niyetle yapılmış bişeydir, veya immo 1lv koyanları git banla lafım olmaz.

Lütfen insanlar özgürdür, istediği fiyata koyar koymaz. Alan insanın dalgınlığıdır. Biraz uyanık olsun alırken orda 2.ekran da fiyat belli zaten. Gözlerini açsınlar onlar. Sırf adam zevkine 5 powerdır o fiyata koydu diye banlamışsanız, sizin adaletinizden şüphe duyarım kusura bakmayın ama.
    yazık yani cidden yazık ve yaptığınız çok saçma. Madem bu konu böyle sıkıntılı o zaman bi çözüm yolu bulun, 122B 22 b diye görünüyosa ordaki 1 i göstermeye yönelik falan filan.

Kurallarda Stall kısmına bence bir el atılmalı diye düşünüyorum.
    Konu PlatinArrow tarafından (03.Ocak.2014 Saat 14:27 ) değiştirilmiştir.

€ngin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    €ngin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    85

+11 Setin tanesini Stall Başlığında 90b dersen ve 190b ye koyarsan bu oyundan yasaklanma sebebindir tıpkı 5 LMP yi stall başlığında 22b şeklinde gösterip 122b ye koymak gibi. Bunun yanında 11 DG olmayan item'ı (Özellikle 1 DG immortal Stone'ları) 11 DG fiyatına satmakta yasaktır.

Diğer tÜrlü sen 10b'lik bir item'ı 110b ye koysan ve stall başlığında .... item 110b dersen seni yasaklama hakları yok artık gerisi oyuncunun dikkatine kalmış bir şey.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

PlatinArrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    PlatinArrow isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    7
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    3

özür dilerim ya . O adamın stall başlığına hiç ama hiç dikkat etmedim. Tamam konu silinsin onu hiç görmedim uyku sersemliğiyle peh. Haketmiş

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş