Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı71Beğeniler

Konu:Oyun için bir öneri

fearlessw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    fearlessw isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    19
    Beğenme 
    23
    Beğenilme 
    34

Standart Oyun için bir öneri

bundan 3-5 ay evvel serverdaki tüm player sayısı 500lere kadar düşmüştü. Nedeni malum ,insanların fw de -cave de bot ordularıyla savaşmaktan sıkılmasıydı. Bu iş tekrar hortladı son 1-2 haftadır. Malum guildler bu olayın başını çekiyor. Ben kimseyi burdan kötülemek yada ifşaa etmek istemiyorum. Sadece rekabetin olduğu, çok playerlı bir serverda oynamak isteyen birisi olarak, bu Bot ordusunun Kale savaşı ve Cave içinde kullanılmasının engellenmesi gerektiğini düşünüyorum. GM ve oyun yöneticilerinin bu konuda serverin bu şekilde canlı kalabilmesi için, derhal bişeyler yapmasını rica ediyorum.
    Rachel, Meta, Majjestica ve 12 kişi bunu beğendi.

Okeanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Okeanos isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    172
    Beğenme 
    278
    Beğenilme 
    848

bende tamamen katılıyorum. Herkezde biliyorki bot çar dendimi ilk akla gelen şey nova vb item kasmak için slotlara atılan çarlardır. Ama şuan şöyle birşey varki bu çarlar tamamen oyunun amacı doğrultusundan çıkmış durumda. 1 kişi 6 7 tane bot çar takıyor peşine ve savaşa giriyor. Warlock skilinden stun, warior skilinden def, clerickten bless vb bir çok buf alıyor ve ölümsüz gibi bir şey oluyor. Böylece oyunun eğlence için oynanan amacıda kaçmış oluyor bence. Bu olayın en sıkıcı tarafıda PWP olan yerlerde açılır olması. Başka hiç bir yerde böyle bişey olmuyor. Biz oyuncular bu durumdan tamamen şikayetçiyiz. Kale ve cavenin anlam , manası ve zevki kaçmış durumda lütfen el atılsın.
    Dip Not: Böyle şikayetler yaparak yönetimi eleştirmiyoruz tamamen oyuncuların yaptığı davranışları eleştiriyoruz. Bizler sadece yönetimden bir çözüm üretmesini bekliyoruz.
    Teşekkür ederim. İyi eğlenceler.
    Konu Okeanos tarafından (06.Ocak.2014 Saat 00:10 ) değiştirilmiştir.
    fearlessw, lnkHeart, Rachel ve 8 kişi bunu beğendi.

BLBakalmNely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BLBakalmNely isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    167
    Beğenme 
    152
    Beğenilme 
    269

Buna el atılmazsa olacağı 5 6 ay öncesi çnkü savaşlar zevksiz geçiyor bot kesiyoruz daha doğrusu kesemiyoruz :S
    karabela09 bunu beğendi.
    İnsan hakta hak insanda,
    Ariyorsan bak insanda,
    Hiç eksiklik yok insanda,
    Madem ki ben bir insanim

omeralus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    omeralus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    85
    Beğenme 
    108
    Beğenilme 
    277

Alıntı BLBakalmNely Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buna el atılmazsa olacağı 5 6 ay öncesi çnkü savaşlar zevksiz geçiyor bot kesiyoruz daha doğrusu kesemiyoruz :S
    BLWarlock BLCleric BLWarrior :d
    bongover, neden_ and smhuqr like this.

c3m0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    c3m0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    23
    Beğenme 
    499
    Beğenilme 
    299

Kendim için diye demiyorum yeri geliyor gerektiğinde bende giriyorum gerçekten hiç hoş değil.
    Serverde kimine göre saygı duyulan bir isimimdir.Ve bu bot karakterleriyle ilgili guild masterleri olarak birçok konuşmalar yapıldı sözler verildi.Haliyle tutuldu veya tutulmadı.
    Gerek Job gerekse FTW oyunun en zevkli iki alanı ve çoğumuz karakterlerini çok iyi derecede sağlam kılmak adına milyonlar vs emekler harcıyorlar oyunu zevkli hale getirip elde ettiği karakteri kullanmak için.
    Kimseyi suçlayamam fakat ama en azından Kale savaşlarında bot olayına engel olucak bir çözüm üretmemiz gerekiyor.
    Bizler bsro olarak bu bot karakterler yüzünden çok değerli ve sağlam arkadaşlarımızı dostlarımızı kaybettik.
    Eğer ki ben bir emek harcayıp karakterimin setini silahını +12....+15 arası bir değerde tutmuşsam.Boşuna yapmışım demektir.Benim gibi emeği olan insanlara hakaret ve saygısızlıktır.
    Hiç emek vermeyelim yapalım +7 nova set takalım arkamıza 6-7 char gezelim bu şekilde nekadar hoş görünür bilmiyorum ama artık farkına varılması gerekiyor.Adı belli sanı belli PVP server İsro eskide kaldı sokun artık kafanıza.
    fearlessw, Cengo, karabela09 ve 2 kişi bunu beğendi.
    Bir işi bilen YAPAR, az bilen AKIL VERİR, bilmeyen ELEŞTİRİR, yapamayan ÇAMUR ATAR.

uzmcvs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    uzmcvs isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    5

bırakın bu işlerı bence kale elınzden gıttı bot carları sıkıntı yaptınız sımdı ezık oldugunuzu bılıyoruz her dagılmanızdan gıdıp bırının etegının altına sıvısıyosunuz bu kacıncı guıldınız sorsam ayıp olurmu güc kaybedınce guıld delete edıp baska guıldle gıdıyonuz orayıda batırıyonuz yazık valaha uzuluyorum POWER guıldıne eskı POWER guıld master buradan seslenıyorum bu sızın cokusunuz olacak yakında bu sızın guıld de sonradan gıren oyuncular oyuncularınızı cekecekler kendılerıne yenı guld kurup 2 seneden berı aynı bunlar hep aynı seyı yapıyo dıkka edın bu ekıp e
    bongover bunu beğendi.

Durum 
    Konular 
    23
    Beğenme 
    499
    Beğenilme 
    299

Sorun kalenin gitmesi değil guild değiştirmemiz değil kendini bilmez birkaç insanın yapmış oldugu ve devamında getirdiği olumsuz sonuçlar kale kimin umrunda Gw yapalım isterseniz.Kim daha güçlü görürüz.
    Botsuz nekadar dayanıcaksınız topu topu 10-15 tane adamsınız.Bu akşam ki savaşta en az 20 kişinin bana atack yaptığını ve yatıramadığına şahit oldum ve bu kadar saglam oldugum içinde saçma sapan gerksiz küfürler yedim.Çok merak ediyorum bir sonraki Kale savaşında botsuz girin bakalım.Ozaman burada dalga geçen ben olucam.
    Zeus___RA bunu beğendi.
    Bir işi bilen YAPAR, az bilen AKIL VERİR, bilmeyen ELEŞTİRİR, yapamayan ÇAMUR ATAR.

BrightAngeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BrightAngeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    42
    Beğenme 
    91
    Beğenilme 
    88

Ftw saatinde ıp lımıt 1 olsun o zaman
    Cengo, Rachel, askerr39 ve 1 kişi bunu beğendi.
    CommoneR
    Thief
    ComradeS

Why So Serious?

Okeanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Okeanos isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    172
    Beğenme 
    278
    Beğenilme 
    848

Alıntı BrightAngeL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ftw saatinde ıp lımıt 1 olsun o zaman
    Hayır bence bu cok sacma ozaman işte güçte olan insanların bot çarları oyundan düşücektir ve insanlar zor durumda kalıcaktır diye düşünüyorum.
    Zeus___RA bunu beğendi.

Durum 
    Konular 
    23
    Beğenme 
    499
    Beğenilme 
    299

Bu uygulamayı başaran birçok PVP server bulunmakta.Reklam olmasın isimlerini söylemek istemiyorum.
    Ama Odin bu serverlerin birkaçını zaten biliyor.Burayada böyle bir yenilik getirilirse mükemmel olur.
    Botlara değilde emek verdiğimiz karekterlere güveniriz.
    Cengo ve Zeus___RA bunu beğendi.

Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş